1

Mysle, ze porównywać go do Munira czy Sandro, to tak jakby porównać Mathieu na LO do Alby.

1

Na skrzydle odpada.

0

Dlatego Sandro i Munir nie mogą tam juz grac.

0

Zawodnik zarejestrowany w pierwszej drużynie nie może wrocic do drużyny b.

1

Do Sportingu.

7

Bartra doniósł na Masche, żeby zacząć grać.

4

Wiecie kto odbiera syna Suareza z przedszkola. Antonella i Leo. To pokazuje jakie chłopaki maja do siebie zaufanie.

0

najgorszy nie jest, ale myślę zo on jest po prostu stworzony do BPL.

0

A Nolito znów poza kadrą, nie wiecie może co z nim, czy ma jakiś uraz, czy transfer coraz bliżej.?

4

To dajcie mu szanse......

17

I tak raczej slaby mecz mimo gola, mogl dac duzo więcej podczas akcji po podaniu Busiego.

0

0

Komentarz usunięty

0

Zobaczymy jak Halilo poradzi sobie z Marcelo :D

0

A tymczasem Barca B prowadzi 2:0, a obie bramki strzelil Dani Romera (zimowy nabytek z Almerii)

5

To dac im za denisa munira.

1

W 11 sa jeszcze lepsi komentatorzy.

0

Ale faktycznie jest, sory moj blad.

0

Na kuponie w Fortunie, nie ma nic, gdzie mozna obejzec.

0

Nie ma

0

Niestety nie.

1

Znowu nie ma Marca. Z calego serca zycze ci, zeby Bartomeu dal ci odejsc do Sevilli, gdzie bedziesz mogl pokazac, co stracilismy.

0

Ozil najlepszy asystent.

2

Dziwi mnie brak nagrody dla trenera roku dla Beniteza.

0

Ale Pogbe to ty zostaw.

0

Gdzie Chiellini ja sie pytam? Gdzie Alba? Gdzie Busi?(tak wiem ze nie byl nominowany). Gdzie Gigi? Gdzie Suarez? Ale po co dac nawet tego Krychowiaka jak mozna dac Luke?

1

To nie Leo tylko komentator dopowiedzial.

0

Ronaldo

0

Komentator rozwalil, ney niesprawiedliwie robert dokonal kosmiocznych rzeczy....

0

Anto jal zwykle klasa........

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?