Neymar1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Gdańsk
6 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja raz miałem sytuację że koleś kopiował moje komentarze i tam wklejał, fioletowa to stan umysłu. Nic nie poradzisz.
0
Ja myślałem że ty już w drodze na wakacje za weekendowy kupon xD
11
Już pewnie w drodze na wakacje za weekendowy kupon xD
7
No brakowało gola do pustaka xd
1
Na wszelki wypadek radziłbym się udać, nigdy nic nie wiadomo.
1
Kolejne amelinum :PPPPP
0
Brawo Jaga!!!
0
Salah jest niemożliwy, kolejny gol!
5
Kto wybrzydza ten nie ru*ha xD
0
Akurat wtedy wyjechałem do Hiszpanii na "wakacje" :p
14
Mogłeś jeszcze na koniec powiedzieć że jednak się rozmysliłeś i nie chcesz nic kupować xD
3
Ja to przy -1 już jestem gotowy na śmierć przez zamarznięcie.
6
Peszko to rozgrzany nieźle. Temperatura na minusie, wszyscy w termo a on na krótki rękaw xD
0
tu chodzi o sam fakt że pomimo straty praktycznie całej drużyny dość szybko się odbudowali.
1
Pedro Pedritoooo śmieszkuje z Pique xD
2
I że Pique dołożył od siebie upadekXd
0
Czemu w murze nie stoi Umtiti z Pique? Dwie wieże..
1
A głodny głodnemu wypomni :p
1
No fajnie, no spoko a o co chodzi?
0
Nie lubię akurat frytek.
39
Ja mam Corsę i nie mogę oglądać:/
15
Nie rozumiem tutaj trochę niektórych. Gadacie że Mundo to taki szmatławiec i nie warto go czytać bo wszystkie historie wyssane z palca ale jak już puścili plotkę o powrocie Neymara to przeżywacie to bardziej niż grzybiarz grzybobranie.
19
Nie mogę uwierzyć w to że dziś mija już rok od pamiętnej remontady. Nieprawdopodobne jak ten czas leci..
1
Jak zobaczyłem ten taniec Miny to aż mi się tak humor poprawił że nie mam pytań:p
0
W tym roku mistrzostwo i puchar Francji kosztowało nieco ponad 400 milionów.
10
Neymar to w tej Brazylii teraz leży i płacze, a łzy wyciera dolarami od szejka.
5
Jaki jest sens tej zmiany Mbapppe? XD
27
W sumie to oni grają 10 na 10 bo Benzema tworzy swoją historię i swoją gre xD
1
Verratti metr trzydzieści cztery w kapeluszu a pluje się jak nie wiadomo jaki Chuck Norris .
0
No nie powiedziałbym.