1

@macio_944 dobre tytuły, miłego grania !

0

Morata przestań Ty mi Hiszpanie prześladować !

1

@Kgorecki2500 Boże jedyny jest nas więcej ! Mnie coś trafia jak widzę w jakim tempie mi rosną te klaki i jak kilka dni się nie ogole to wyglądam jak bezdomny...

1

Borek dupa kwadratowa od bólu

0

Bernardo kom tu Barca

2

Coraz bardziej to wygląda jak mecz Liverpool - Real. Jak Inter strzeli na 1:0 to mogą być ciężary

0

Ciekawe czy dzisiaj Borek też wyjdzie że studia jak ktoś powie coś co mu się nie spodoba

0

Jak liga mistrzów to i Heineken od rana w lodówce.
Pep nie nakombinowal w składzie - pozywtyne zdziwienie.
Do boju po 3 lige mistrzów !

0

@KrychaFCB halo halo ktoś ma linka do strony gdzie mozna kupić tą koszulkę ? Szukałem na szybko na necie ale nie widzę ;/

0

Ciekawe kto jest wymyślił ta reklamę superbet... Jakie to jest głupie

16

Ten świat skretynial już do końca ...

0

Po odstawieniu alkoholu moja kula znowu przybrała zdrową formę. Bardzo się cieszę

2

Sergio na mikrofonie z głowie się nie mieści

0

Dobrze że jest po 22 bo by taki gwałt ściągnęli z anteny

0

Ależ mam zazdro jak ktoś jest dzisiaj na wyjeździe w Barcelonie !

2

Pamiętajcie że gramy najbardziej ofensywny futbol w Europie razem z Manchesterem City

0

Jak dobrze że Atletico ma dużą strate bo wyglądają najlepiej z całej trójki

22

Kurcze a jak przychodził to dość spore nadzieje w nim pokładałem a wyszło jak wyszło ...

9

Na eleven żałoba:D

1

To już kurwa flaki z olejem są ciekawsze niż ten mecz

0

Głupio powiedzieć ale póki co najlepsze zawody na boisku gra Lahoz

3

Ale piękne to są loty jak się sędziowie nie wtryniaja z obniżaniem belki :D

4

@sonek ołłowski

1

Panie Hiszpan kończ Pan ten mecz !

1

Będzie mega nerwowo...

0

@Bartula z nogą w gipsie ?

0

Kounde dzisiaj włączył tryb Langlet. W każdym stykowym pojedynku podnosi ciśnienie

11

Ta kobita lepiej sędziuje niż sędziowie w Hiszpanii :D

0

Dobrze że Liv masakruje ManU może mniej będą gadać o karnym Valenci :D

0

Ależ ten mecz się będzie dłużył...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?