44

O której Real gra? Bo mieli zacząć 16.15 a na tą chwilę leci trening Girony ;P

7

Będzie wiadomo czyja będzie wina jeśli Real strzeli :p

2

Ajjj ale blisko była 3 bramka!

1

Moim zdaniem to jest takaa szansa jak na to że Gomes odpali ;)

0

Ja się nie obrażę jeśli znowu taką nowinę tu zostawisz i się ona spełni. Nawet osobiście przyjadę Ci pogratulować:p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Stojący obok Fabregas też ma fajną bluzę :p

3

Jeśli ma kontrakt do któregoś tam roku to nie można go od tak rozwiązać bo klubowi się zachce.

3

Mój kumpel zginął w wypadku laserowym, nieśmieszne.



XD

1

Netflix.

0

Przypomnij sobie aferę po finale LM w Juve;)

0

Widzieliście jak Messi stał? Hahaha

1

W św. Mikołaja też wierzysz?

6

Ahhh, już słyszę ten ból dupska z Madrytu. Miód dla uszu :p

3

XDDD

0

Wystarczy poczytać wypowiedzi innych użytkowników? XD?

5

Deulofeu akurat dziś gra przyzwoicie;)

0

Czyli że jak ma słaba formę to jest idiotą? Okej.

0

Jest różnica między krytyką a wyzywaniem kogoś od "idiotów" :)

73

Teraz wyzywacie go od idiotów a jak wbije szpilę w Real to wychwalacie go jaki to on wspaniały i na prezydenta go chcecie. Idiota prezydentem ma być? Ludzie, co z wami nie tak jest?

1

Jak za Mbappe dali 180 to drugie tyle za Jesusa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co ta Sevilla? :o

1

Wow Ronaldo wyminął 2 rywali i teraz będę się spuszczać 30 minut nad tym XD

0

3:4 o Jezu hahahaahaha

8

Dla drużyny z Mediolanu:P

0

Laptopa można podłączyć pod TV zawsze :P

1

Ja również pozdrawiam ale z Nowego Dworu Gdańskiego :P A w Nowy Dwór tylko zielony! :D

7

Listopad 2010

CR7 po zdobyciu hat tricka przeciwko Atheticowi Bilbao (Messi w tym samym czasie strzelił trzy bramki Almeríi w meczu, który zakończył się 8:0): „Zobaczymy, czy w poniedziałkowym klasyku nam też strzelą osiem goli”. Przypomnijmy, że wspominany mecz zakończył się deklasacją drużyny z Madrytu, która z Camp Nou wyjechała z bagażem pięciu bramek.

:PPP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?