NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po ostatnim meczu Alena'y myślę że coś z niego będzie
0
Zasłużył
0
Raczej nie ale jak zaimponujesz im umiejętnościami to może Ci sie uda
Powodzonka
0
Hazard też?
0
Piatti w Espanyolu
Wróg sie wzmacnia i to nieźle!
0
Lima to cienias ale Gabigol jak najbardziej
0
No a co napisałem?
0
Co ciekawe na liście nominowanych na piłkarza Europy znajduje sie 10 piłkarzy
-Nie ma Neymara (19 pozycja)
-Ta sama pozycja co Hazard
-Jest Kroos, Pepe i Muller
Moim zdaniem to jakiś kiepski żart
0
Ile macie pokarmów?
2
Różnie to bywa, nie czepiaj sie chłopaka ;)
1
Kolejny zamach we Francji.... Eh jak można........
0
Poda ktoś linka bo ten nie działa?
45
Podobno 10 ale nie ma oficjalnej informacji
1
Luka Din poprawnie
3
33 lata to świetny wiek dla bramkarza
1
Nie.
0
Taaa pewnie a później pozyskać za darmo
Najgorsze byłoby kolejne wypożyczenie
Szkoda że sprzedajemy takich piłkarzy jak (Grimaldo, Adama) a wypożyczany (Tello, Song)
11
Palencia, Romera, Mojica, Alena i ktoś pewnie sie jeszcze znajdzie
2
Pogba zdecydowanie zawodzi ale można pomyśleć o tym Sissoko który ma żelazne płuca i gra świetnie
Co więcej na pewno odejdzie z Newcastle
2
Jak sam Hajto który krytykował nawet Pazdana złego słowa na Samu nie powiedział a nawet go bardzo chwalił to wiedz że będzie to wielki piłkarz
0
Ty pechowcu, bądź za Portugalią ;)
0
Wiem wiem dlatego brawo dla Ciebie
0
Ja Polsat ale tylko dla redaktora Hajto
0
I złotą piłkę dla najlepszego piłkarza*
2
Dziennikarz: "Czy twoim celem jest wygranie Euro?"
T. Müller: "Niezbyt. Naszym celem jest odpadnięcie w półfinale"
Muller jaki śmieszek
0
Też mam go i nie narzekam
0
Grał*
0
Brawo dla Ciebie żartownisiu
2
Umtiti piłkarzem OL 0 min na Euro
Umtiti piłkarzem Barcy 2 mecze na Euro (ćwierćfinał, półfinał)
0
Kolega chyba Explorera ma