9

Wracam sobie do domu, sprawdzam wynik Realu i tu buuuum. 2:2 z Levante.
No co jak co ale tego że Levante straci punkty z Realem to się nie spodziewałem..

0

Dorobić do emerytury chce :D

5

Ale to była ekipa, łezka się w oku kręci:/

6

Do czasu gdy nie zadebiutuje będą takie informacje podawane :p

2

Gówno prawda, Pogba jest jednym z najlepszych zawodników z ManU.

3

Jak w okręgówce. Do stopera, laga, przebitka i gol XD

0

Podobno chcą sprzedać Digne więc już teraz będzie milion propozycji kto może go zastąpić;)

41

Ale bawi tak samo.

2

Jaki jest sens kopiować komentarze z rm.pl??

11

Co z tego że Real ma taką stratę do Barçy, co z tego że odpadli z CdR skoro to Real 12 razy wygrał LM!!!!!!! A Ronaldo ma 5 zlotych piłek!!!!!! Król jest jeden!!!!! xDDDDDDD


Dobranoc Culés. Niech ta szydera nigdy się nie kończy!

19

W hiszpanii nie ma już słabych drużyn,


No oprócz Realu xD

1

Epika, liryka, gra Realu... :P

1

Nie zapominaj że znaczna część osób z naszej strony chciała tych obu panów u nas zobaczyć;)

1

Ogórki grają dalej, ogórki odpadają hahahahaha

1

Rzeczywiście. Już zauważyłem. Ale ja mój komentarz dodałem chwilę po 1 w nocy jak wyszedł ten artykuł a tamten koleś o 7 rano.

2

Nie widzę żadnych powodów dlaczego miałbym kopiować cokolwiek. Komentarz jest mój:) A skąd to pytanie wgl?

94

Ból dupy dochodzący z Madrytu o tą okładkę MD będzie czuć nawet na księżycu. Mistrzostwo!

2

Krzyczeli Messi :)

3

Ja zostawię tutaj tylko jedno:


XDDDD

0

Słowo "podobno" jest tutaj słowem kluczowym.

7

A ty widziałeś jego kontrakt że sugerujesz że ma klauzulę?

0

Wymień Luisa na Albe ;) Na ST proponuję Griezmanna.

1

Raz na jakiś czas to i wąż pierdnie :p Nie ma się czym przejmować.

4

Zamiast Rafy moim zdaniem klub powinien opuścić Denis. Kolejny słaby występ.

10

Dobra tyle że Paulinho nawet grając słabo potrafi dać coś drużynie. A Gomes od transferu do nas próbuje się odbudować ale coś mu nie idzie. Nie jest zawodnikiem na miarę takiego klubu i tyle.

0

Info o adresach tylko na fioletowej jest ;)

0

To jest niewytłumaczalne co się z nami dzieje na tym stadionie.

27

A czy to wina Legii że koleś z przeciwnej drużyny wpierdzielił mu się w kręgosłup? Myślenie naprawdę nie boli.

3

W pucharze króla wygraliśmy, w lidze nie.

3

Ej, Real. Weźcie coś wygrajcie bo ten sezon będzie nudny :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?