NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ney 7,5 to jakiś żart?
0
Inter to nie Barca, ani Bayern czy tez nawet Real. A poza tym grali w 10.
0
Farsa, tak nas nazywają. ;D
2
Najwazniejsza liga mistrzow.
0
Czas na 2 crack'ów.
1
Neymar.....
0
Raz mogl podac do neya to strzelił obok bramki
1
Ney świetny mecz ale Messi naprawdę przeciętnie.
3
Na pewno nikt dobry.
4
Deulofeu " Chce byc jak Cristiano Ronaldo"
3
Florenzi? Teraz sie obudzili jak mamy 3 PO i Adriano i Roberto ktorzy moga grac na tej pozycji.
0
Neyamritto jest nasz do konca, odpuśč sobie. A tak wgl to mysle ze Real nie może go kupić bo zlamali by zasade Fair Play, chyba że puszcza cale BBC.
0
Razem z Pogba za 250 mln niech przyjda. Raczej malo realny transfer, bo watpie zeby ktos z MSN usiadl na lawce, a raczej zawoodnik za tyle hajsu nie bedzie rezerwowym.
0
Teraz nie potrzebujemy,a nie daj Bóg ktos z MSN dostanie urazu i nie bd mógł zagrać w LM to robi sie problem, mam nadzieje że uda sie go sprowadzić juz w zimie.
0
Celta ma Mallo, ktory jest nie do pokonania w rywalizacjj z Martinem.
0
Co z Boatengiem?
0
Leno. Ziegler z H96 ostatnie miejsce.
0
Wszedzie bilbao.............
5
Który mistrzostwa im też nie da, przynajmniej w tym sezonie.
0
Iniesta, Scholes, Beckham?
0
Profesjonalista.
3
Inny wiek.
0
Pewnie na transfermarkt.
0
Przydał by sie jako zmiennik.
2
Camara i prowadzimy w debach z Espaniolem B.
0
I widział spalonego Leo i nie widział ręki Busiego.
0
Z taką grą na Atleti będzie bardzooo ciężko, ale m nadzieje że już podstawą wyjdzie my.
19
Wysoka samoocena.
2
Nie rozumiem tej polityki zespołu rezerw, sprzedaja talenty, a kupuja 25 przecietniakow.
0
Czym ma służyć to sprzedawanie talentów z Barcy B? Nie lepiej ich wypożyczyć?