1

@tomek8756 uno, dos, tres !

0

@FcPortoFan1999 no trzeba przyznać dość ciekawy meczyk jak na koniec sezonu

0

@baster82 udało się !

0

Ja myślałem że Szpaku zagra 4 kawałki a ten już ponad 4 godziny gra koncert xd

3

A chuj ! Obejrzę tą reklamę na stronię białych żeby poczytać jak płaczą

0

No to w przyszłym tygodniu kibicujemy żeby Espaniol się przełamał i wygrał w końcu swój mecz w tym roku !

6

Wchodzi nasz człowiek - Camavinga !

3

Isco wejdzie w 80 i wladuje dwie bramy

2

Abde to się nadaje tylko do biegania, nie ma żadnego pożytku z tego chopa

3

@michaleu ostatnio na jakis rolkach mi się pokazało jak chłop przechodził misje w GTA San Andreas. Siedziałem chyba godzinę i oglądałem xd

0

Wyścig po mistrza w naszej ekstraklasie właśnie się zaczyna. Znając realia to Jagiellonia - Górnik 0:0 i nudny mecz.

1

@baster82 krakowskim targiem !

11

Real Madryt dzisiaj przegra czy Real Betis wygra ?

2

Ja jebie moja 90 letnia babcia szybciej by rozgrywała piłkę niż Balde ...

2

Atleti! Co by Wam się półki od tych pucharów nie połamały łamagi!

19

Ciekawe czy Sociedad ma przygotowane jakieś memy po wygranej z Atletico

1

Czy Sorloth opiera swój żywot na psuciu krwi Barcelonie ? Cała reszta meczy bardzo miałki a z nami zawsze jakis konkret ...

0

Jakie małe miasta polecacie nad naszym morzem ? Chciałbym ominąć tłumy w Trójmieście, Władysławowie etc

0

@kamilholik jak byłem ostatnio to dostaliśmy portfel, okulary przeciwsłoneczne i małpę smakowej, zimnej wódeczki na start imprezy.

13

Atletico - Arsenal ależ to będzie kawał meczycha

0

Wiosna zaczyna pukać do drzwi więc czas na woskowanie auta. Jakich wosków używacie ? Jakich nie polecacie ? Muszę kupić jakiś nowy

0

Dobrze widzieć że w końcu mamy kim straszyć z ławki, zaraz będzie potrzebna

22

Takie gadki lubią sie źle zestarzeć
, oby tym razem było podobnie !

0

Bramka strzelona ? To teraz znowu kilka miesięcy nie trzeba strzelać

0

Czekamy na karnego ?

0

Ciężkie te dwa dni kibicowsko, wczoraj Barca w dupę, dzisiaj GKS też ...

0

Do pełnego szczęścia brakuje jeszcze tylko porażki Interu, go go Roma !

2

90+3 Maldini strzela na 1:2 dla nas i ryyyyyyk wszędzie !

0

Oby tutaj się nie skończyło jakąś groźna kontuzja bo temperatura na boisku jest bardzo elektryczna

2

Wchodzi Banderas z temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?