0

Panowie temat wideorejestratorow w normalnych cenach(300-500). Jaki polecacie ? Chciałem kupić 70mai mini ale widzę że nigdzie nie idzie kupić nowego, więc chyba trza poszukać zamiennika

0

Dzisiaj Zieliński jakoś nadzwyczaj dobrze wygląda na boisku jak na kadrę

0

Lenglet wchodzi => obie strzelą

0

@Kengo to jest jeszcze większy dzbanek niż Kowalczyk

1

@Pilka_jest_okragla mam nadzieję że FdJ się rozwinie pod skrzydłami Xaviego bo już nie raz pokazywał że ma mega potencjał

28

Człowiek już ma wykupione te eleveny sreny canale+ a i tak musi szukać tych sciulanych stremow bo LM zaś na czymś innym leci ... To jest jeszcze głupsze niż twarz Casemiro

3

Ja wiedziałem że post o Pani Stasko poleci ale żeby dać tygodniowego bana i to jeszcze przed meczem z Realem ? Następnym razem muszę wcześniej spojrzeć na terminarz zanim napisze coś o tej kobiecie.

1

@pauletaa wszystkie mecze domowe Pawełku :D

0

@DonMatteo901 myślę że Stano jakby mógł cofnąć czas to by nie zapraszał tego kretyna.Przed HP nikt nie wiedział o jego istnieniu

0

Ciężko przez gardło przechodzi ... Do boju Bayern! Dzisiaj musicie wygrać

0

Mecz do zapomnienia, ważne 3 punkty

4

Alez Fati dzisiaj irytuje ;(

0

Co to za czasy nastały że Legia ma mecz mniej a i tak lideruje w grupie w której miała zostać zjedzona

0

@marcin62 nawet mi nie gadaj ... Kiedyś widziałem taka babkę pseudo ĘĄ która sie tym raczyła... Hatfu na takich ludzi

0

Czemu ludzie są na tyle obrzydliwi że po wysmarkaniu nosa patrzą na to cudo na chusteczce zanim ja wyrzucą do kosza ? Hatfu !

1

@Janiama 4:1 dla Barcy

0

@Cwaniak4 no ostanio też chodziłem od salonu do salonu bo wszędzie mówili że trzeba czekać do stycznia albo dalej ...

0

Anglia 1;1znaki

0

Ufff a już myślałem że mi się telewizor psuje ale po komentarzach widzę że nie tylko ja mam problem :D

0

@Baros1990 lada moment zmiana czasu a 21;37 i tak zostanie :D

0

@Commandoww taki normalny, bez potrzeby sprawdzenia godziny, patrzę na zegarek a tam 21:37. Nie latają mi nad głową jakieś dziwne postacie

2

Od czasu jak nasz Papież zmarł prześladuje mnie godzina 21;37.

1

Agüero został już zarejestrowany ? O gdzieś mi się straciła ta informacja

2

Albo było opóźnienie relacji albo po chamsku śpiewa ten hymn z playbacku :D

3

Tu nie ma co myśleć, tu trzeba działać

0

@Messibestplayerintheworld w sumie lepsze to niż dostać w 1/8 w tyte jakby nie patrzeć :D

0

@Chlebek23391 taka wizja co już coraz częściej nie są żarty :D

0

Czytał ktoś z Was dziedzictwo Barcelony, dziedzictwo Cruyffa ? Dowie się człowiek jakiś fajnych ciekawostek czy nie są bardzo ?

0

Jak dobrze że człowiek nie grał w weekend na bank by jakaś bomba wpadła przy takich wynikach :D

1

@Comfortable_ dziękujemy !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?