MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest po co włączać? Jest szansa na jakąś stratę punktów czy zaraz wcisnąć ?
1
@Pedri16Future no te co mają 35 gram białka z Lidla, dla mnie słabe w smaku
1
@agaFCB w smaku najlepsze są skyry naturalne/ owocowe zależy od tego co kto lubi. Są jeszcze te proteinowe shake np z Lidla co mają więcej białka, ale one mi już w smaku nie podchodzą bo tam czuć taka jakby odżywkę białkowa źle wymieszaną.
1
@FcPortoFan1999 Sławek Peszko musi ich zaprosić na trunek, na kacu ciężko się gra
0
@Natenczas taktyczny bo też potrzebuje wymienić garderobę
4
No to teraz 20 minut tik toka żeby całkowicie popsuć sobie fazy snu i można się kłaść !
0
Jeszcze bez bramki dla naszych ? Barca femeni kończy się
1
Hansi, dzwoń do Lewego, trzeba wziąć Pietuszewskiego pod pache i do Barcelony wysłać
1
Też tak macie jak Was mdli i chcecie wywołać wymioty to zamiast wkładać palce do gardła to wpisujecie w google Vinicius i problem zażegnany?
14
Real się odwoła to jeszcze sędziego zawiesza zamiast valverde
1
Orłowski weź zamknij tą mordę już
2
Ohoo Baena wchodzi Valverde już ręce swędzą
0
I Llorente też nie zagra z nami ;)
1
Tyyyy w Anglii mają jesscze gorszych sędziów niż u nas xd
1
@Ilka uaaa w moim wieku po takiej porcji glukoza 200+ i gwarantowane spanko :D
1
@JimMorrisonFCB mam maślankę, będzie o mnie głośno !
10
Wypiłem sobie sok pomidorowy, trochę skyra i zjadłem jabłko. Jak się w nocy zesram to pomyślą, że było tąpnięcie na kopalni
0
Będzie karny ?znaki
0
Lech przewraca nadzieję, nie zostało nic innego jak kibicować !
1
Chopy Raków co strzeli ? Jak grają ?
0
Z kim wolimy grać ? Tottenham czy Atletico?
0
Moja miłość do kebabów jeszcze bardziej potęguje nienawiść do Liverpoolu. Go Go Galata !
4
Może nie będzie tak źle zaraz dwa tygodnie przerwy na reprezentację
1
To teraz ściągać kartkowiczow żeby nie brakło nikogo na mecz z Atletico
4
Dzisiaj doping top na camp nou !
31
Jak Fermin wychodził sam na sam bałem się, że to Lewy biegnie
0
FdJ, Balde i Kounde wracają po przerwie na reprezentację ?
0
City to presuje dość mocno na alibi ...
5
Ohooo amulet realu zszedł, City do ataku !
0
Dobrze że Font przegrał bo jeszcze by nam tego Hallanda sprowadził