Neymar1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Gdańsk
6 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Wracam sobie do domu, sprawdzam wynik Realu i tu buuuum. 2:2 z Levante.
No co jak co ale tego że Levante straci punkty z Realem to się nie spodziewałem..
0
Dorobić do emerytury chce :D
5
Ale to była ekipa, łezka się w oku kręci:/
6
Do czasu gdy nie zadebiutuje będą takie informacje podawane :p
2
Gówno prawda, Pogba jest jednym z najlepszych zawodników z ManU.
3
Jak w okręgówce. Do stopera, laga, przebitka i gol XD
0
Podobno chcą sprzedać Digne więc już teraz będzie milion propozycji kto może go zastąpić;)
41
Ale bawi tak samo.
2
Jaki jest sens kopiować komentarze z rm.pl??
11
Co z tego że Real ma taką stratę do Barçy, co z tego że odpadli z CdR skoro to Real 12 razy wygrał LM!!!!!!! A Ronaldo ma 5 zlotych piłek!!!!!! Król jest jeden!!!!! xDDDDDDD
Dobranoc Culés. Niech ta szydera nigdy się nie kończy!
19
W hiszpanii nie ma już słabych drużyn,
No oprócz Realu xD
1
Epika, liryka, gra Realu... :P
1
Nie zapominaj że znaczna część osób z naszej strony chciała tych obu panów u nas zobaczyć;)
1
Ogórki grają dalej, ogórki odpadają hahahahaha
1
Rzeczywiście. Już zauważyłem. Ale ja mój komentarz dodałem chwilę po 1 w nocy jak wyszedł ten artykuł a tamten koleś o 7 rano.
2
Nie widzę żadnych powodów dlaczego miałbym kopiować cokolwiek. Komentarz jest mój:) A skąd to pytanie wgl?
94
Ból dupy dochodzący z Madrytu o tą okładkę MD będzie czuć nawet na księżycu. Mistrzostwo!
2
Krzyczeli Messi :)
3
Ja zostawię tutaj tylko jedno:
XDDDD
0
Słowo "podobno" jest tutaj słowem kluczowym.
7
A ty widziałeś jego kontrakt że sugerujesz że ma klauzulę?
0
Wymień Luisa na Albe ;) Na ST proponuję Griezmanna.
1
Raz na jakiś czas to i wąż pierdnie :p Nie ma się czym przejmować.
4
Zamiast Rafy moim zdaniem klub powinien opuścić Denis. Kolejny słaby występ.
10
Dobra tyle że Paulinho nawet grając słabo potrafi dać coś drużynie. A Gomes od transferu do nas próbuje się odbudować ale coś mu nie idzie. Nie jest zawodnikiem na miarę takiego klubu i tyle.
0
Info o adresach tylko na fioletowej jest ;)
0
To jest niewytłumaczalne co się z nami dzieje na tym stadionie.
27
A czy to wina Legii że koleś z przeciwnej drużyny wpierdzielił mu się w kręgosłup? Myślenie naprawdę nie boli.
3
W pucharze króla wygraliśmy, w lidze nie.
3
Ej, Real. Weźcie coś wygrajcie bo ten sezon będzie nudny :/