Neymar1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Gdańsk
6 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Chyba nikt się dziś nie spodziewał tego że Villareal straci punkty z Realem ;)
0
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA o ku*wa XD
36
Real Madryt: Wszyscy rywale zasługują na szacunek. Czasem mniejsza drużyna może skomplikować ci życie.
Dwuznacznie to brzmi haha :p
24
Ja przypomnę że w lato niektórzy chcieli zamienić Albę na Theo Hernandeza XD
1
The Best!
3
Znalezione w necie:
Na Madryckim rejonie nie jest kolorowo, czasem remisujesz z Celta i nie jest czilałtowo ziom
Życie kibiców Realu w tym momencie musi być bardzo przykre xD
22
Dobra ch*j i tak beka z nich XD
23
Dobra, przyznawać się który taki mądry i włączył transmisję? ;d
1
I love this game! XD
7
Gość nie grał od września, czego oczekujesz?
34
Ale się przyje*ali do tego Dembele..
8
Twoje drugie zdanie przeczy pierwszemu xD
1
A po co nam Eriksen bo nie rozumiem?
13
Obstawiam że Ney wiedział to dużo wcześniej :)
0
I jeszcze frytki i duża cola do tego xD
2
Dobra, kupuję Albe :p
0
Do graczy fifa18!
Kogo dać na LO? Albę czy Marcelo? Pomóżcie wybrać na podstawie umiejętności w fifie a nie klubach w których grają :p
1
Miękki karnyXD
0
powiem tyle: XDDDDDDDDDDD
10
Normalnie za ten żart otrzymujesz order uśmiechu!
0
Przecież gdy do nas przyjdzie to będzie miał ligę mistrzów co sezon. Nie to co w liverpoolu.
0
Uwielbiam takich ludzi jak ty. Nawet jeśli nie ma do czego się przyje*ać to i tak trzeba to zrobić. Ehh
3
28 grudnia, w hiszpanii prima aprilis:)
7
Bo nie był potrzebny gdy mieliśmy Neymara a teraz jest niepotrzebny bo mamy Dembele.
0
Oj Mourinho chyba był nie grzeczny w tym roku.
29
A co ma do tego Lewandowski?
1
Nawet ludzie z notatnika go za to zjechali ;)
3
Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę wszytkim wszystkiego wzajemnie :p
2
https://www.facebook.com/visca.barca.8/videos/1702994916437724/ wygrało to!
1
BlackOut Realu :)