Neymar1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Gdańsk
6 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Real grał z kim? Z gironą czy betisem z którymi tracili punkty :v
2
Hahaha Ronaldo dostał w łeb od Messiego xd
4
Ten nasz przeciętny skład potrafił wywalczyć 11 pkt przewagi nad tym potężnym składem Realu :)
0
Luka zaszyj :p
1
Kibic Barcelony nigdy się nie zadowoli 1pkt.
2
Busi co ty odwalasz?
2
Chyba zanurkować xD
3
Ronaldo gra z "kontuzjom" nie jego wina!!
0
Ja chyba nie mogę oglądać takiego meczu bo serce bije mi bardziej niż kiedykolwiek .
3
Ronaldo kiwał palcem że nie było spalonego, no hitXD
1
Niech wygra lepszy!
Czyt. BARÇA!
VAMOS! Po zwycięstwo i lepsze świąteczne nastroje!
10
Nie niech wygra lepszy tylko niech wygra Barca :)
0
Co ty pier*olisz xd
0
Ktoś od nas jest zagrożony pauza za kartki?
0
Ale co w tym bez sensu? W dziesięciu strzela 2 gole a wygrywa już 0:3 XD
12
Uwierz mi że można zajść o wiele dalej ;)
0
Ale ty śmieszek jesteś, pewnie to ty jesteś największym śmieszkiem na imprezach.
2
Brawo West Ham!
4
Kolego, jest 9 rano a ty dobrej nocy życzysz? :p
4
Czym zasłużył? XDDD
1
Dobra oni tam rozdarte serca mają, daj im spokój xD
6
W sobotę to on już na transferowej będzie xD
79
Hipokryzja śmietankowych rycerzy naprawdę nie zna granic. Co tydzień ubolewają jaki to CR jest już słaby i nie nadaje się do 1 składu. A teraz nagle uważają ze jest najlepszy na świecie. Jednak istnieją ludzie i parapety.
0
Gówno prawda. Gdyby wykorzystali te setki co mieli to byśmy prowadzili i nikt by nie płakał i nieuznaną bramkę.
0
XD
1
Można wyjść z Ekstraklasy ale Ekstraklasa z Ciebie nie wyjdzie nigdy :P
8
Oglądając Messiego i to co on wyczynia zastanawiam się jak można porównywać do niego Ronaldo. Chyba jeszcze tylko ślepy może sądzić że Ronaldo jest lepszy.
0
No ku*wa kabaret.
7
Ale za dużo jak na Turana :p
1
Nieee, poważnie? Przecież to nie może być prawda Xd