MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie temat wideorejestratorow w normalnych cenach(300-500). Jaki polecacie ? Chciałem kupić 70mai mini ale widzę że nigdzie nie idzie kupić nowego, więc chyba trza poszukać zamiennika
0
Dzisiaj Zieliński jakoś nadzwyczaj dobrze wygląda na boisku jak na kadrę
0
Lenglet wchodzi => obie strzelą
0
@Kengo to jest jeszcze większy dzbanek niż Kowalczyk
1
@Pilka_jest_okragla mam nadzieję że FdJ się rozwinie pod skrzydłami Xaviego bo już nie raz pokazywał że ma mega potencjał
28
Człowiek już ma wykupione te eleveny sreny canale+ a i tak musi szukać tych sciulanych stremow bo LM zaś na czymś innym leci ... To jest jeszcze głupsze niż twarz Casemiro
3
Ja wiedziałem że post o Pani Stasko poleci ale żeby dać tygodniowego bana i to jeszcze przed meczem z Realem ? Następnym razem muszę wcześniej spojrzeć na terminarz zanim napisze coś o tej kobiecie.
1
@pauletaa wszystkie mecze domowe Pawełku :D
0
@DonMatteo901 myślę że Stano jakby mógł cofnąć czas to by nie zapraszał tego kretyna.Przed HP nikt nie wiedział o jego istnieniu
0
Ciężko przez gardło przechodzi ... Do boju Bayern! Dzisiaj musicie wygrać
0
Mecz do zapomnienia, ważne 3 punkty
4
Alez Fati dzisiaj irytuje ;(
0
Co to za czasy nastały że Legia ma mecz mniej a i tak lideruje w grupie w której miała zostać zjedzona
0
@marcin62 nawet mi nie gadaj ... Kiedyś widziałem taka babkę pseudo ĘĄ która sie tym raczyła... Hatfu na takich ludzi
0
Czemu ludzie są na tyle obrzydliwi że po wysmarkaniu nosa patrzą na to cudo na chusteczce zanim ja wyrzucą do kosza ? Hatfu !
1
@Janiama 4:1 dla Barcy
0
@Cwaniak4 no ostanio też chodziłem od salonu do salonu bo wszędzie mówili że trzeba czekać do stycznia albo dalej ...
0
Anglia 1;1znaki
0
Ufff a już myślałem że mi się telewizor psuje ale po komentarzach widzę że nie tylko ja mam problem :D
0
@Baros1990 lada moment zmiana czasu a 21;37 i tak zostanie :D
0
@Commandoww taki normalny, bez potrzeby sprawdzenia godziny, patrzę na zegarek a tam 21:37. Nie latają mi nad głową jakieś dziwne postacie
2
Od czasu jak nasz Papież zmarł prześladuje mnie godzina 21;37.
1
Agüero został już zarejestrowany ? O gdzieś mi się straciła ta informacja
2
Albo było opóźnienie relacji albo po chamsku śpiewa ten hymn z playbacku :D
3
Tu nie ma co myśleć, tu trzeba działać
0
@Messibestplayerintheworld w sumie lepsze to niż dostać w 1/8 w tyte jakby nie patrzeć :D
0
@Chlebek23391 taka wizja co już coraz częściej nie są żarty :D
0
Czytał ktoś z Was dziedzictwo Barcelony, dziedzictwo Cruyffa ? Dowie się człowiek jakiś fajnych ciekawostek czy nie są bardzo ?
0
Jak dobrze że człowiek nie grał w weekend na bank by jakaś bomba wpadła przy takich wynikach :D
1
@Comfortable_ dziękujemy !