NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co nie zmienia faktu że ten transfer byłby strzałem w kolano dla Pasiastych
0
Tak to widzę
Cillesen -/+
Vidal -
Pique +
Umtiti +
Alba -/+
Busi +
Rakieta +
Iniesta +
Messi +
Suárez +
Ney +
0
Ta... Messi ława, Vidal in.
0
Przypomnij sobie mecze z Atleti. Bać się nie ma co bo to mecz o pietruszke.
1
Rano będziesz tego żałował :)
0
Tak to, czcionka z sezonu nie jest taka sama jak z presezonu ;)
0
I tak nie zostanie na sezon
0
Te wszystkie artykuły są nic nie warte
0
Podeślij link.
64
Johan Cruijff:
"Jesli masz watpliwosci co do gry w Barcelonie to juz sie nam nie przydasz."
Piękne
0
Nie powiedziałbym. Tytułów już sobie troszkę nazbierali
0
Chyba kolegom ;)
0
Mathieu.
0
Jeżeli już ktoś za Neymara to na pewno nie 29 Di Maria. Propozycje to: Coutinho, Dembele i może Martial.
3
Nie podziwiam go z powodu jakim jest człowiekiem lecz nieskazitelnych umiejętności. No i zostaje bo jakoś bardziej wierzę Pique niż ludziom na tej stronie którzy myślą że odejdzie.
0
Jakiś czas na pewno pogra w tych, później zmieni...
6
Za ten marny fotoszop należy się order uśmiechu.
2
Wiem że Pique wiele razy trollował ale jestem pewien że to z Neymarem było na serio. Nie zrobiłby tego światu Barcelonismo. Skończy się jak z Verattim.
0
Jak w innych skoro ma umowę z nike?
0
Może i nie ma to większego sensu ale dlaczego Ney publikuje zdjęcie w koszulce Barcy 7h temu jak na dniach odchodzi?
0
A czemu by miało nie być?
0
Za 105 ;) Chyba że wiesz lepiej niż transfermarkt
0
Semedo? Śmiech na sali....
0
Silnym, potrafiącym strzelić z każdej pozycji kozakiem. 100% typowa 9
4
Busi chyba tylko za tą siatkę bo jak dla mnie gra bardzo pewnie.
1
Kiedy się chce
0
Moim zdaniem należy odpuścić Paulinho i kupić Seriego.
1
Myślę że każdy z tej 3 by im się przydał. Chociaż na pewno nie kosztem Cou.
38
Za ten piękny gest powinniśmy wysłać chińczykom kosz owoców i Vermaelena.
1
Pewnie wszędzie byłby mile widziany...