0

@gumaz do 14 więc idealnie potem na siłownię żeby na następne 2 godziny zająć głowę na zakupy i cyk meczyk :D

4

Chyba pierwszy raz się cieszę że jestem w pracy w sobotę bo jak człowiek zajmie się czymś innym niż myśleniem o meczu to czas szybciej leci. Vamos Barca !

24

Ronald ufam Tobie!

0

@Peciak wiem że nie wypada, ale przez ostanie dni jak gdzieś czytam coś na wzór " niepokojące wieści ze sztabu medycznego Realu"to mam cichą nadzieję że Kross albo Modric wypadną na jeden mecz :D

0

@marcin62 czasami dziękuję Bogu za "proponowane" w YT bo kiedyś poznałem ten duet całkowice przypadkowo a został na dłużej. Przyjemnie się ich słucha ;)

0

@iber mecz będzie zarówno na Canal + jak i na eleven ;)

2

@AV0CAD0 Hiszpania / Brazylia

1

@pride1899 oglądając różnego rodzaju vlogi naszych YT/ podróżników nie przypominam sobie żeby ktoś coś wspominał o tym patrząc też na te vlogi ciężko znaleźć takie skupiska. Na moje oko w tak turbo turystycznym miejscu jak Cancun to nawet jeżeli był taki problem to został "zlikwidowany" brzydko mówiąc

4

@tbas patrząc na to jakie pytania były zadawane na LR to faktycznie tutaj nie ma nic dziwnego ;D Mi nadal siedzi w głowie pytanie od kogoś " co robicie z tymi białymi kulkami po wypiciu mozarelli" :D

0

@Zykrol ale właśnie chodziło mi o taki mecz trzymający w napięciu z bramkami a nie mordobicie :Djak Messi wtedy strzelił to myślałem że dom rozwalę :D

2

@AmigoBlancos chyba juz poszedł na skargę na cafe :D
https://zapodaj.net/5542a482747ee.jpg.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@busquets5 ostatni to chyba 3:2 jak Messi strzelił w 90 minucie :D

0

@Vebrol szacunek za to co zrobił jak był w Barcelonie bo nie raz dupe uratował, ale na ten moment najlepiej jakby się trzymał z dala

0

Z jednej strony na taktykę wrzutek obrona Pique Araujo Langlet byłaby spoko bo średnia wzrostu koło 190 cm, ale z drugiej Bóg jeden wie czy Pique nie będzie wozem z węglem. Szkoda marnować potencjał FdJ w pomocy bo to pewnie tak będzie największa batalia. Ronald ma ciężki orzech do zgryzienia

0

@mientusek1407 na Twoje pytanie jest tylko jedna odpowiedź :D

3

No zobaczymy czy wyjdzie klasyczny Lahoz czy ten z wczorajszego meczu.

0

A ja głupi myślałem że na fortunie pokazują normalnie mecz w nie to ciulate studio ...

3

Za wczasu ściągnąć De Jonga i Messiego bo widać że sędzia z Madrytu

0

@tomFCB Ehhh szkoda strzempic ryja ale dzięki za info

0

@tomFCB czemu mecz przerwany ?

2

Alba i Pedri zrobili swoje mam nadzieję że ich w przerwie ściągnie żeby chociaż trochę odpoczęli

6

@JohnnyBarca Ja nie rozumiem w ogóle czemu federację sie z tego tłumacza... Straszne czasy

1

@Fawrf I jeszcze Gruby Mielzky moje serce się raduje

0

@LeoMessi1994 obok alkoholika we wczesnym stadium przejdziesz obok i nawet nie poznasz że ma problem.Gorzej z zulem bo nie dość że śmierdzi to jeszcze chce od Ciebie pieniędze

0

@PatrykBarca 20 vs 110 jeśli chodzi chodzi o podania celne 29 vs 71 posiadanie więc chyba inny mecz oglądasz

0

Tak to wygląda jak Barcelona w grudniu. Dużo podan,duze posiadanie, kontrola w środku pola tylko efektów brakuje

0

@tomek8756 niee, ja mam Xiaomi mi mix 3 5G telefon mało popularny ale zajebiście schowany przedni aparat za pomocą slidera mnie przekonał

0

@FC1899Barca mi się zdaje że ten chłop nie wykorzysta swojego wielkiego potencjału, mam wrażenie że odbije mu za jakiś czas

0

@tomek8756 łatwiej by było spytać kto nie ma Xiaomi :D ja mam drugiego i jestem Zadowolony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?