Neymar1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Gdańsk
6 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
47
Prawdziwego fana remis nie zadowala :)
1
Mały błąd się wkradł, el clasico jest nie 22 a 23 ;)
16
Ter Stegen potrzebuje nowych hejterów bo starzy zaczęli go kochać.
0
Kibice Juve, ale klasa!
0
Łykaj dalej :p
5
Messi w tym meczu lepszy występ niż Ronaldo w we wszystkich ostatnich meczach ligowych.
2
Już od jutro według kibiców Realu Benzema to niepodważalnie najlepszy napastnik na świecie.
15
Real wraca na właściwe tory! Mistrz jest jeden! OLE OLE! Zidan najlepszy trener! Tylko BBC!!
XD
0
Komentarz taktyczny by nie zgubić:p
3
A Lewandowski? POLAK RODAK?!
XD
8
Mnie ta muzyka rozniosła wewnętrznie normalnie haha
74
Ja rozumiem że legia robi fajne oprawy i wgl. Ale ku*wa. Co jest fajnego w odpaleniu rac i zadymienia całego stadionu i przeszkadzaniu w meczu?
3
Raczej wysokie zwycięstwo w Turynie i wysokie zwycięstwo w Valencii :p
4
Pewnie szybciej niż realmadryt.pl wprowadzi wersję 2.0 ;)
0
50% tylko bo dwa wyłożone na patelni XD
61
Ciekawostka z dupy:
Ronaldo ma więcej dzieci niż bramek w lidze :p
6
A on kiedyś jest wgl zamknięty? XD
1
XD
12
Kto spalonym, bramką z dupy i bramką z kontry wojuje, ten od tego samego ginie XD
17
Albo się dowiedzieli że Neymar żałuje odejścia do P$G XD
58
W Madrycie tak samo :p
11
Real zapłacił rachunek xD
44
Ja chciałbym tylko przypomnieć że Cristiano zdobył nagordę The Best :p
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22885857_1635333499870533_2838411169179611609_n.jpg?oh=fbad2f8f59e9ea06832de6d1623a09d7&oe=5A6B8440
0
naprawdę dałeś taki komentarz? haha nie widziałem :P
8
Wyobraźcie sobie jak teraz czuję się Girona. Rzadko się spotyka żeby REAL MADRYT przyjeżdżał oglądać ich mecze. Muszą być tym podekscytowani.
3
bo jak to dziś powiedział t. hajto "No pain, no game" xd
155
Myślę że z tej okazji warto przypomnieć zwycięski skład Girony w meczu z Realem Madryt:
Bono; Muniesa, Juanpe, Bernardo; Maffeo, Pere Pons, Aday, Granell, Borja García (75' Timor); Portu (81' Kayode) i jeszcze Stuani (88' Mojica).
160
Swoją drogą ciekawie zapowiada się walka o króla strzelców. Ronaldo prowadzi raptem jedną bramką na Ter Stegenem ;0
0
ku*wa przepraszamXD
12
nie przesadzajmy, zobacz z jakim ogórkami dziś grają. to tylko real xp