NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda w ogóle się oddzywac. Mam wrażenie ze robimy z przeciwnikami co chcemy. Ale to "klepanie" jest bezproduktywne.
0
Jak cos to na ZDF leci
0
Pique w swoim stylu.
6
Po kuponie. Ale warto było.
0
"Draxler przy takiej grze w obronie Danilo może czuć się jak na niemieckiej autostradzie.Na dodatek jeżeli za coś takiego Wolfsburg dostał karnego to za wczorajszy cyrk Suarez powinien dostać ze trzy mecze zawieszenia."
Nawet w takim momencie tylko o tym na RM.pl
0
Ogladalem final z Realem i wyróżniał się prawy obrońca i lewy skrzydłowy. Robili z przeciwnikami co chcieli.
0
Po 2 .
0
Witam w klubie.
0
Aż zal patrzeć jak nasi wychowankowie robią karierę w innych klubach. Sanabria, icardi, Keita balde....
0
Tylko tyle. Dzisiaj.
0
Fajnie ze. Atleti przegrało ale szkoda trochę 100 zł.
0
Milik znowu z brameczka...!!
1
Dlaczego na stronie nie ma skladow?
0
Dobrze ze wykartkowal sie na eibar, szansa dla ardy na gre wyzej.
2
To git ze podajesz sie za 27 latka.
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Twoja opinia jest najważniejsza.;)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Moim zdaniem jezeli mamy w lecie kupic napastnika to lepiej Sane niz Nolito.
0
Główki
0
Myślę, ze ten faul zaważy na mistrzostwie.
0
Ban za 1...2...3. Masz racje, ale mysle ze redakcja pewnie nie bedzie tak wspanialomyslna.
0
Pamietam chyba najlepszy mecz Marca z PSG u nas zagralismy niecodziennym ustawieniem z 3 obroncow. To co on tam wyprawial to było niesamowite.
0
Odpowiedz jest prosta... Tak. Ktos musi zastapic Pedro, a z nim w skladzie nie odczuwali bysmy tego ze niema kogos z 3 MSN.
0
Chetnie zamienil bym gobna Bartre, ktory nie gra i grać nie będzie. Wiem ze to spory talent ale jak nie gra to lepiej go sprzedac lub zamienic na Mustafiego z doplata oczywiscie dla nich.
0
Przypominam, ze nam tez odwiesili kare, mielismy dostac ja rok wcześniej. Wiec nie martwcie sie olliwa zawsze sprawiedliwa.
0
W tym momencie najgorsi z tej 3.
2
Słyszałem że Odra opole się zgłasza, serio.