0

1:1 :00

0

Mieli cofnac neya na obrone?

0

Ale gol jest, jak dobrze pojdzie to bedzie 3 karny...

0

To na c**j go tam sprzedawalismy na pol roku?

0

Do marioVeB

0

Ale to nie do cb tylko do rivaldo83

0

Brac deulo i denisa, oddac sandro i munira w zestaqie z douglasem i rudym.

2

Spokój

0

Bez klauzuli

0

Verma

3

Nie widziales go nigdy w akcji a gadasz jakies glupoty. Napewno nie jest lepszy od mathieu ani tym bardziej adriano.

0

Za kilka lat dolaczy do realu.... Glupie rozwiazanoe bez mozliwosci pierwokupu.

0

Suchar

13

Przydał by sie Ozil, z obecną formą asystował by nawet Munirowi.

0

Mlodziki, jedenn 24 drugi 21 lat. Sory, ale zadne wzmocnienie.

0

Same cieniasy...

4

Kiko famenia 2??

0

Przeczytaj uwaznie. Jest możliwość odkupienia .

0

Wszędzie

0

On od poczatku gral tam w podstawie. Moze ominęły go kilka mecze.

1

Trener Wilmots
Agent Menndes
Druzyna Wiadomo
Za całokształt kariery Pirlo i Lamps.

0

Juz sie skończyła...........

3

Troche szkoda ze Lucho nie dostal nagrody dla najlepszego trenera.

2

Tak

0

Wole deulo

3

Oddac sandro i munira a wziasc go.

0

Tak dla cb to "wogule" jest ironiczne do poziomu gry twojego ulubieńca.

0

Pstanio if w fifie dostal. W drafcie lepszy od if CR7

4

Z calym szacunkiem ale on nie gra w Bayernie tylko wymiata i osmiesza przeciwnikow.

0

Za triplette.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?