NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jesteś u siebie na dzielni
2
Marna prowokacja.
0
Tzw. Uraz
33
Messi-Suarez-Neymar
Ach, marzenia....
Oh wait.
1
Pewnie też jesteś rudy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A siostra fajna?
0
Nie wiem czy było
Ale oficjalnie Segi Samper wypożyczony do Granady
0
To tylko Honduras u23.....
0
Polecacie jakąś muzykę która wpada w ucho?
0
Masakra ilu fanów można zdobyć po kilku bramkach
0
Jednak nie ma
Dziwne
Widziałem gdzieś że leci właśnie na 11
4
6. Suárez
8. Iniesta
9. Pique
10. Busi
Można by tak wymieniać i wymieniać
0
Eleven.
0
Jest w TV
Tylko że na eleven
Wgl ostatnio 11 wykupuje wszystkie mecze
Tylko czekać aż wezmą BPL
3
Tak
Roma grała mecz towarzyski z Montreal Impact
0
Niestety ale za wyniki drużyny głównie rozilicza sie kapitana i trenera. Ney jest silny psychicznie a lepsze wyniki z pewnością przyjdą.
0
A kto niby ma być kapitanem na IO? Jakiś Gabriel Jesus?
0
Profesjonalnizm
1
To spójrz na naszą
Bez sensu że piszesz coś takiego o ich ławce a nasza jest tak samo mocna albo jeszcze mocniejsza
Tania też nie była
1
O ile sie nie myle to tak wyszliśmy na PSG jakieś 2 sezony temu
Męczył zajebisty i łatwo wygrany
Jak dla mnie spoko
0
Magista, hypervenom i Mercurial mają do siebie to że są mega wygodne ale kolor zszedł mi już po pierwszej lekcji WF
Polecam tiempo jeśli chodzi Ci o ten kolor
Są też bardzo wygodne ale nie tak ładne jak wyżej wymienione.
0
Plus kolor nie schodzi
0
Gabriel Jesus dzisiaj totalna padaka
Zobaczymy co z niego Pep wyciśnie
0
Wczoraj zaimponował mi spokojem i chłodna głową.
1
Rezerwowy skład Barcy....... Hmmm Messi, Suárez
Tych dwóch wystarczy aby nie nazywać tego składu rezerwowym.
0
Spróbować sprowadzić Gabigola na tych samych zasadach. Wypożyczenie do stycznia a teraz kupić Gomeza.
7
Fenomenalnych? Proszę Cie fenomenalny to był Alves, nasi chłopcy są naradzie tylko bardzo dobrzy, ale mam nadzieje że w trakcie sezonu wskoczą na pułap fenomenalności.
0
Zapewne tak
W zeszłym roku był transmitowany na antenie Polsat Sportu
2
Douglasa dostaliśmy jako bonus transferu Neymara? Ney z Santosu a Doug z SP