Mitello
Dołączył/a: wrzesień 2014
Włocławek
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile Ronaldo ma teraz goli a ile Messi ?
0
Fajnie jakby Vermalen dziś zadebiutował chociaż 5 min (oczywiście przy korzystnym wyniku)
0
Szkoda mi trochę Paryżan :D
7
2015.04.15, godz. 23:22, maka111
Losowanie jest pod Barcelonę, to jest oczywiste. - RM.pl
0
Dzięki ;)
0
Da ktoś jakąś dobrą transmisję a nie pokaz slajdów ?
4
Żałosne zachowanie Bale ;/
1
Idę spać i tak już Real wygrał. Dobranoc ludzie.
0
No ja pier**** wiedziałem że tak będzie
1
Dopóki mecz sie nie skończy wszystko jest możliwe ;)
0
Podoba mi się bardzo gra Rajo :)
1
Bo on nurkuje najczęściej w "głębinach" pola karnego. Po co ma marnować siły w środku pola.
2
A Ronaldo już nurkuje :D
0
Co za gol Borussi ! Co za uderzenie !
0
Nie ma sis zbytnio z czego cieszyć gra dziś słabiutka.
0
Andres Nicniesta :D
0
No Rudy w końcu !!!
0
http://sportslbl.blogspot.com/p/ch1.html
0
świetny pomysł ;)
3
Rakitić i Xavi powinni wejść ewentualnie jeszcze Pedro za Neymara.
0
Chyba strony pomyliłeś.
0
Ja się ciesze z tego wyniku tylko gra mi się nie podobała.
1
Gra dzisiaj była beznadziejna, najgorsza na tych eliminacjach.
1
http://fangol.pl/view/92842/bomba-cr7-z-dystansu
0
To są nerwy...
0
Komentarz usunięty
5
Rakitić to nie drewno !
2
Trzeba koniecznie poprawić skuteczność bo te ostatnie 2 mecze to z wykończeniem tragedia.
0
gryzoń ! ! ! !
0
NO i co ale do rozpoczęcia chce znalezc jakąś