0

Ile Ronaldo ma teraz goli a ile Messi ?

0

Fajnie jakby Vermalen dziś zadebiutował chociaż 5 min (oczywiście przy korzystnym wyniku)

0

Szkoda mi trochę Paryżan :D

7

2015.04.15, godz. 23:22, maka111
Losowanie jest pod Barcelonę, to jest oczywiste. - RM.pl

0

Dzięki ;)

0

Da ktoś jakąś dobrą transmisję a nie pokaz slajdów ?

4

Żałosne zachowanie Bale ;/

1

Idę spać i tak już Real wygrał. Dobranoc ludzie.

0

No ja pier**** wiedziałem że tak będzie

1

Dopóki mecz sie nie skończy wszystko jest możliwe ;)

0

Podoba mi się bardzo gra Rajo :)

1

Bo on nurkuje najczęściej w "głębinach" pola karnego. Po co ma marnować siły w środku pola.

2

A Ronaldo już nurkuje :D

0

Co za gol Borussi ! Co za uderzenie !

0

Nie ma sis zbytnio z czego cieszyć gra dziś słabiutka.

0

Andres Nicniesta :D

0

No Rudy w końcu !!!

0

0

świetny pomysł ;)

3

Rakitić i Xavi powinni wejść ewentualnie jeszcze Pedro za Neymara.

0

Chyba strony pomyliłeś.

0

Ja się ciesze z tego wyniku tylko gra mi się nie podobała.

1

Gra dzisiaj była beznadziejna, najgorsza na tych eliminacjach.

0

To są nerwy...

0

Komentarz usunięty

5

Rakitić to nie drewno !

2

Trzeba koniecznie poprawić skuteczność bo te ostatnie 2 mecze to z wykończeniem tragedia.

0

gryzoń ! ! ! !

0

NO i co ale do rozpoczęcia chce znalezc jakąś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?