MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 uno, dos, tres !
0
@FcPortoFan1999 no trzeba przyznać dość ciekawy meczyk jak na koniec sezonu
0
@baster82 udało się !
0
Ja myślałem że Szpaku zagra 4 kawałki a ten już ponad 4 godziny gra koncert xd
3
A chuj ! Obejrzę tą reklamę na stronię białych żeby poczytać jak płaczą
0
No to w przyszłym tygodniu kibicujemy żeby Espaniol się przełamał i wygrał w końcu swój mecz w tym roku !
6
Wchodzi nasz człowiek - Camavinga !
3
Isco wejdzie w 80 i wladuje dwie bramy
2
Abde to się nadaje tylko do biegania, nie ma żadnego pożytku z tego chopa
3
@michaleu ostatnio na jakis rolkach mi się pokazało jak chłop przechodził misje w GTA San Andreas. Siedziałem chyba godzinę i oglądałem xd
0
Wyścig po mistrza w naszej ekstraklasie właśnie się zaczyna. Znając realia to Jagiellonia - Górnik 0:0 i nudny mecz.
1
@baster82 krakowskim targiem !
11
Real Madryt dzisiaj przegra czy Real Betis wygra ?
2
Ja jebie moja 90 letnia babcia szybciej by rozgrywała piłkę niż Balde ...
2
Atleti! Co by Wam się półki od tych pucharów nie połamały łamagi!
19
Ciekawe czy Sociedad ma przygotowane jakieś memy po wygranej z Atletico
1
Czy Sorloth opiera swój żywot na psuciu krwi Barcelonie ? Cała reszta meczy bardzo miałki a z nami zawsze jakis konkret ...
0
Jakie małe miasta polecacie nad naszym morzem ? Chciałbym ominąć tłumy w Trójmieście, Władysławowie etc
0
@kamilholik jak byłem ostatnio to dostaliśmy portfel, okulary przeciwsłoneczne i małpę smakowej, zimnej wódeczki na start imprezy.
13
Atletico - Arsenal ależ to będzie kawał meczycha
0
Wiosna zaczyna pukać do drzwi więc czas na woskowanie auta. Jakich wosków używacie ? Jakich nie polecacie ? Muszę kupić jakiś nowy
0
Dobrze widzieć że w końcu mamy kim straszyć z ławki, zaraz będzie potrzebna
22
Takie gadki lubią sie źle zestarzeć
, oby tym razem było podobnie !
0
Bramka strzelona ? To teraz znowu kilka miesięcy nie trzeba strzelać
0
Czekamy na karnego ?
0
Ciężkie te dwa dni kibicowsko, wczoraj Barca w dupę, dzisiaj GKS też ...
0
Do pełnego szczęścia brakuje jeszcze tylko porażki Interu, go go Roma !
2
90+3 Maldini strzela na 1:2 dla nas i ryyyyyyk wszędzie !
0
Oby tutaj się nie skończyło jakąś groźna kontuzja bo temperatura na boisku jest bardzo elektryczna
2
Wchodzi Banderas z temu