0

@dorszyk22 nadmiar krwi ? Oddaje od kilku lat i szczerze chyba nigdy się z tym nie spotkałem ;D cieszy taki fakt że jest nadmiar ;)

2

@masq zaraz Karyny będą krzyczeć o brak równouprawnienia i podział dzieci na lepsze i gorsze ...

0

@Nazio87 a jak jest z oddawaniem krwi ? Można z buta czy trzeba się umówić ?

2

Komentarz usunięty

0

@BarcaInfo no i elegancko on zawsze wyglądał zadziwiająco dobrze w meczach z Realem

0

Messi żółta FDJ żółta i mecz kompletny

0

Czuję stresik ale będzie dobrze !

7

Ciężki to będzie mecz, ale mam nadzieję na 3 punkty i wykartkowanie sięe Messiego i FDJ. Vamos Barca

2

Jeszcze pół godziny gadaniny i będzie losowanko

3

@macio_944 tego nie da się przeczytać normalnie, z automatu wchodzi rytm piosenki :D

1

A kiedy pytacie mnie czemu obostrzenia do 9a nie do 11 to ja wtedy odpowiadam : żeby Cules mogli razem obejrzeć mecz z Realem w jakimś barze.Swoja droga to przerażające jak daleko jesteśmy od zwykłego wyjścia do baru na jakiś ważny mecz ...

1

@rumilas ja ten mecz zapamiętałem z tego że nie był komentowany w ramach żałoby, strasznie się wtedy oglądało. Narzekamy na komentatorów, ale mecz bez nich jest jeszcze gorszy

1

@Krystian1588 póki co bezdzietny, ale mam taką zastawkę w głowie od kiedy pamiętam że źle mi się pije piwo przed 20 ;D fuck logic ale tak mam

4

@Krystian1588 dziwna mam głowę pod tym względem .Po godzinie 20 piwko to płynne złoto ,ale przed 20 jakoś tak dziwnie ;D wyjątkiem są jakieś wyjazdy wakacyjne wtedy cały czas jest po 20

4

Oby godzina się utrzymała. Do meczu z Realem zimne piwko obowiązkiem a pijąc je o 16 czuję się jak patologia

1

@FC1899Barca wspaniałe video

1

@4drian0 tylko Ty. Jak kobita używa w domu to otwieram okna i wychodzę. Paskudny zapach

1

@regatta52 no to chyba ja mam z tym jakiś problem. Wczoraj dla przykładu sprawdzałem po numeracji czy jajka które są w lodówce są z chowu klatkowego czy z wolnego wybiegu ...

0

@szymonekk właśnie chyba sobie będę musiał wprowadzić tryb mieszany np 3 razu z domu a 2 normalnie w firmie zwłaszcza jak mam coś ważnego co zrobienia. Nic dobrego takie ciągle siedzenie w domu

1

@Jacu327 ponowne wybory z tego co czytałem gdzieś

0

Rablowicze jak Wam się pracuje z domów ? Ja się coraz częściej łapie że strasznie bo mnie wszystko rozprasza

0

@MSN30 no trzeba przyznać żadnej bomby na tyle zdarzeń bo rzadki widok :D

0

Utrzymać wynik, Messi bez głupiej kartki i można zaliczyć poniedziałek do udanych

1

Hola hola zaraz spalonego znajdą ...

1

Jak już nawet na RM.pl pisza ze ten karny to śmiech na sali to wiedzę że coś się dzieje

4

Pany Barcelona w 90 minucie musi prowadzić 4:1 żeby sędzia nie wydrukował meczu

2

Kurła Panowie Barcelona musi w 90 minucie wygrywać z 4:1 żeby sędzia czegoś nie odjebal ... Co za pajac

0

Zaraz mnie podupi

0

Lenglet to dzisiaj taki trochę skrzydłowy i nawet nie wygląda źle :D

0

Jak Panowie w ataku będą skuteczni to nawet błąd Lengleta będzie bez konsekwencji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?