NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech ktoś mu powie żeby poszedł do fryzjera....
2
Thauvin forma życia. Ładnie sobie poczynając w tej Marsylii
0
Za Kimpembe Sidibe ;)
0
Wolniejszy prawie każdy, chyba że chodzi Ci o pojedynek Ronaldo z piłką przy nodze na piłkarza bez piłki
0
Wie ktoś może kiedy rezerwy grają baraże i z kim?
3
Wiem że to tylko 3 liga ale no błagam, dlaczego Lucho nie powołał na mecz Palencii skoro nie miał zdrowego PO?
0
Marzenia :D.
0
Podeśle ktoś link do Pitbulla niebezpieczne kobiety online?
24
U Lucho nie podoba mi się to że w momencie gdzie mecz jest już przesądzony na naszą korzyść to zamiast wpuścić Denisa wchodzi Mascherano.
Jak młodzi mają się ograć skoro nie daje im szans...
0
Czyli jasne. Będziemy tęsknili Juan ;)
0
Zabawię się w Pique.
...
0
Usunęli mi właśnie za zgłoszenie
0
Jakie obrażanie?
0
Komentarz usunięty
2
Dziś 33 urodziny Maestro
1
Dziwne żeby chcieli go sprzedać....
23
Taka ciekawostka
Zdobywcy Pucharu/Ligi Mistrzów:
1989 MILAN
1996 JUVENTUS
2003 MILAN
2010 INTER
2017 ...( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oby powtarzalność została dotrzymana :)
0
Rafa zostaje, nie ma innej opcji... Widać że występy dały mu jakości i chłopak się rozwija. Jeszcze nieraz pokaże na co go stać
0
60 milionów za dzieciątka który nie zagrał ani jednego oficjalnego meczu w seniorach..... Oj Biali szaleją
14
Ciekawy przypadek Adamy- 2 sezony w PL-> 2 spadki z Angielskiej "Ekstraklasy"
0
Niech sobie nadal trenuje te stałe fragmenty z których i tak nic nie wynika a przez które tracimy bramki....
0
Potrzebujemy zmian, a Unzue to kontynuacja Lucho... Jak dla mnie porażka
1
Piach? Człowieku co Ty bierzesz? Z dwójki Sandro-Munir to Sandro był tym LEPSZYM i moim zdaniem jego gry nigdy nie można było nazwać piachem...
8
Mi to szkoda Sandro. Jak mogliśmy oddać takiego killera za darmo?
1
Jeszcze strzeli
7
Aż mnie ciary przeszły jak Masche strzelił
0
Żebyśmy dziś nie zapewnili utrzymania w La Liga Osasunie tak jak kiedyś Depor
0
A no tak, bo Alena to zawodnik pierwszego zespołu
18
A można po polsku?
1
Messi nie strzelił od 3 lat do tego meczu bramki w El Clasico ale na Bernabeu