0

Jest po co włączać? Jest szansa na jakąś stratę punktów czy zaraz wcisnąć ?

1

@Pedri16Future no te co mają 35 gram białka z Lidla, dla mnie słabe w smaku

1

@agaFCB w smaku najlepsze są skyry naturalne/ owocowe zależy od tego co kto lubi. Są jeszcze te proteinowe shake np z Lidla co mają więcej białka, ale one mi już w smaku nie podchodzą bo tam czuć taka jakby odżywkę białkowa źle wymieszaną.

1

@FcPortoFan1999 Sławek Peszko musi ich zaprosić na trunek, na kacu ciężko się gra

0

@Natenczas taktyczny bo też potrzebuje wymienić garderobę

4

No to teraz 20 minut tik toka żeby całkowicie popsuć sobie fazy snu i można się kłaść !

0

Jeszcze bez bramki dla naszych ? Barca femeni kończy się

1

Hansi, dzwoń do Lewego, trzeba wziąć Pietuszewskiego pod pache i do Barcelony wysłać

1

Też tak macie jak Was mdli i chcecie wywołać wymioty to zamiast wkładać palce do gardła to wpisujecie w google Vinicius i problem zażegnany?

14

Real się odwoła to jeszcze sędziego zawiesza zamiast valverde

1

Orłowski weź zamknij tą mordę już

2

Ohoo Baena wchodzi Valverde już ręce swędzą

0

I Llorente też nie zagra z nami ;)

1

Tyyyy w Anglii mają jesscze gorszych sędziów niż u nas xd

1

@Ilka uaaa w moim wieku po takiej porcji glukoza 200+ i gwarantowane spanko :D

1

@JimMorrisonFCB mam maślankę, będzie o mnie głośno !

10

Wypiłem sobie sok pomidorowy, trochę skyra i zjadłem jabłko. Jak się w nocy zesram to pomyślą, że było tąpnięcie na kopalni

0

Będzie karny ?znaki

0

Lech przewraca nadzieję, nie zostało nic innego jak kibicować !

1

Chopy Raków co strzeli ? Jak grają ?

0

Z kim wolimy grać ? Tottenham czy Atletico?

0

Moja miłość do kebabów jeszcze bardziej potęguje nienawiść do Liverpoolu. Go Go Galata !

4

Może nie będzie tak źle zaraz dwa tygodnie przerwy na reprezentację

1

To teraz ściągać kartkowiczow żeby nie brakło nikogo na mecz z Atletico

4

Dzisiaj doping top na camp nou !

31

Jak Fermin wychodził sam na sam bałem się, że to Lewy biegnie

0

FdJ, Balde i Kounde wracają po przerwie na reprezentację ?

0

City to presuje dość mocno na alibi ...

5

Ohooo amulet realu zszedł, City do ataku !

0

Dobrze że Font przegrał bo jeszcze by nam tego Hallanda sprowadził

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?