25

Chyba nikt się dziś nie spodziewał tego że Villareal straci punkty z Realem ;)

0

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA o ku*wa XD

36

Real Madryt: Wszyscy rywale zasługują na szacunek. Czasem mniejsza drużyna może skomplikować ci życie.
Dwuznacznie to brzmi haha :p

24

Ja przypomnę że w lato niektórzy chcieli zamienić Albę na Theo Hernandeza XD

1

The Best!

3

Znalezione w necie:
Na Madryckim rejonie nie jest kolorowo, czasem remisujesz z Celta i nie jest czilałtowo ziom

Życie kibiców Realu w tym momencie musi być bardzo przykre xD

22

Dobra ch*j i tak beka z nich XD

23

Dobra, przyznawać się który taki mądry i włączył transmisję? ;d

1

I love this game! XD

7

Gość nie grał od września, czego oczekujesz?

34

Ale się przyje*ali do tego Dembele..

8

Twoje drugie zdanie przeczy pierwszemu xD

1

A po co nam Eriksen bo nie rozumiem?

13

Obstawiam że Ney wiedział to dużo wcześniej :)

0

I jeszcze frytki i duża cola do tego xD

2

Dobra, kupuję Albe :p

0

Do graczy fifa18!
Kogo dać na LO? Albę czy Marcelo? Pomóżcie wybrać na podstawie umiejętności w fifie a nie klubach w których grają :p

1

Miękki karnyXD

0

powiem tyle: XDDDDDDDDDDD

10

Normalnie za ten żart otrzymujesz order uśmiechu!

0

Przecież gdy do nas przyjdzie to będzie miał ligę mistrzów co sezon. Nie to co w liverpoolu.

0

Uwielbiam takich ludzi jak ty. Nawet jeśli nie ma do czego się przyje*ać to i tak trzeba to zrobić. Ehh

3

28 grudnia, w hiszpanii prima aprilis:)

7

Bo nie był potrzebny gdy mieliśmy Neymara a teraz jest niepotrzebny bo mamy Dembele.

0

Oj Mourinho chyba był nie grzeczny w tym roku.

29

A co ma do tego Lewandowski?

1

Nawet ludzie z notatnika go za to zjechali ;)

3

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę wszytkim wszystkiego wzajemnie :p

1

BlackOut Realu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?