NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Alves ziolo na garniaku, wyczowam zawieszenie.
0
Ale Jordany Crisa wyglądają naprawde świetnie. (fan barcy)
1
A tak wgl to chyba adidas pro play.
0
Dziena, haha nawet smiesznie wyszlo.
1
Nie stac cie.
0
18
0
Doo Anglii sie nie wybiera to po co mu jezyk znac
0
Nie ma wyjscia, patrzac na jego gre. Mysle ze poprowadzi Hiszpanie do finalu z Polska.
0
Nieoficjalnie.
0
Brać go............ Nowy Reus.
0
Spokojnie...... Nadchodzę.
126
Komentarz usunięty
2
A gruby ney nie zagral bo sie odchudza:P
0
Roberto na spd.
3
Akurat to nie problem, bo swietnie rozgrywa i potrafi sie wlaczyc do akcji ofensywnej.
7
Ten moment kiedy to czytasz i widzisz to czego byles pewny juz w maju.
20
Juz nie pamieta jak go w kartonie do europy przewozili.
0
Przynajmniej formy nie straci, a odpocznie troche w meczach ze słabszymi zespołami.
0
Hazard to dla beki. Prawda?
2
Skad mozesz wiedziec czy to dobry trener jak nigdy nie pracowal na tak waznym stanowisku. Swietny zawodnik nie musi byc swietnym trenerem.
2
Sandro odchodzi. Why not Munir?
3
Lawka nigdy za duza, zwłaszcza gdy sa kontuzje.
0
Moim zdaniem to kpina ze musimy walczyc o swojego zawodnika.
0
Na treningu barcy byla dziewczyna w koszulce realu. Wreszcie dziewczyna zobaczy dobra pilke.
0
Moim zdaniem 7 nie pasuje do ardy.
0
Ten slupek Suareza z 2 metrow to byla zenuła.
0
Nie zmienia to faktu, ze zespol dal ciala po calemu.
0
Za późno.............
7
Ney jest wielki momentami nawet lepszy od mistrza.
0
To mowisz, ze gale ogladasz na monitorze! Nie ma szans......