"Poseł #Konfederacja Robert Winnicki chciał złożyć wniosek o postawienie Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu, ale... nikt z PiS-u nie chciał go podpisać!"
no to nieźle xD A ludzie niech dalej żyją w złudzeniu że te partie się czymkolwiek różnią. "Raz rządzimy my, raz wy, raz my, raz wy, nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych, a głupi Polacy niech myślą że mają wybór" - moje ulubione podsumowanie polskiej sceny politycznej po 1989. Bardzo prawdziwe i bardzo smutne.
@l0Messini Nie wiem. Ale z taką kadrą jaką ma Valverde to wygrane dotychczas trofea i gra w LM w których jedynym słabym meczem był ten ostatni to nie jest powód do tak ogromnych narzekań w jego stronę.
@Colon Przecież na każdy atak na ten temat natychmiast odpowiedzą "tak tak ale za to usunęliśmy PIT osobom do 26. roku życia" Odpowiednio zmontują, puszczą w wiadomościach, i prosty lud będzie przekonany że tak właściwie wzrost tej składki to nic nie znaczy, rząd dba o młodych, a pieniądze na socjal są z vatu i podatków nałożonych na supermarkety :D I tak to się powoli żyje na tej polskiej wsi.
@Norkusik Prawda jest taka że każdy cent pensji Messiego jest zupełnie zasłużony. To jest nienormalny piłkarz i normalne jest że musi nienormalnie zarabiać.
@kamzar Zgadzam się oprócz kwestii pieniędzy za piłkarzy. Przyjście Coutinho i Dembélé potęguje takie uczucie że płacimy nie wiadomo ile. A prawda jest taka że praktycznie w całości te transfery zostały pokryte pieniędzmi które otrzymaliśmy za Neymara. Gdybyśmy nie dostali za niego 222 mln to ci dwaj nie przyszliby za takie kwoty.
@Rini_Cule To jest akurat smutne. Rok temu w Holandii były podobne upały jak teraz są u nas. Wracałem rowerem z pracy koło 18 to cały mokry byłem. A raz widziałem jak taka pani ubrana dokładnie jak na zdjęciu siedziała na przystanku w pełnym słońcu. Smutno mi się trochę zrobiło.
@student97r Masz rację. Jednak wydaje mi się że on tego nie robi umyślnie czy złośliwie. Taki po prostu jest, ogarnia go chęć wygranej. Taki Cristiano według mnie też wymusza karne bo chce być najlepszy, a każdy karny to gol strzelony więcej. Nie sądzę żeby był złym człowiekiem i umyślnie chciał oszukiwać.
@Chaoss Chcemy, aby jak najwięcej pieniędzy zostawało w waszych portfelach – zaznaczył Mateusz Morawiecki. xD powiedział ten który co chwilę wprowadza nowe podatki
Ale ten FM przytłacza ogromem opcji osobę która zaczyna swoją przygodę z tą grą :D Na Steamie pokazuje mi że przegrałem już 3h a jeszcze nawet pierwszej kolejki ligowej nie rozegralem :D
@Hawajczyk Lepiej się nabijać z niego i wyśmiewać. Pamiętam kiedyś Casillasa który pod koniec meczu z Juve w 2015 chciał wykonać wrzut z autu żeby jak najszybciej wznowić grę. Zapomniał tylko o takim szczególe że bramkarz nie może tego robić. Gdy w grę wchodzą emocje i decyzję podejmuje się w chwili nie ma czasu na racjonalne myślenie.
@filip73 Pojawi się. Pierwsze sezony tez były. Po prostu niektórzy nie chcą płacić za netflixa. A dodatkowo wpisanie frazy "dom z papieru online odcinek 1" i kilknięcie jednego z pierwszych linków to za trudne dla większości niestety.
30
"Poseł #Konfederacja Robert Winnicki chciał złożyć wniosek o postawienie Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu, ale... nikt z PiS-u nie chciał go podpisać!"
no to nieźle xD A ludzie niech dalej żyją w złudzeniu że te partie się czymkolwiek różnią.
"Raz rządzimy my, raz wy, raz my, raz wy, nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych, a głupi Polacy niech myślą że mają wybór" - moje ulubione podsumowanie polskiej sceny politycznej po 1989. Bardzo prawdziwe i bardzo smutne.
0
@l0Messini Nie wiem. Ale z taką kadrą jaką ma Valverde to wygrane dotychczas trofea i gra w LM w których jedynym słabym meczem był ten ostatni to nie jest powód do tak ogromnych narzekań w jego stronę.
0
@Ratamahatta To jest właśnie najlepszy argument przeciw demokracji.
0
@Danny Gaucho A ludzie narzekają na Valverde...
2
@Colon Przecież na każdy atak na ten temat natychmiast odpowiedzą "tak tak ale za to usunęliśmy PIT osobom do 26. roku życia"
Odpowiednio zmontują, puszczą w wiadomościach, i prosty lud będzie przekonany że tak właściwie wzrost tej składki to nic nie znaczy, rząd dba o młodych, a pieniądze na socjal są z vatu i podatków nałożonych na supermarkety :D I tak to się powoli żyje na tej polskiej wsi.
0
@Pawlak1992 T-Mobile jeszcze było
4
@Jakchcesz Wyszedłem na zewnątrz sprawdzić czy to prawda.
Ała, kur*a, rzeczywiście.
1
@Norkusik Prawda jest taka że każdy cent pensji Messiego jest zupełnie zasłużony. To jest nienormalny piłkarz i normalne jest że musi nienormalnie zarabiać.
3
@kamzar Zgadzam się oprócz kwestii pieniędzy za piłkarzy. Przyjście Coutinho i Dembélé potęguje takie uczucie że płacimy nie wiadomo ile. A prawda jest taka że praktycznie w całości te transfery zostały pokryte pieniędzmi które otrzymaliśmy za Neymara. Gdybyśmy nie dostali za niego 222 mln to ci dwaj nie przyszliby za takie kwoty.
1
@Danny Gaucho Dla ciebie :*
0
@Rini_Cule To jest akurat smutne. Rok temu w Holandii były podobne upały jak teraz są u nas. Wracałem rowerem z pracy koło 18 to cały mokry byłem. A raz widziałem jak taka pani ubrana dokładnie jak na zdjęciu siedziała na przystanku w pełnym słońcu. Smutno mi się trochę zrobiło.
0
Chyba rzeczywiście musimy podwyższyć podatki w imię walki z globalnym ociepleniem. Ten upał jest nie do zniesienia...
0
@student97r Masz rację. Jednak wydaje mi się że on tego nie robi umyślnie czy złośliwie. Taki po prostu jest, ogarnia go chęć wygranej. Taki Cristiano według mnie też wymusza karne bo chce być najlepszy, a każdy karny to gol strzelony więcej. Nie sądzę żeby był złym człowiekiem i umyślnie chciał oszukiwać.
5
@student97r Taki ma temperament po prostu. Oprócz tego machania zasuwa do każdej piłki przez 90 minut.
5
@Chaoss Chcemy, aby jak najwięcej pieniędzy zostawało w waszych portfelach – zaznaczył Mateusz Morawiecki.
xD powiedział ten który co chwilę wprowadza nowe podatki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MarioVeB! Zagrał fatalnie na Anfield = miał słaby sezon. Nie rozumiesz?
5
@MartiNJ11 Przesłano raport, dziękujemy.
2
Ale ten FM przytłacza ogromem opcji osobę która zaczyna swoją przygodę z tą grą :D Na Steamie pokazuje mi że przegrałem już 3h a jeszcze nawet pierwszej kolejki ligowej nie rozegralem :D
7
@Hawajczyk Lepiej się nabijać z niego i wyśmiewać. Pamiętam kiedyś Casillasa który pod koniec meczu z Juve w 2015 chciał wykonać wrzut z autu żeby jak najszybciej wznowić grę. Zapomniał tylko o takim szczególe że bramkarz nie może tego robić. Gdy w grę wchodzą emocje i decyzję podejmuje się w chwili nie ma czasu na racjonalne myślenie.
1
@Ermitano Faceci zarabiają więcej od kobiet bo jest to zmowa szowinistycznych męskich świń.
A swoją drogą ciekawią mnie zarobki gwiazd porno. Tych męskich i damskich. Ciekawe jakie tam są dysproporcje.
1
@snoopdegie Ok. Ja stawiam że cała trójka będzie zawodnikami Barcelony do końca tego okienka.
2
@kerouac https://www.midomi.com/ tu spróbuj :D
0
@19cukier48 No to wygrany poleca przegranemu wszystkie komentarze przez cały wrzesień.
0
@19cukier48 Przelanie pieniędzy na dowolną akcję na siepomaga.pl. Kwota do ustalenia.
2
@PFK_Sewastopolll A chwilę później pewnie strzelił raboną w poprzeczkę. Typowy Suárez.
1
@19cukier48 Zakład?
1
@filip73 Pojawi się. Pierwsze sezony tez były. Po prostu niektórzy nie chcą płacić za netflixa. A dodatkowo wpisanie frazy "dom z papieru online odcinek 1" i kilknięcie jednego z pierwszych linków to za trudne dla większości niestety.
30
@Madridista_PL Nie rozumiem tych śmiechów. Ewidentna ręka.
18
Ja wam mówię. W tym okienku pozyskamy Neymara, Griezmanna i de Ligta.