0

A może na rambli są jacyś dystrybutorzy części komputerowych ;)

3

Miliony za zawodników...
Tymczasem Keny Tete przenosi się z Ajaxu do Lyonu za 3 MLN.
Prawy obrońca o wielkim potencjale.

0

Digne to najlepszy możliwy zmiennik ;)

1

Znowu? To jakiś przyszedł?

4

Abdelhak Nouri z Ajaxu zasłabł na meczu i właśnie walczy o życie.

0

Najpierw zobacz jego grę nim zaczniesz oceniać....

0

Tymczasem Veratti przeprasza za agenta....
No to mamy po transferze :(

0

A bodajże w 2012 przyszedł z Espanyolu

1

Mboula już strzela w Monaco.

0

Jest biały ;)

11

Nie żyje Bradley Lowery
6 letni kibic Sunderlandu przegrał walkę z rakiem :(
Znany z przyjaźni z Defoe.

0

Sprzedać
Kasa się przyda a nie jest niezbędny. Sprowadzić jakiegoś młodego z rezerw lub dać szansę Masipowi na zostanie 2 bramkarzem.

0

Zapewne Canal+

0

"...chcą stworzyć drużynę za pomocą pieniędzy. A co robi Barca? Planujemy zawodową karierę z określonymi dochodami, a inni płacą więcej."

No to nieźle

0

Cały mecz też do obejrzenia

7

Jest zbyt ofensywny. Nam potrzeba kreatora gry.

1

TVN nie jest polski, ale prawdą jest że to zakłamana telewizja.

0

Nie mówię tu o nas tylko np o City. Dla młodego zawodnika najważniejsza w rozwoju jest gra, a myślę że w Realu tego nie dostanie.

5

Idiotyczne posunięcie z jego strony bo Marcelo nie wygryzie. Więc kilka sezonów posiedzi na ławce i skończy jak Coentrao.

0

5 mln

0

No i Selena wcale w nim nie gra ;)

0

Niegdyś uznawany za jeden z największych talentów Hachim Mastour został wolnym zawodnikiem. Może jego warto sprowadzić do rezerw?

0

Dobre i to
Hirving w PSV

0

Taki mecz nie miałby żadnego sensu...

0

Ale chyba nie odszedł z Teneryfy do zespołu z Hondurasu dlatego że był po prostu lepszy.

0

Rozumiem że potrzeba nam doświadczonych piłkarzy w rezerwach ale no błagam.... Na jaką cholerę nam gość który nie wywalczył sobie miejsca w drugoligowej Teneryfie?

0

Konkretnie na "klub" nic złego nie pisał. Jedynie na piłkarzy i Katalonię.

2

Bo zostanie... Dalej wierzysz w te brednie o sprowadzeniu Dembele?

3

Zastanawia mnie co będzie dalej z Kaptoumem. Taki talent był a ten sezon raczej taki nijaki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?