0

Ale są 3 pkt? Są !

1

Na szczęście 3 punkty ale myślałem że się posram.

2

Ale chamscy kibice. Rzucają z trybun w Messiego butelkami.

0

Ja pier.... Wkońcu :)

0

oj chyba remis będzie:(
A w przypadku remisu którzy będziemy w tabeli ?

0

Gdyby u nas tak było a nie cisza.

0

Spokojnie nie srajcie Pedro wejdzie i wygramy ;)

0

Boje się o ten mecz :/

0

Co Alves ćwiczy? Przewrotki ??

0

Czemu na stadionie słychać orkiestrę ?

0

Za Busqetsa powinien wejść Rakitić.

0

Oni się muszą ogarnąć z tymi faulami !

0

No to niedobrze Leo musi dużo strzelać.

0

Ja osobiście liczę, że nie trafi.

0

Głupi to mają szczęście.

0

Jak tam meczyk Realu ?

0

Osiągnięcia to tylko gole no bo nie przecież wygrana LM i PK bo to drużynowo.

0

Aha a jak ogólnie wygląda gra Realu ?

0

Jak tam Real? Coś Krystyna trafiła ?

0

Nie był bym tego taki pewien ;)

0

A jaki wynik meszy Bayern-Man.City

0

hat trick ! ! !

0

3-0 Messi trafił.

0

Messi ! ! !
A może hat-trick ? :D

0

ACH Pedro blisko było.

0

No nie wierze to się robi już śmieszne.

3

Milik jest genialny :)

0

No nie wieże i z kim zostaniemy z Alvesem a może z Douglasem (Kto to wgl jest) ?!

0

Trochę przypomina mi z wyglądu Neuera

0


Fajnie by było jak by go do nas ściągnęli pasuje do naszego stylu i jest to zawodnik na kilka ładnych lat. Zubi powinien ruszyć te tłuste dupsko i wyłożyć trochę kasy w zimowym oknie bo w letnim to puki co nie ma co marzyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?