Mitello
Dołączył/a: wrzesień 2014
Włocławek
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy tak trudno jest strzelić karne ?!
0
My też mogliśmy wykorzystywać swoje okazje.
0
Brawo.
2
Haha w reklamie faktów pokazywali fragment w którym mówili o Lewym i jakiś koleś powiedział że nareszcie pierwszy polak który zdobędzie Złotą Piłkę :D
0
HD jak się Balem podniecają XD
0
Miałeś dobre przeczucie ;)
0
0
Jak sami nic nie wygrali, to ich chociaż nasza porażka cieszy xp
0
Co ?!
0
Pedro !!!
4
Musimy teraz coś trafić bo boje się karnych ;/
2
Komentarz usunięty
0
nie no śmiech na sali !
0
Ale jaja ;p
1
Higuain za dużo przebywał z Ramosem.
0
Kurcze ja to mam pecha nie obejrzę tych dwóch finałów :(
0
Ale jaja :D
0
Da ktoś dobrego linka ?
0
Niech się wypcha tym złotym butem. Messi może zdobyć tryplet; a mi sie wydaje, że to jest ważniejsze, ale pewnie dla CRa ważniejsze są indywidualne nagrody.
0
A kto trafił ?
0
https://www.youtube.com/watch?t=2038&v=zQgqAHaKJkU
0
spoko ;)
0
https://www.youtube.com/watch?t=2038&v=zQgqAHaKJkU
0
Niestety nie mam cyfrowego polsatu ;p
0
Dzięki ;)
0
Ma ktoś jakąś transmisję na Youtube ?
0
Też tak myślę ;)
0
118 ;)
0
Karny :)
0
Poratuje ktoś linkiem ??? :)