0

A Real grał z kim? Z gironą czy betisem z którymi tracili punkty :v

2

Hahaha Ronaldo dostał w łeb od Messiego xd

4

Ten nasz przeciętny skład potrafił wywalczyć 11 pkt przewagi nad tym potężnym składem Realu :)

0

Luka zaszyj :p

1

Kibic Barcelony nigdy się nie zadowoli 1pkt.

2

Busi co ty odwalasz?

2

Chyba zanurkować xD

3

Ronaldo gra z "kontuzjom" nie jego wina!!

0

Ja chyba nie mogę oglądać takiego meczu bo serce bije mi bardziej niż kiedykolwiek .

3

Ronaldo kiwał palcem że nie było spalonego, no hitXD

1

Niech wygra lepszy!
Czyt. BARÇA!
VAMOS! Po zwycięstwo i lepsze świąteczne nastroje!

10

Nie niech wygra lepszy tylko niech wygra Barca :)

0

Co ty pier*olisz xd

0

Ktoś od nas jest zagrożony pauza za kartki?

0

Ale co w tym bez sensu? W dziesięciu strzela 2 gole a wygrywa już 0:3 XD

12

Uwierz mi że można zajść o wiele dalej ;)

0

Ale ty śmieszek jesteś, pewnie to ty jesteś największym śmieszkiem na imprezach.

2

Brawo West Ham!

4

Kolego, jest 9 rano a ty dobrej nocy życzysz? :p

4

Czym zasłużył? XDDD

1

Dobra oni tam rozdarte serca mają, daj im spokój xD

6

W sobotę to on już na transferowej będzie xD

79

Hipokryzja śmietankowych rycerzy naprawdę nie zna granic. Co tydzień ubolewają jaki to CR jest już słaby i nie nadaje się do 1 składu. A teraz nagle uważają ze jest najlepszy na świecie. Jednak istnieją ludzie i parapety.

0

Gówno prawda. Gdyby wykorzystali te setki co mieli to byśmy prowadzili i nikt by nie płakał i nieuznaną bramkę.

0

XD

1

Można wyjść z Ekstraklasy ale Ekstraklasa z Ciebie nie wyjdzie nigdy :P

8

Oglądając Messiego i to co on wyczynia zastanawiam się jak można porównywać do niego Ronaldo. Chyba jeszcze tylko ślepy może sądzić że Ronaldo jest lepszy.

0

No ku*wa kabaret.

7

Ale za dużo jak na Turana :p

1

Nieee, poważnie? Przecież to nie może być prawda Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?