0

Wzrusza*

0

Lideruje atleti............

0

Tak ale 11 roku dopiero na gali bedzie znana, nie wiadomo vzy go nie bd.

0

Tweety na Barce jak guardiola on jeszczw do tego na Pique cos pisal.

3

Rafinha

1

Sergi mnie milo zaskoczyl, pokazal ze jest bardzo szybki i dobrze przemieszcza sie miedzy strefami, mamy next xavi, chyba on go po odejsciu namascil na nastepce.

2

Ceballos swietny zawodnik troche mi isco przypomina, ale 0 jako czlowiek

0

Ceballos świetny zawodnik troche mi isco przypomina, ale zero jako czlowiek.

0

Juz drugie takie, ale asysta to byla wisienka na torcie.

0

Następny będzie lepszy, zapamietaj te słowa.

0

A co takiego zrobil?

0

Po fakcie. Dziena za wcześniejsze info.

0

Kolega zatrzymal sie na poprzednim sezonie.

0

Po dystansie atleti 2:0. Musimy wygrac.

0

Atleti 2;0. 88 i 90 min

0

Ale buzka troche skrzywiona.

0

Ciekawe jak bd sie tłumaczył neyowi jal sie spotkaja.

30

Napewno wieksze wzmocnienie niz sergi guardiola

0

Rayo 60 ℅ posiadania pilki. Chcialo by sie powiedziec Rayolona.

0

To juz nie śmieszne.

0

Na off barcy nic nie ma skad masz info?

0

Chciał zabłysnac.

1

Verma tez na lo moze grac, marc za rudego.

0

Mathieu :((( Brawo Ja

0

Jestem ciekaw jak zagra Ceballos uznawany za jedna z najwiekszych perelek hiszpanskiej pilki.

0

Z Betisem nawet bez koszulki wygramy.

1

Teraz przydal by sie Grimaldo

0

O to moze rezerwy sie utrzymaja.

10

Patrzac na to co Lucho robi z Bartrą, z callego serca (patrzac na jego dobro) życzę mu transferu.

0

Nie ma co ronaldo zasluzyl na to miejse..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?