4

Iks de de de de XD

20

Wypowiadając się na temat PSG, zacytuję klasyka:
"Z gówna bata nie ukręcisz"..

58

P$G to jednak ma łeb do interesów.
Wydali w ch*j siana żeby tylko obronić tytuł frajera roku. #Respect

9

A nie mówiłem? XDDDD

9

Race? Są.
Przerwany mecz bo zadymione boisko? Jest.
Nudna gra? Jest.
0:0 do przerwy? Było.
I niech mi ku*wa nikt więcej nie mówi że ekstraklasa jest gorsza od LM.

0

To my już mamy awans z Chelsea? :o

88

Wy się tak śmiejecie z Ronaldo że się przewraca od podmuchu wiatru, że płaczek a byście się zesrali jakby wyciągnął gaz ze swojej torebki!

0

Upadki CR w szukaniu jedenastki są jak święta Bożego Narodzenia. Powtarzalne :P

26

Minuta 16

Pierwszy upadek Cristiano.

4

I jak tu szanować takiego pajaca?

44

PSG będzie cisnęło i cisnęło a Ronaldo strzeli bramkę z dupy i po meczu XD

Róbcie screeny xd

0

Redakcja już poprawiła, było napisane w superpucharze hiszpanii :)

0

A to superpuchar Hiszpanii nie jest rozgrywany w sierpniu?

0

Ameryki to on nie odkrył.

5

Od transferu próbuje zamknąć i jakoś mu się nie udaje.

1

Centrostrzał xD

12

Ja tam wierzę że odpali...





XDD w innym klubie

0

Akurat Messi lepiej bije wolne niż karne xD

0

Oj uwierz że on się nigdzie nie wybiera..

10

Epika, liryka... Arsenal xD

0

4RSEN4L XDDD

1

Napisałbym co sądzę o tym "człowieku" ale nie chcę kolejnego bana.

5

Niestety nie :/

1

Nie zauważyłem nic takiego.

6

Ty sam jesteś nieporozumieniem.

1

Matheo ŚLEPYCHAOS. Jakim prawem ten człowiek jeszcze sędziuje.

0

W niedzielę gramy z Atletico, wyciągnij sam wnioski.

2

>>>>>Raper
>>>>>Multi
Wybierz jedno ;)

0

XDDDD

15

To co do pierwszej bramki Dembele będzie sprzedawany? Żałośni jesteście niektórzy serio..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?