0

Szkoda w ogóle się oddzywac. Mam wrażenie ze robimy z przeciwnikami co chcemy. Ale to "klepanie" jest bezproduktywne.

0

Jak cos to na ZDF leci

0

Pique w swoim stylu.

6

Po kuponie. Ale warto było.

0

"Draxler przy takiej grze w obronie Danilo może czuć się jak na niemieckiej autostradzie.Na dodatek jeżeli za coś takiego Wolfsburg dostał karnego to za wczorajszy cyrk Suarez powinien dostać ze trzy mecze zawieszenia."
Nawet w takim momencie tylko o tym na RM.pl

0

Ogladalem final z Realem i wyróżniał się prawy obrońca i lewy skrzydłowy. Robili z przeciwnikami co chcieli.

0

Po 2 .

0

Witam w klubie.

0

Aż zal patrzeć jak nasi wychowankowie robią karierę w innych klubach. Sanabria, icardi, Keita balde....

0

Tylko tyle. Dzisiaj.

0

Fajnie ze. Atleti przegrało ale szkoda trochę 100 zł.

0

Milik znowu z brameczka...!!

1

Dlaczego na stronie nie ma skladow?

0

Dobrze ze wykartkowal sie na eibar, szansa dla ardy na gre wyzej.

2

To git ze podajesz sie za 27 latka.

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Twoja opinia jest najważniejsza.;)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Moim zdaniem jezeli mamy w lecie kupic napastnika to lepiej Sane niz Nolito.

0

Główki

0

Myślę, ze ten faul zaważy na mistrzostwie.

0

Ban za 1...2...3. Masz racje, ale mysle ze redakcja pewnie nie bedzie tak wspanialomyslna.

0

Pamietam chyba najlepszy mecz Marca z PSG u nas zagralismy niecodziennym ustawieniem z 3 obroncow. To co on tam wyprawial to było niesamowite.

0

Odpowiedz jest prosta... Tak. Ktos musi zastapic Pedro, a z nim w skladzie nie odczuwali bysmy tego ze niema kogos z 3 MSN.

0

Chetnie zamienil bym gobna Bartre, ktory nie gra i grać nie będzie. Wiem ze to spory talent ale jak nie gra to lepiej go sprzedac lub zamienic na Mustafiego z doplata oczywiscie dla nich.

0

Przypominam, ze nam tez odwiesili kare, mielismy dostac ja rok wcześniej. Wiec nie martwcie sie olliwa zawsze sprawiedliwa.

0

W tym momencie najgorsi z tej 3.

2

Słyszałem że Odra opole się zgłasza, serio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?