Neymar1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Gdańsk
6 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Iks de de de de XD
20
Wypowiadając się na temat PSG, zacytuję klasyka:
"Z gówna bata nie ukręcisz"..
58
P$G to jednak ma łeb do interesów.
Wydali w ch*j siana żeby tylko obronić tytuł frajera roku. #Respect
9
A nie mówiłem? XDDDD
9
Race? Są.
Przerwany mecz bo zadymione boisko? Jest.
Nudna gra? Jest.
0:0 do przerwy? Było.
I niech mi ku*wa nikt więcej nie mówi że ekstraklasa jest gorsza od LM.
0
To my już mamy awans z Chelsea? :o
88
Wy się tak śmiejecie z Ronaldo że się przewraca od podmuchu wiatru, że płaczek a byście się zesrali jakby wyciągnął gaz ze swojej torebki!
0
Upadki CR w szukaniu jedenastki są jak święta Bożego Narodzenia. Powtarzalne :P
26
Minuta 16
Pierwszy upadek Cristiano.
4
I jak tu szanować takiego pajaca?
44
PSG będzie cisnęło i cisnęło a Ronaldo strzeli bramkę z dupy i po meczu XD
Róbcie screeny xd
0
Redakcja już poprawiła, było napisane w superpucharze hiszpanii :)
0
A to superpuchar Hiszpanii nie jest rozgrywany w sierpniu?
0
Ameryki to on nie odkrył.
5
Od transferu próbuje zamknąć i jakoś mu się nie udaje.
1
Centrostrzał xD
12
Ja tam wierzę że odpali...
XDD w innym klubie
0
Akurat Messi lepiej bije wolne niż karne xD
0
Oj uwierz że on się nigdzie nie wybiera..
10
Epika, liryka... Arsenal xD
0
4RSEN4L XDDD
1
Napisałbym co sądzę o tym "człowieku" ale nie chcę kolejnego bana.
5
Niestety nie :/
1
Nie zauważyłem nic takiego.
6
Ty sam jesteś nieporozumieniem.
1
Matheo ŚLEPYCHAOS. Jakim prawem ten człowiek jeszcze sędziuje.
0
W niedzielę gramy z Atletico, wyciągnij sam wnioski.
2
>>>>>Raper
>>>>>Multi
Wybierz jedno ;)
0
XDDDD
15
To co do pierwszej bramki Dembele będzie sprzedawany? Żałośni jesteście niektórzy serio..