11

A Douglas? Co to wogule za ustawiony plebiscyt.

0

Żart, znowu wypuszczamy perełke

0

Brakuje mi go, mam nadzieję ze będzie miał skok umiejętności jak Roberto.

2

Sprzedac. Ale z ewentualna opcja pierwokupu.

0

Wypożyczenie, u nas nic nie gra niech sie ogrywa.

0

Swietny pomysł. Wypożyczyć go!

0

Tak jak pol europy.

4

Zawsze go lubilem, troche sie marnuje w chinach

52

0

Szkoda, że mecz Barcy w KMŚ w czwartek juz o 11:30

1

Mam nadzieje ze szybko ja zmieni.⚽⚽

7

Samper 5 , kiepski żart.

2

W leverkusen grał camara nie on.

0

Moim zdaniem świetnie zagrał, tak samo jak Camara, ale ten mial dobre 10 min.⚽

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?