NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mysle, ze porównywać go do Munira czy Sandro, to tak jakby porównać Mathieu na LO do Alby.
1
Na skrzydle odpada.
0
Dlatego Sandro i Munir nie mogą tam juz grac.
0
Zawodnik zarejestrowany w pierwszej drużynie nie może wrocic do drużyny b.
1
Do Sportingu.
7
Bartra doniósł na Masche, żeby zacząć grać.
4
Wiecie kto odbiera syna Suareza z przedszkola. Antonella i Leo. To pokazuje jakie chłopaki maja do siebie zaufanie.
0
najgorszy nie jest, ale myślę zo on jest po prostu stworzony do BPL.
0
A Nolito znów poza kadrą, nie wiecie może co z nim, czy ma jakiś uraz, czy transfer coraz bliżej.?
4
To dajcie mu szanse......
17
I tak raczej slaby mecz mimo gola, mogl dac duzo więcej podczas akcji po podaniu Busiego.
0
0
Komentarz usunięty
0
Zobaczymy jak Halilo poradzi sobie z Marcelo :D
0
A tymczasem Barca B prowadzi 2:0, a obie bramki strzelil Dani Romera (zimowy nabytek z Almerii)
5
To dac im za denisa munira.
1
W 11 sa jeszcze lepsi komentatorzy.
0
Ale faktycznie jest, sory moj blad.
0
Na kuponie w Fortunie, nie ma nic, gdzie mozna obejzec.
0
Nie ma
0
Niestety nie.
1
Znowu nie ma Marca. Z calego serca zycze ci, zeby Bartomeu dal ci odejsc do Sevilli, gdzie bedziesz mogl pokazac, co stracilismy.
0
Ozil najlepszy asystent.
2
Dziwi mnie brak nagrody dla trenera roku dla Beniteza.
0
Ale Pogbe to ty zostaw.
0
Gdzie Chiellini ja sie pytam? Gdzie Alba? Gdzie Busi?(tak wiem ze nie byl nominowany). Gdzie Gigi? Gdzie Suarez? Ale po co dac nawet tego Krychowiaka jak mozna dac Luke?
1
To nie Leo tylko komentator dopowiedzial.
0
Ronaldo
0
Komentator rozwalil, ney niesprawiedliwie robert dokonal kosmiocznych rzeczy....
0
Anto jal zwykle klasa........