MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dorszyk22 nadmiar krwi ? Oddaje od kilku lat i szczerze chyba nigdy się z tym nie spotkałem ;D cieszy taki fakt że jest nadmiar ;)
2
@masq zaraz Karyny będą krzyczeć o brak równouprawnienia i podział dzieci na lepsze i gorsze ...
0
@Nazio87 a jak jest z oddawaniem krwi ? Można z buta czy trzeba się umówić ?
2
Komentarz usunięty
0
@BarcaInfo no i elegancko on zawsze wyglądał zadziwiająco dobrze w meczach z Realem
0
Messi żółta FDJ żółta i mecz kompletny
0
Czuję stresik ale będzie dobrze !
7
Ciężki to będzie mecz, ale mam nadzieję na 3 punkty i wykartkowanie sięe Messiego i FDJ. Vamos Barca
2
Jeszcze pół godziny gadaniny i będzie losowanko
3
@macio_944 tego nie da się przeczytać normalnie, z automatu wchodzi rytm piosenki :D
1
A kiedy pytacie mnie czemu obostrzenia do 9a nie do 11 to ja wtedy odpowiadam : żeby Cules mogli razem obejrzeć mecz z Realem w jakimś barze.Swoja droga to przerażające jak daleko jesteśmy od zwykłego wyjścia do baru na jakiś ważny mecz ...
1
@rumilas ja ten mecz zapamiętałem z tego że nie był komentowany w ramach żałoby, strasznie się wtedy oglądało. Narzekamy na komentatorów, ale mecz bez nich jest jeszcze gorszy
1
@Krystian1588 póki co bezdzietny, ale mam taką zastawkę w głowie od kiedy pamiętam że źle mi się pije piwo przed 20 ;D fuck logic ale tak mam
4
@Krystian1588 dziwna mam głowę pod tym względem .Po godzinie 20 piwko to płynne złoto ,ale przed 20 jakoś tak dziwnie ;D wyjątkiem są jakieś wyjazdy wakacyjne wtedy cały czas jest po 20
4
Oby godzina się utrzymała. Do meczu z Realem zimne piwko obowiązkiem a pijąc je o 16 czuję się jak patologia
1
@FC1899Barca wspaniałe video
1
@4drian0 tylko Ty. Jak kobita używa w domu to otwieram okna i wychodzę. Paskudny zapach
1
@regatta52 no to chyba ja mam z tym jakiś problem. Wczoraj dla przykładu sprawdzałem po numeracji czy jajka które są w lodówce są z chowu klatkowego czy z wolnego wybiegu ...
0
@szymonekk właśnie chyba sobie będę musiał wprowadzić tryb mieszany np 3 razu z domu a 2 normalnie w firmie zwłaszcza jak mam coś ważnego co zrobienia. Nic dobrego takie ciągle siedzenie w domu
1
@Jacu327 ponowne wybory z tego co czytałem gdzieś
0
Rablowicze jak Wam się pracuje z domów ? Ja się coraz częściej łapie że strasznie bo mnie wszystko rozprasza
0
@MSN30 no trzeba przyznać żadnej bomby na tyle zdarzeń bo rzadki widok :D
0
Utrzymać wynik, Messi bez głupiej kartki i można zaliczyć poniedziałek do udanych
1
Hola hola zaraz spalonego znajdą ...
1
Jak już nawet na RM.pl pisza ze ten karny to śmiech na sali to wiedzę że coś się dzieje
4
Pany Barcelona w 90 minucie musi prowadzić 4:1 żeby sędzia nie wydrukował meczu
2
Kurła Panowie Barcelona musi w 90 minucie wygrywać z 4:1 żeby sędzia czegoś nie odjebal ... Co za pajac
0
Zaraz mnie podupi
0
Lenglet to dzisiaj taki trochę skrzydłowy i nawet nie wygląda źle :D
0
Jak Panowie w ataku będą skuteczni to nawet błąd Lengleta będzie bez konsekwencji