0

Trochę słaba opcja żeby odszedł za darmo.

4

Podobno Luis Enrique ubiega o payeta. Fajnie byłoby zobaczyć go w koszulce blaugrany.

1

Wiecie może na jakim kanale jest ZDF na CP?

0

Jakoś nie pasuje mi 6 do skrzydłowego a takim zawodnikiem jest Denis

0

Też ale grizzman średnio

0

Ma klauzule 20 mln. Odejdzie na 100% ciekawe gdzie ale pewnie do szejków.

22

Jego nie da sie nie lubić. Wiecznie uśmiechnięty i co ważne dobrze wykonuje swoją pracę. Myślę że w następnym sezonie pokaże pełnię swoich umiejętności bo zapewne z Conte będą grali 3-5-2 lub 3-4-3 a przy takim ustawieniu będzie wahadłowym pomocnikiem a moim zdaniem on właśnie takim jest bo dużo w obronie pracuje i lubi grać ofensywnie.

0

O ile dobrze pamiętam to w tym roku też najniższy kurs był na nas. Ale oby sie sprawdziło.

0

A Marcelo przeszedł z Realu do Fluminense. Dla niedowiarków potwierdziła to off strona brazylijskiego klubu ;)

0

Skopiowałem. No i co z tego. Dodał to Diss na Hala Dzieci i Footrol. Pozdrawiam

1

Z ostatniej chwili!!!!!!
Karim Benzema dwa miesiące temu poinformował na swoim oficjalnym profilu na twitterze, że nie pojedzie na Euro 2016 we Francji.


„Niestety dla mnie i dla wszystkich tych, którzy zawsze mnie wspierali i wspierają, nie zostałem wybrany do kadry na Nasze Euro we Francji” – napisał Karim Benzema.

Jak się okazało te słowa potwierdziły się, selekcjoner reprezentacji Francji Didier Deschamps pominął napastnika Realu Madryt w powołaniach na mistrzostwa Europy.

Jednak plany się zmieniły, Karim pojedzie na Euro, a nawet weźmie czynny udział w tym wydarzeniu. Jak informuje portal foosybaal.net Francuz będzie pełnił funkcję kamerzysty.

0

Zdecydowanie Para Borek-Lubański.

0

Ofensywny piłkarz z 6? Prędzej Segi albo Sergio.

2

Czemu?

10

Bardzo tani jak na dzisiejsze czasy.

30

No i fajnie. Jeszcze Munir, Sandro, Samper, Gumbau, Alen, Kaptoum na wypożyczenie.

0

No i ok nie możemy być pewni że następny sezon będzie miał równie okazały gdyż jest już zaawansowany wiekowo a już prawie mamy Denisa.

0

To jak szukamy po piłkarzach takiej klasy równie dobrze można kupić jedrzejczyka on też może grac na każdej pozycji w defensywie i będzie wiele tańszy.

0

Wiecie może czy messi zagra jutro z Chile? Bo nie wiem czy opłaca sie czekać do 4.

3

Przypominają mi sie te najlepsze momenty Daniego. Jak banana zjadł, ehhh szkoda że odchodzi. Aż sie łezka w oku kręci. Dzięki za wszystko Mistrzu.

0

Raczej mnie z kimś pomyliłeś.

0

0

A no i oczywiście pogba bierze 6 po danim

1

Alves odchodzi bo chciał podtrzymać tradycje ze zmianami numerów i chciał 10 ale messi sie nie zgodził i postanowił iść do juve bo tam ten nr sie zwolni po odejściu pogby do nas.

0

Kiedy niby został wybrany najlepszym piłkarzem?

6

Sandro, Munira i Vermaelena?

0

O Daley'u niech sobie zarząd zapomni. Piłkarz słaby na Utd ma być dobry dla nas?

0

Wciąż jest młody i wiele osób widzi w nim wielki potencjał.

0

Dziwi mnie to że podczas meczu Kamerun Francja komentator był tak świnie przygotowany że nie wiedział że Ondoa nas opuścił. Trochę szkoda bo bronił naprawdę świetnie.

1

Najpierw transfer "Monchi'ego" który jest do wzięcia i on nam sprowadzi nowego Danego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?