MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 dobre tytuły, miłego grania !
0
Morata przestań Ty mi Hiszpanie prześladować !
1
@Kgorecki2500 Boże jedyny jest nas więcej ! Mnie coś trafia jak widzę w jakim tempie mi rosną te klaki i jak kilka dni się nie ogole to wyglądam jak bezdomny...
1
Borek dupa kwadratowa od bólu
0
Bernardo kom tu Barca
2
Coraz bardziej to wygląda jak mecz Liverpool - Real. Jak Inter strzeli na 1:0 to mogą być ciężary
0
Ciekawe czy dzisiaj Borek też wyjdzie że studia jak ktoś powie coś co mu się nie spodoba
0
Jak liga mistrzów to i Heineken od rana w lodówce.
Pep nie nakombinowal w składzie - pozywtyne zdziwienie.
Do boju po 3 lige mistrzów !
0
@KrychaFCB halo halo ktoś ma linka do strony gdzie mozna kupić tą koszulkę ? Szukałem na szybko na necie ale nie widzę ;/
0
Ciekawe kto jest wymyślił ta reklamę superbet... Jakie to jest głupie
16
Ten świat skretynial już do końca ...
0
Po odstawieniu alkoholu moja kula znowu przybrała zdrową formę. Bardzo się cieszę
2
Sergio na mikrofonie z głowie się nie mieści
0
Dobrze że jest po 22 bo by taki gwałt ściągnęli z anteny
0
Ależ mam zazdro jak ktoś jest dzisiaj na wyjeździe w Barcelonie !
2
Pamiętajcie że gramy najbardziej ofensywny futbol w Europie razem z Manchesterem City
0
Jak dobrze że Atletico ma dużą strate bo wyglądają najlepiej z całej trójki
22
Kurcze a jak przychodził to dość spore nadzieje w nim pokładałem a wyszło jak wyszło ...
9
Na eleven żałoba:D
1
To już kurwa flaki z olejem są ciekawsze niż ten mecz
0
Głupio powiedzieć ale póki co najlepsze zawody na boisku gra Lahoz
3
Ale piękne to są loty jak się sędziowie nie wtryniaja z obniżaniem belki :D
4
@sonek ołłowski
1
Panie Hiszpan kończ Pan ten mecz !
1
Będzie mega nerwowo...
0
@Bartula z nogą w gipsie ?
0
Kounde dzisiaj włączył tryb Langlet. W każdym stykowym pojedynku podnosi ciśnienie
11
Ta kobita lepiej sędziuje niż sędziowie w Hiszpanii :D
0
Dobrze że Liv masakruje ManU może mniej będą gadać o karnym Valenci :D
0
Ależ ten mecz się będzie dłużył...