Mitello
Dołączył/a: wrzesień 2014
Włocławek
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Neymar ;)
0
busqets nie lepiej wejdzie a masche na śo
0
Luis spryciarz :D
0
Ivan ! ! !
1
Co za fuksiarze.
0
W końcu jakiś porządny skok.
0
No skład spoczko ;) Szkoda że nie gra Rakitić za Inieste ale jest spoko.
1
Rudy ??? co to robisz ?!
0
Pięknie :)
0
Nie tylko tobie :)
0
W końcu Suarez. Może sie odblokuje :)
0
A jak wygląda gra Sevilli
0
Jak real ?
0
NO !
0
Ja pitole...
0
Spokojnie sędziowie nie pozwolą. ;)
0
Atletico straciło u mnie szacunek za takie brutalne granie.
1
Suárez , Neymar i Alba jak zwykle ściemniali . Mecz dla Barcelony , ale nie można nie wspomnieć o ich żałosnym aktorstwie . Dwaj pierwsi w pierwszym meczu nie zachowywali się lepiej . Hollywood team - najlepsi są w tym na świecie !
HAHAHA KOMENTARZ NA RM.
0
Suarez całkiem mi się dziś podobał. Widać że miał chrapkę na gola.
0
Albo zmarnuje dwie seteczki :D Ale liczę, że coś trafi.
0
Wszystkiego Najlepszego Panie Generale !
1
No chyba oglądasz inny mecz.
0
No nie za bardzo :/
0
Przekombinowali.
0
Suarez coś cienko dzisiaj.
0
Piqet ! ! !
0
bardzo dobre zmiany.
1
Rakitić ładnie gra, kilka bardzo dobrych podań.
0
Całkiem spoko składy.
0
Podoba mi się wypowiedź Macieja Iwańskiego http://sport.tvp.pl/18410725/moj-glos-w-zlotej-pilce-fifa-2014