MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurwa mać a miała być dogrywka.
0
Czekam na filmik z Toloiem bo akurat przełączyłem na Benfice :D
1
Komentatorzy w wyraźnie lepszych humorach :D
1
Real wygląda gorzej w drugiej połowie, więc zaraz bramka z dupy na 1:1
0
W jakim celu trwają debaty dotyczące ewidentnego karnego ?? Przecież to czysty karny ....
0
Simeone ten mecz wygra zmianami. Dajcie mu czas do 70 minuty :D
2
@PepGuardiola1971 jakby dzisiejszy mecz komentował Pan Szpakowski to pewnie byśmy coś takiego usłyszeli :D
0
@Kidd @Dzieniu @Kredon dzięki za info zapomnialem o tym wydarzeniu :)
0
Co się wydarzyło w meczu Interu że tyle zmian w 17 minucie wg flasscore ?
0
Jak dojdzie do ewentualnego półfinału Barcy z Realem to tvp będzie musiało wypożyczyć Święcickiego bo ta dwójka zabije ten mecz...
1
Tutaj FdJ jest potrzebny do środka może on coś zdziała ...
2
@PuszkinFan nawet nie wiesz jakim byłem szefem na osiedlu mając Neostradę ze zmiennym IP dzięki czemu mogłem ściągać bez ograniczeń :D kolejki się do mnie ustawiały :D
0
Dzisiaj tyle się dzieje że te skróty to chyba do 2 a nocy będą analizować:D
9
Powoli zaczynam wycofywać się z pomysłu żeby wypić piwko za każdą bramkę Barcelony, bo jutro musiałbym wziąć wolne w prscy :D
1
Moje marzenia żebyśmy grali jak City się spełniło, szkoda że trochę za późno
0
Leżakowanie to piłkarze leganes zdają celująco
1
@Aragorn33 i tak jestem pełen podziw że tak późno. Po przegranej z Liverpoolem się spodziewałem.
0
Polonia w trybie Realu. Tu się coś odbije tam się cos odbije i jeb bramka
1
Zaś ten człowiek rondo będzie kręcił kółeczka
1
@MesQueUnClub96 jeżeli jest zimna to jak najbardziej
1
@Popitek12 Ramblowicz z Mysłowic również pozdrawia :)
19
@4Fabregas4 monkey *
4
@maroon w bardzo duzym skrócie: osoby które nie pracują mają mały dochód przez co mają pierszeatwo przed pracującymi. Jest to głupie bo osoby pracujące bardziej potrzebują wsparcia żłobka żeby iść do pracy niż osoby bezrobotna którą może siedzieć w domu z dzieckiem, ale taki mamy klimat
0
@AlphaNumeric aż sprawdziłem kto strzelił te dwie bramki z Sevilla bo pamiętałem sytuacji żeby Pau strzelił dwie bramki xd
0
Ktoś wie gdzie zakręca się kurek z katarem ?
0
@Witekk10 sprzedam focusa
0
Sprzedam Forda.
0
Ale kanal sportowy smeci , jesscze te dzbany co dzwonią i się pytają czemu Gavi gra w takim małym wymiarze czasu skoro juz jest po kontuzji ...
1
FDJ kapitanem Boże jedyny
0
@hasan 7 ja właśnie już widzę godzinę i 10 minut. Od tej muzyczki zaraz dostanę zawału