NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1:1 :00
0
Mieli cofnac neya na obrone?
0
Ale gol jest, jak dobrze pojdzie to bedzie 3 karny...
0
To na c**j go tam sprzedawalismy na pol roku?
0
Do marioVeB
0
Ale to nie do cb tylko do rivaldo83
0
Brac deulo i denisa, oddac sandro i munira w zestaqie z douglasem i rudym.
2
Spokój
0
Bez klauzuli
0
Verma
3
Nie widziales go nigdy w akcji a gadasz jakies glupoty. Napewno nie jest lepszy od mathieu ani tym bardziej adriano.
0
Za kilka lat dolaczy do realu.... Glupie rozwiazanoe bez mozliwosci pierwokupu.
0
Suchar
13
Przydał by sie Ozil, z obecną formą asystował by nawet Munirowi.
0
Mlodziki, jedenn 24 drugi 21 lat. Sory, ale zadne wzmocnienie.
0
Same cieniasy...
4
Kiko famenia 2??
0
Przeczytaj uwaznie. Jest możliwość odkupienia .
0
Wszędzie
0
On od poczatku gral tam w podstawie. Moze ominęły go kilka mecze.
1
Trener Wilmots
Agent Menndes
Druzyna Wiadomo
Za całokształt kariery Pirlo i Lamps.
0
Juz sie skończyła...........
3
Troche szkoda ze Lucho nie dostal nagrody dla najlepszego trenera.
2
Tak
0
Wole deulo
3
Oddac sandro i munira a wziasc go.
0
Tak dla cb to "wogule" jest ironiczne do poziomu gry twojego ulubieńca.
0
Pstanio if w fifie dostal. W drafcie lepszy od if CR7
4
Z calym szacunkiem ale on nie gra w Bayernie tylko wymiata i osmiesza przeciwnikow.
0
Za triplette.