MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona 1;0 wraca ! Bójcie się !
0
Ciekawostka : im mamy mniej kontuzji tym gorzej gramy ...
0
Ale nasza ławka jest mocarna nie ma co
2
A Wy jak spędziliście swoje najlepsze 34 sekundy w wieku 16 lat ?
0
Kowal już odpala grilla na Zielińskiego
0
Panowie z twardym zarostem - używacie one blade? Polecacie ? Jak tak to który konkretnie model ? Nie znoszę golenia i chce sobie ten proces ułatwić.
Ps. Nie zapuszczę brody bo wyglądam z drobnym zarostem jak bezdomny a co dopiero z całą broda :D
1
Aż szkoda że żadnych głupot nie gadali jak nie wiedzieli że byli na wizji :D
1
@Comentateiro i tak najlepsze jest Acton, pod koniec sierpnia juz były pierwsze ozdoby :D
0
Ale ta nasza ławka to jest teraz bieda straszna.
0
Jak tutaj będzie bez czerwonej to Bóg nad nami czuwa
0
@Kluivert_P pewno razem z Jaworkiem i ziomkiem od BMW :D
5
Halo? Straż pożarna? Proszę przyjechać na notatnik
0
Ohoo chyba barek otworzyli
0
@sonek mój nazywa się misza bo spodobało mi się to imię jak oglądałem Czarnobyl :D
1
Jest i elkapitan !
1
Ależ Bartman ma ból jak musi pochwalić Leona :D
0
La ramla dzisiaj dość duże dylematy.
Mecz Barcelony
Mecz siatkarzy
No i oczywiście Harry Potter
1
Jakby w LaMasii kogoś aresztowali to Pan Cwiakala już by nagrał cały sezon
1
@normasubiektywna Rubiales też nie był, sam się wystawił ;D
0
Ależ ta piłeczka chodzi
0
Robert ... Ty wiesz już co
2
Spoko zaraz rękę Gaviego znajdą :D
0
Nieszczęścia chodzą parami i nazywają się Alonso i Roberto
2
Ziomki z Katowic / okolic trzymać się jest fajnie !
0
Dalej nie działa na canal + sport 2 ??
27
Nic nie zwiększa intensywności treningu bardziej od playlisty Kizo. Chcesz już skończyć trening żeby tego gówna nie słyszeć... A człowiek głupi wydaje pieniądze na cytruline
1
Dembele do lipca ?
0
@Tomo1989 teraz już w prawie każdej sieciowce masz taki kącik azjatycki gdzie leżą sosy sojowe etc i tam pewnie znajdziesz też ryż do sushi ;)
0
Alba obsra zbroje czy nie ?
1
Weźcie tego klauna Asensio