4

Alves ziolo na garniaku, wyczowam zawieszenie.

0

Ale Jordany Crisa wyglądają naprawde świetnie. (fan barcy)

1

A tak wgl to chyba adidas pro play.

0

Dziena, haha nawet smiesznie wyszlo.

1

Nie stac cie.

0

18

0

Doo Anglii sie nie wybiera to po co mu jezyk znac

0

Nie ma wyjscia, patrzac na jego gre. Mysle ze poprowadzi Hiszpanie do finalu z Polska.

0

Nieoficjalnie.

0

Brać go............ Nowy Reus.

0

Spokojnie...... Nadchodzę.

126

Komentarz usunięty

2

A gruby ney nie zagral bo sie odchudza:P

0

Roberto na spd.

3

Akurat to nie problem, bo swietnie rozgrywa i potrafi sie wlaczyc do akcji ofensywnej.

7

Ten moment kiedy to czytasz i widzisz to czego byles pewny juz w maju.

20

Juz nie pamieta jak go w kartonie do europy przewozili.

0

Przynajmniej formy nie straci, a odpocznie troche w meczach ze słabszymi zespołami.

0

Hazard to dla beki. Prawda?

2

Skad mozesz wiedziec czy to dobry trener jak nigdy nie pracowal na tak waznym stanowisku. Swietny zawodnik nie musi byc swietnym trenerem.

2

Sandro odchodzi. Why not Munir?

3

Lawka nigdy za duza, zwłaszcza gdy sa kontuzje.

0

Moim zdaniem to kpina ze musimy walczyc o swojego zawodnika.

0

Na treningu barcy byla dziewczyna w koszulce realu. Wreszcie dziewczyna zobaczy dobra pilke.

0

Moim zdaniem 7 nie pasuje do ardy.

0

Ten slupek Suareza z 2 metrow to byla zenuła.

0

Nie zmienia to faktu, ze zespol dal ciala po calemu.

0

Za późno.............

7

Ney jest wielki momentami nawet lepszy od mistrza.

0

To mowisz, ze gale ogladasz na monitorze! Nie ma szans......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?