0

Nie wiem czy to dobry pomysł ;/

0

Jak real nie może to sędzia pomoże

0

Aby odnosić sukcesy, trzeba dobrze grać

0

A Kryśka coś trafił ?

0

Jak tam real bo nie wiem ?

0

Oj chyba się szykuje kolejna strata punktów ;/

0

No jakieś dobre zmiany chociaż .

0

Chciałbym w Barcelonie jakiegoś dobrego trenera ( ale naprawde dobrego a nie że zubiemu sie wydaje ) z ligi Angielskiej.

1

Z tak grającą Barcą to odpadniemy w 1/8 Ligi Mistrzów i będziemy na 7 miejscu w tabeli na koniec.

0

Neymar i Xavi muszą wejść.

0

Ja pitole. Co to ma być !?

2

Tak jest Bartra i Mathieu to powinna być nasza para ŚO

0

Może i tak ale chyba nie zagra w następnym meczu ligi mistrzów to może Montoya zagra ;)

0

Może teraz Bartra szanse dostanie ale jeżeli będzie duet Pique-Masche to czarno to widze bo Masche sobie jakoś daje rade ale jest niski a Pique... szkoda gadać.

0

Żenada... Prześcieradła są już przed nami a 2 mecze temu mieliśmy 4 pkt przewagi.

0

Xavi musi wejść za Busqetsa albo Rafinhe.

0

NO nie wieże ...

0

Ja uważam, że jest spoko trenerem.

0

A czemu miały by się nie liczyć ?

0

Ja uważam, że złotą piłkę powinien dostać Messi może nie nastrzelał tyle goli co Ronaldo ale asystuje i to on ciągnie naszą drużynę.A jeżeli nie Messi to Neuer. Ale niestety czuje, że ZP dostanie Krysia ;/

0

Lipa ale no cóż taki jest futbol nie wszystko da się wygrywać.
VeB ! ! !

0

Mam prośbę da ktoś transmisje tylko nie FutbolHD bo coś nie chce mi się włączyć .

0

Chciałbym taki skład :
Bravo - Alves, Bartra, Mathieu, Alba - Masche, Rakitić (lub Xavi), Iniesta - Messi, Neymar, Suarez .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?