1

Po ostatnim meczu Alena'y myślę że coś z niego będzie

0

Zasłużył

0

Raczej nie ale jak zaimponujesz im umiejętnościami to może Ci sie uda
Powodzonka

0

Hazard też?

0

Piatti w Espanyolu
Wróg sie wzmacnia i to nieźle!

0

Lima to cienias ale Gabigol jak najbardziej

0

No a co napisałem?

0

Co ciekawe na liście nominowanych na piłkarza Europy znajduje sie 10 piłkarzy

-Nie ma Neymara (19 pozycja)

-Ta sama pozycja co Hazard

-Jest Kroos, Pepe i Muller

Moim zdaniem to jakiś kiepski żart

0

Ile macie pokarmów?

2

Różnie to bywa, nie czepiaj sie chłopaka ;)

1

Kolejny zamach we Francji.... Eh jak można........

0

Poda ktoś linka bo ten nie działa?

45

Podobno 10 ale nie ma oficjalnej informacji

1

Luka Din poprawnie

3

33 lata to świetny wiek dla bramkarza

1

Nie.

0

Taaa pewnie a później pozyskać za darmo

Najgorsze byłoby kolejne wypożyczenie

Szkoda że sprzedajemy takich piłkarzy jak (Grimaldo, Adama) a wypożyczany (Tello, Song)

11

Palencia, Romera, Mojica, Alena i ktoś pewnie sie jeszcze znajdzie

2

Pogba zdecydowanie zawodzi ale można pomyśleć o tym Sissoko który ma żelazne płuca i gra świetnie
Co więcej na pewno odejdzie z Newcastle

2

Jak sam Hajto który krytykował nawet Pazdana złego słowa na Samu nie powiedział a nawet go bardzo chwalił to wiedz że będzie to wielki piłkarz

0

Ty pechowcu, bądź za Portugalią ;)

0

Wiem wiem dlatego brawo dla Ciebie

0

Ja Polsat ale tylko dla redaktora Hajto

0

I złotą piłkę dla najlepszego piłkarza*

2

Dziennikarz: "Czy twoim celem jest wygranie Euro?"
T. Müller: "Niezbyt. Naszym celem jest odpadnięcie w półfinale"

Muller jaki śmieszek

0

Też mam go i nie narzekam

0

Grał*

0

Brawo dla Ciebie żartownisiu

2

Umtiti piłkarzem OL 0 min na Euro
Umtiti piłkarzem Barcy 2 mecze na Euro (ćwierćfinał, półfinał)

0

Kolega chyba Explorera ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?