MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz do 14 więc idealnie potem na siłownię żeby na następne 2 godziny zająć głowę na zakupy i cyk meczyk :D
4
Chyba pierwszy raz się cieszę że jestem w pracy w sobotę bo jak człowiek zajmie się czymś innym niż myśleniem o meczu to czas szybciej leci. Vamos Barca !
24
Ronald ufam Tobie!
0
@Peciak wiem że nie wypada, ale przez ostanie dni jak gdzieś czytam coś na wzór " niepokojące wieści ze sztabu medycznego Realu"to mam cichą nadzieję że Kross albo Modric wypadną na jeden mecz :D
0
@marcin62 czasami dziękuję Bogu za "proponowane" w YT bo kiedyś poznałem ten duet całkowice przypadkowo a został na dłużej. Przyjemnie się ich słucha ;)
0
@iber mecz będzie zarówno na Canal + jak i na eleven ;)
2
@AV0CAD0 Hiszpania / Brazylia
1
@pride1899 oglądając różnego rodzaju vlogi naszych YT/ podróżników nie przypominam sobie żeby ktoś coś wspominał o tym patrząc też na te vlogi ciężko znaleźć takie skupiska. Na moje oko w tak turbo turystycznym miejscu jak Cancun to nawet jeżeli był taki problem to został "zlikwidowany" brzydko mówiąc
4
@tbas patrząc na to jakie pytania były zadawane na LR to faktycznie tutaj nie ma nic dziwnego ;D Mi nadal siedzi w głowie pytanie od kogoś " co robicie z tymi białymi kulkami po wypiciu mozarelli" :D
0
@Zykrol ale właśnie chodziło mi o taki mecz trzymający w napięciu z bramkami a nie mordobicie :Djak Messi wtedy strzelił to myślałem że dom rozwalę :D
2
@AmigoBlancos chyba juz poszedł na skargę na cafe :D
https://zapodaj.net/5542a482747ee.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@busquets5 ostatni to chyba 3:2 jak Messi strzelił w 90 minucie :D
0
@Vebrol szacunek za to co zrobił jak był w Barcelonie bo nie raz dupe uratował, ale na ten moment najlepiej jakby się trzymał z dala
0
Z jednej strony na taktykę wrzutek obrona Pique Araujo Langlet byłaby spoko bo średnia wzrostu koło 190 cm, ale z drugiej Bóg jeden wie czy Pique nie będzie wozem z węglem. Szkoda marnować potencjał FdJ w pomocy bo to pewnie tak będzie największa batalia. Ronald ma ciężki orzech do zgryzienia
0
@mientusek1407 na Twoje pytanie jest tylko jedna odpowiedź :D
3
No zobaczymy czy wyjdzie klasyczny Lahoz czy ten z wczorajszego meczu.
0
A ja głupi myślałem że na fortunie pokazują normalnie mecz w nie to ciulate studio ...
3
Za wczasu ściągnąć De Jonga i Messiego bo widać że sędzia z Madrytu
0
@tomFCB Ehhh szkoda strzempic ryja ale dzięki za info
0
@tomFCB czemu mecz przerwany ?
2
Alba i Pedri zrobili swoje mam nadzieję że ich w przerwie ściągnie żeby chociaż trochę odpoczęli
6
@JohnnyBarca Ja nie rozumiem w ogóle czemu federację sie z tego tłumacza... Straszne czasy
1
@Fawrf I jeszcze Gruby Mielzky moje serce się raduje
0
@LeoMessi1994 obok alkoholika we wczesnym stadium przejdziesz obok i nawet nie poznasz że ma problem.Gorzej z zulem bo nie dość że śmierdzi to jeszcze chce od Ciebie pieniędze
0
@PatrykBarca 20 vs 110 jeśli chodzi chodzi o podania celne 29 vs 71 posiadanie więc chyba inny mecz oglądasz
0
Tak to wygląda jak Barcelona w grudniu. Dużo podan,duze posiadanie, kontrola w środku pola tylko efektów brakuje
0
@tomek8756 niee, ja mam Xiaomi mi mix 3 5G telefon mało popularny ale zajebiście schowany przedni aparat za pomocą slidera mnie przekonał
0
@FC1899Barca mi się zdaje że ten chłop nie wykorzysta swojego wielkiego potencjału, mam wrażenie że odbije mu za jakiś czas
0
@tomek8756 łatwiej by było spytać kto nie ma Xiaomi :D ja mam drugiego i jestem Zadowolony