0

Dzięki ale nie. Lepiej sprowadzić takiego Verattiego lub nawet Götze.

0

Poprzedni nie był gorszy.

0

Albo wcale nie było

5

Ja tam wole zamiast jutrzejszego finału na imprezke sie wybrać.

0

Widziałem. Szkoda że ja nie miałem takiego szczęścia.

0

Podesle ktos link do KSW?

0

Waszym zdaniem Bruno z Villareal to ŚPD czy ŚP?

0

Podesle ktoś statystyki busiego z tego sezonu(odbiory itp.)

0

Oby na takim wzmocnieniu obrony sie nie skończyło.

1

Na pewno nie. Sprzedawali go jak miał 16 lat.

1

Jedynym godnym następcą Daniego może być Bellerin.

0

Atleti już tak jakby wygrało LM pokonując nas, lepszych przeciwników nie widzę.

0

Jak dla mnie Atletico jest takim samym "wrogiem" jak Real.

0

Niech wygra lepszy. Głupie tłumaczenie że Real miał łatwiejszą droge do finału. Nie chce żeby wygrało Atleti strzelając bramkę na początku meczu a resztę grało tzw. Autobusem.

0

Oficjana strona Barcy na fb

0

Zapewne na fangola ktoś wrzuci.

0

Wybiegam w przyszłość i chodzi mi o sprzedanie go. Chyba nie myślisz że zostanie na kolejny sezon aby zagrać 5-6 meczy od 1 min.

0

Skoro już tak nie chcecie stawiać na Marca to moim zdaniem lepszą opcją byłaby zamiana tych stoperów z możliwie nie dużą dopłatą. Myślę że w Lyon'ie Marc miałby szanse trochę pograć i udowodnić jaki popełniliśmy błąd.

1

Jak wchodzisz w te wasze linki to i tak oceny nie wyskakują.

14

Czytanie ze zrozumieniem. Napisane jest że trzeba wklejać link z ocenami?

0

To jak niby odegard ma profesjonalny?

0

Taki z niego Niemiec jak z Costy Hiszpan.

0

Diego Rolan nie jest przypadkiem zawodnikiem Bordeaux?

0

9 miejsce. Pewne utrzymanie i nic więcej

0

Tam , zamiast .

0

Chodzi mi bardziej o to. Że jeszcze niedawno Peter bronił a teraz jego syn już 30 ma.

5

A gość juz prawie 30 ma

2

Bravo młodszy nie będzie. Moim zdaniem wypożyczenie najlepszą opcją. Bo przyszłość matsa jest w Barcelonie.

0

Szkoda że z taką grą wygramy ligę.

0

Tam gdzie sędzia Brych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?