NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki ale nie. Lepiej sprowadzić takiego Verattiego lub nawet Götze.
0
Poprzedni nie był gorszy.
0
Albo wcale nie było
5
Ja tam wole zamiast jutrzejszego finału na imprezke sie wybrać.
0
Widziałem. Szkoda że ja nie miałem takiego szczęścia.
0
Podesle ktos link do KSW?
0
Waszym zdaniem Bruno z Villareal to ŚPD czy ŚP?
0
Podesle ktoś statystyki busiego z tego sezonu(odbiory itp.)
0
Oby na takim wzmocnieniu obrony sie nie skończyło.
1
Na pewno nie. Sprzedawali go jak miał 16 lat.
1
Jedynym godnym następcą Daniego może być Bellerin.
0
Atleti już tak jakby wygrało LM pokonując nas, lepszych przeciwników nie widzę.
0
Jak dla mnie Atletico jest takim samym "wrogiem" jak Real.
0
Niech wygra lepszy. Głupie tłumaczenie że Real miał łatwiejszą droge do finału. Nie chce żeby wygrało Atleti strzelając bramkę na początku meczu a resztę grało tzw. Autobusem.
0
Oficjana strona Barcy na fb
0
Zapewne na fangola ktoś wrzuci.
0
Wybiegam w przyszłość i chodzi mi o sprzedanie go. Chyba nie myślisz że zostanie na kolejny sezon aby zagrać 5-6 meczy od 1 min.
0
Skoro już tak nie chcecie stawiać na Marca to moim zdaniem lepszą opcją byłaby zamiana tych stoperów z możliwie nie dużą dopłatą. Myślę że w Lyon'ie Marc miałby szanse trochę pograć i udowodnić jaki popełniliśmy błąd.
1
Jak wchodzisz w te wasze linki to i tak oceny nie wyskakują.
14
Czytanie ze zrozumieniem. Napisane jest że trzeba wklejać link z ocenami?
0
To jak niby odegard ma profesjonalny?
0
Taki z niego Niemiec jak z Costy Hiszpan.
0
Diego Rolan nie jest przypadkiem zawodnikiem Bordeaux?
0
9 miejsce. Pewne utrzymanie i nic więcej
0
Tam , zamiast .
0
Chodzi mi bardziej o to. Że jeszcze niedawno Peter bronił a teraz jego syn już 30 ma.
5
A gość juz prawie 30 ma
2
Bravo młodszy nie będzie. Moim zdaniem wypożyczenie najlepszą opcją. Bo przyszłość matsa jest w Barcelonie.
0
Szkoda że z taką grą wygramy ligę.
0
Tam gdzie sędzia Brych.