0

Co nie zmienia faktu że ten transfer byłby strzałem w kolano dla Pasiastych

0

Tak to widzę
Cillesen -/+
Vidal -
Pique +
Umtiti +
Alba -/+
Busi +
Rakieta +
Iniesta +
Messi +
Suárez +
Ney +

0

Ta... Messi ława, Vidal in.

0

Przypomnij sobie mecze z Atleti. Bać się nie ma co bo to mecz o pietruszke.

1

Rano będziesz tego żałował :)

0

Tak to, czcionka z sezonu nie jest taka sama jak z presezonu ;)

0

I tak nie zostanie na sezon

0

Te wszystkie artykuły są nic nie warte

0

Podeślij link.

64

Johan Cruijff:
"Jesli masz watpliwosci co do gry w Barcelonie to juz sie nam nie przydasz."

Piękne

0

Nie powiedziałbym. Tytułów już sobie troszkę nazbierali

0

Chyba kolegom ;)

0

Mathieu.

0

Jeżeli już ktoś za Neymara to na pewno nie 29 Di Maria. Propozycje to: Coutinho, Dembele i może Martial.

3

Nie podziwiam go z powodu jakim jest człowiekiem lecz nieskazitelnych umiejętności. No i zostaje bo jakoś bardziej wierzę Pique niż ludziom na tej stronie którzy myślą że odejdzie.

0

Jakiś czas na pewno pogra w tych, później zmieni...

6

Za ten marny fotoszop należy się order uśmiechu.

2

Wiem że Pique wiele razy trollował ale jestem pewien że to z Neymarem było na serio. Nie zrobiłby tego światu Barcelonismo. Skończy się jak z Verattim.

0

Jak w innych skoro ma umowę z nike?

0

Może i nie ma to większego sensu ale dlaczego Ney publikuje zdjęcie w koszulce Barcy 7h temu jak na dniach odchodzi?

0

A czemu by miało nie być?

0

Za 105 ;) Chyba że wiesz lepiej niż transfermarkt

0

Semedo? Śmiech na sali....

0

Silnym, potrafiącym strzelić z każdej pozycji kozakiem. 100% typowa 9

4

Busi chyba tylko za tą siatkę bo jak dla mnie gra bardzo pewnie.

1

Kiedy się chce

0

Moim zdaniem należy odpuścić Paulinho i kupić Seriego.

1

Myślę że każdy z tej 3 by im się przydał. Chociaż na pewno nie kosztem Cou.

38

Za ten piękny gest powinniśmy wysłać chińczykom kosz owoców i Vermaelena.

1

Pewnie wszędzie byłby mile widziany...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?