0

Ney 7,5 to jakiś żart?

0

Inter to nie Barca, ani Bayern czy tez nawet Real. A poza tym grali w 10.

0

Farsa, tak nas nazywają. ;D

2

Najwazniejsza liga mistrzow.

0

Czas na 2 crack'ów.

1

Neymar.....

0

Raz mogl podac do neya to strzelił obok bramki

1

Ney świetny mecz ale Messi naprawdę przeciętnie.

3

Na pewno nikt dobry.

4

Deulofeu " Chce byc jak Cristiano Ronaldo"

3

Florenzi? Teraz sie obudzili jak mamy 3 PO i Adriano i Roberto ktorzy moga grac na tej pozycji.

0

Neyamritto jest nasz do konca, odpuśč sobie. A tak wgl to mysle ze Real nie może go kupić bo zlamali by zasade Fair Play, chyba że puszcza cale BBC.

0

Razem z Pogba za 250 mln niech przyjda. Raczej malo realny transfer, bo watpie zeby ktos z MSN usiadl na lawce, a raczej zawoodnik za tyle hajsu nie bedzie rezerwowym.

0

Teraz nie potrzebujemy,a nie daj Bóg ktos z MSN dostanie urazu i nie bd mógł zagrać w LM to robi sie problem, mam nadzieje że uda sie go sprowadzić juz w zimie.

0

Celta ma Mallo, ktory jest nie do pokonania w rywalizacjj z Martinem.

0

Co z Boatengiem?

0

Leno. Ziegler z H96 ostatnie miejsce.

0

Wszedzie bilbao.............

5

Który mistrzostwa im też nie da, przynajmniej w tym sezonie.

0

Iniesta, Scholes, Beckham?

0

Profesjonalista.

3

Inny wiek.

0

Pewnie na transfermarkt.

0

Przydał by sie jako zmiennik.

2

Camara i prowadzimy w debach z Espaniolem B.

0

I widział spalonego Leo i nie widział ręki Busiego.

0

Z taką grą na Atleti będzie bardzooo ciężko, ale m nadzieje że już podstawą wyjdzie my.

19

Wysoka samoocena.

2

Nie rozumiem tej polityki zespołu rezerw, sprzedaja talenty, a kupuja 25 przecietniakow.

0

Czym ma służyć to sprzedawanie talentów z Barcy B? Nie lepiej ich wypożyczyć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?