NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może na rambli są jacyś dystrybutorzy części komputerowych ;)
3
Miliony za zawodników...
Tymczasem Keny Tete przenosi się z Ajaxu do Lyonu za 3 MLN.
Prawy obrońca o wielkim potencjale.
0
Digne to najlepszy możliwy zmiennik ;)
1
Znowu? To jakiś przyszedł?
4
Abdelhak Nouri z Ajaxu zasłabł na meczu i właśnie walczy o życie.
0
Najpierw zobacz jego grę nim zaczniesz oceniać....
0
Tymczasem Veratti przeprasza za agenta....
No to mamy po transferze :(
0
A bodajże w 2012 przyszedł z Espanyolu
1
Mboula już strzela w Monaco.
0
Jest biały ;)
11
Nie żyje Bradley Lowery
6 letni kibic Sunderlandu przegrał walkę z rakiem :(
Znany z przyjaźni z Defoe.
0
Sprzedać
Kasa się przyda a nie jest niezbędny. Sprowadzić jakiegoś młodego z rezerw lub dać szansę Masipowi na zostanie 2 bramkarzem.
0
Zapewne Canal+
0
"...chcą stworzyć drużynę za pomocą pieniędzy. A co robi Barca? Planujemy zawodową karierę z określonymi dochodami, a inni płacą więcej."
No to nieźle
0
Cały mecz też do obejrzenia
7
Jest zbyt ofensywny. Nam potrzeba kreatora gry.
4
http://wmeritum.pl/agata-duda-znow-zrobila-przywitanie-para-prezydencka-usa-podbija-siec-wideo/190718
1
TVN nie jest polski, ale prawdą jest że to zakłamana telewizja.
0
Nie mówię tu o nas tylko np o City. Dla młodego zawodnika najważniejsza w rozwoju jest gra, a myślę że w Realu tego nie dostanie.
5
Idiotyczne posunięcie z jego strony bo Marcelo nie wygryzie. Więc kilka sezonów posiedzi na ławce i skończy jak Coentrao.
0
5 mln
0
No i Selena wcale w nim nie gra ;)
0
Niegdyś uznawany za jeden z największych talentów Hachim Mastour został wolnym zawodnikiem. Może jego warto sprowadzić do rezerw?
0
Dobre i to
Hirving w PSV
0
Taki mecz nie miałby żadnego sensu...
0
Ale chyba nie odszedł z Teneryfy do zespołu z Hondurasu dlatego że był po prostu lepszy.
0
Rozumiem że potrzeba nam doświadczonych piłkarzy w rezerwach ale no błagam.... Na jaką cholerę nam gość który nie wywalczył sobie miejsca w drugoligowej Teneryfie?
0
Konkretnie na "klub" nic złego nie pisał. Jedynie na piłkarzy i Katalonię.
2
Bo zostanie... Dalej wierzysz w te brednie o sprowadzeniu Dembele?
3
Zastanawia mnie co będzie dalej z Kaptoumem. Taki talent był a ten sezon raczej taki nijaki.