NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wzrusza*
0
Lideruje atleti............
0
Tak ale 11 roku dopiero na gali bedzie znana, nie wiadomo vzy go nie bd.
0
Tweety na Barce jak guardiola on jeszczw do tego na Pique cos pisal.
3
Rafinha
1
Sergi mnie milo zaskoczyl, pokazal ze jest bardzo szybki i dobrze przemieszcza sie miedzy strefami, mamy next xavi, chyba on go po odejsciu namascil na nastepce.
2
Ceballos swietny zawodnik troche mi isco przypomina, ale 0 jako czlowiek
0
Ceballos świetny zawodnik troche mi isco przypomina, ale zero jako czlowiek.
0
Juz drugie takie, ale asysta to byla wisienka na torcie.
0
Następny będzie lepszy, zapamietaj te słowa.
0
A co takiego zrobil?
0
Po fakcie. Dziena za wcześniejsze info.
0
Kolega zatrzymal sie na poprzednim sezonie.
0
Po dystansie atleti 2:0. Musimy wygrac.
0
Atleti 2;0. 88 i 90 min
0
Ale buzka troche skrzywiona.
0
Ciekawe jak bd sie tłumaczył neyowi jal sie spotkaja.
30
Napewno wieksze wzmocnienie niz sergi guardiola
0
Rayo 60 ℅ posiadania pilki. Chcialo by sie powiedziec Rayolona.
0
To juz nie śmieszne.
0
Na off barcy nic nie ma skad masz info?
0
Chciał zabłysnac.
1
Verma tez na lo moze grac, marc za rudego.
0
Mathieu :((( Brawo Ja
0
Jestem ciekaw jak zagra Ceballos uznawany za jedna z najwiekszych perelek hiszpanskiej pilki.
0
Z Betisem nawet bez koszulki wygramy.
1
Teraz przydal by sie Grimaldo
0
O to moze rezerwy sie utrzymaja.
10
Patrzac na to co Lucho robi z Bartrą, z callego serca (patrzac na jego dobro) życzę mu transferu.
0
Nie ma co ronaldo zasluzyl na to miejse..