2

Jak tak zagramy z Manchesterem city to sie nie boje że przegramy :)

0

No nie wiem wiesz Real awansuje i nie wiesz jak będzie może tak jak na el clasico a jak Atletico to może znowu wygramy ;)

0

NO i teraz już sie nie denerwuje :)

0

Ten sędzia to paranoja !

0

sędzia mnie załamuje :(

0

GOOOOL ! ! !

0

NIEEEEE :O

0

GOOOOOL ! ! ! szkoda że Suarez nie trafił może zyskał by więcej pewności siebie. Ale jest gol to najważniejsze :)

3

Ale nie tak głęboko a jak odejdzie to dopiero będziemy głęboko w czarnej dupie.

5

Muszą go zatrzymać ! ! !

0

Messi nie może odejść bo bez niego to w przyszłym sezonie o jakimkolwiek tytule nie ma co marzyć dobrze będzie jak byśmy mieli w takiej sytuacji 3 miejsce w lidze.

0

Ja jestem za Atletico, ale to będzie ciężki mecz dla nich.

1

A to spoko :D

0

A ten zakaz transferowy działa też na trenerów ?

0

Nie no nie wieże taka okazja zmarnowana na odrobienie punktów. Brawo !

0

Chyba Przegramy :/

1

Wesołych Świat Bożego Narodzenia wszystkim wam życzę :)

0

A mnie się gra całkiem podobała

0

Pedritto ! ! ! co za podanie Rakitcia

0

"Real to drużyna Boga" - A co oni z Bogiem mają wspólnego ?

0

A czemu dzisiaj Neymar ma nie zagrać ?

0

Jak tam Real ? ? ?

0

To jest żałosne ;/

1

Właśnie też się zastanawiam.

0

ile karnych w lidze ma już Krystyna ?

1

Messi hat-trick ! ! ! Pedro jak pyka :D

0

Wow co się dzieje :o ?!

2

Tylko jedno słowo GENIUSZ ! ! !

0

Oj tam mała pomyłka :D

0

Wygląda to w miarę podobnie, lekko na korzyść Krysi. Ale głosujący pewnie patrzą przeważnie na gole i najprawdopodobniej wygra Krystyna. Mimo wszystko ja jeszcze wierze że może być inaczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?