Neymar1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Gdańsk
6 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
44
O której Real gra? Bo mieli zacząć 16.15 a na tą chwilę leci trening Girony ;P
7
Będzie wiadomo czyja będzie wina jeśli Real strzeli :p
2
Ajjj ale blisko była 3 bramka!
1
Moim zdaniem to jest takaa szansa jak na to że Gomes odpali ;)
0
Ja się nie obrażę jeśli znowu taką nowinę tu zostawisz i się ona spełni. Nawet osobiście przyjadę Ci pogratulować:p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Stojący obok Fabregas też ma fajną bluzę :p
3
Jeśli ma kontrakt do któregoś tam roku to nie można go od tak rozwiązać bo klubowi się zachce.
3
Mój kumpel zginął w wypadku laserowym, nieśmieszne.
XD
1
Netflix.
0
Przypomnij sobie aferę po finale LM w Juve;)
0
Widzieliście jak Messi stał? Hahaha
3
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_XCIatEBFAnkly7Jn8U1D7YHY2iCoZq6G.jpg
1
W św. Mikołaja też wierzysz?
6
Ahhh, już słyszę ten ból dupska z Madrytu. Miód dla uszu :p
3
XDDD
0
Wystarczy poczytać wypowiedzi innych użytkowników? XD?
5
Deulofeu akurat dziś gra przyzwoicie;)
0
Czyli że jak ma słaba formę to jest idiotą? Okej.
0
Jest różnica między krytyką a wyzywaniem kogoś od "idiotów" :)
73
Teraz wyzywacie go od idiotów a jak wbije szpilę w Real to wychwalacie go jaki to on wspaniały i na prezydenta go chcecie. Idiota prezydentem ma być? Ludzie, co z wami nie tak jest?
1
Jak za Mbappe dali 180 to drugie tyle za Jesusa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co ta Sevilla? :o
1
Wow Ronaldo wyminął 2 rywali i teraz będę się spuszczać 30 minut nad tym XD
0
3:4 o Jezu hahahaahaha
8
Dla drużyny z Mediolanu:P
0
Laptopa można podłączyć pod TV zawsze :P
1
Ja również pozdrawiam ale z Nowego Dworu Gdańskiego :P A w Nowy Dwór tylko zielony! :D
7
Listopad 2010
CR7 po zdobyciu hat tricka przeciwko Atheticowi Bilbao (Messi w tym samym czasie strzelił trzy bramki Almeríi w meczu, który zakończył się 8:0): „Zobaczymy, czy w poniedziałkowym klasyku nam też strzelą osiem goli”. Przypomnijmy, że wspominany mecz zakończył się deklasacją drużyny z Madrytu, która z Camp Nou wyjechała z bagażem pięciu bramek.
:PPP