NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Umtiti znowu w podstawowym składzie Brawo
0
Mówciw co chcecie ale według mnie to są świetni piłkarze i na pewno wiele udowodnią, to żaden wsytd nie przebić sie do składu Barcy a sam awans z rezerw dużo znaczy
0
Fajnie byłoby zobaczyć go w naszych barwach ale fajnie byłoby też sprowadzić Isco/Jamesa (tak samo możliwe) Jeżeli Atleti chciałoby go sprzedać w co wątpie to na pewno nie do jednego z dwóch największych rywali
1
Proszę Cie, Roberto może grac na lewej bo Lucho go wystawił ale mnie nie zachwycił na lewej, tam musi grać zawodnik lewonożny.
0
Szanuje Leo bardzo ale zarabiając takie "kokosy" i okradać państwo to nie jest postawa godna mistrza
0
Umtiti to stoper ewentualnie lewy obrońca a Vrsaljko to PO specjalisto
0
Vrsaljko piłkarzem Atletico a my wciąż bez wzmocnień na tej pozycji
2
A czy mowa o koszykówce? Czy przyszedłeś tutaj zabłysnać?
0
Senegal bardziej
11
Denis to bardziej boczny pomocnik, a co do Rafinhi i Sergiego to myślę że nie wiesz o czym piszesz.
0
Nie wiem ile lat ma bo nie napisali ale już dorósł wzrostem do messiego
0
Chodzi zapewne o złotą piłkę dla najlepszego piłkarza Euro
1
Pisząc tak obrqzasz mnie a tymczasem kibicuje Barcelonie od 4 roku życia prze mego ojca
0
Dodaj do tej sumy hajsy za sprzedanie niepotrzebnych zawodników (Sando, Munir, Mathieu, Adriano, Verma)
0
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby sprowadzić jeszcze
Bellerin/Cancelo
Mustafi
Ramsey
Może i ciężko uwierzyć w to że przejdą ale wielcy piłkarze powinni grać w najlepszym klubie
0
Zagra o ile Lucho nie będzie chciał dać mu odpocząć po Igrzyskach
0
On chyba wszystkie mecze w Milanie na lewej grał
0
Może grać na prawej ale to prawy pomocnik
0
Po pierwsze nie powoływać piłkarzy takich jak Mercado
Po drugie Rojo albo środek albo ława
Po trzecie Biglia w podstawie a Pastore ława to jakiś dramat i nieporozumienie
Po czwarte Aguero Musi grać w podstawie
Po piąte postawić bramkarza który broni w meczach klubowych a nie tylko na treningach
Po szóste pracować z psychologiem jak najwięcej bo przestrzelone karne to wina słabej psychiki
0
Hysaj jest prawym obrońcą w przeciwieństwie do Vidala
0
Hysaj jest prawym obrońcą w przeciwieństwie do Aleixa
0
Stracili serce drużyny ale wcale sie Leo nie dziwie ile meczy nie zagrałby na kosmicznym poziomie to i tak był krytykowany.
0
Gimenez i Kole/Saul
Tak wiem niemożliwe
0
Gość wyceniony na 5 mln przez transfermarkt więc widać że potencjał jest.
0
Alena wygląda jak jakiś Egipcjanin
Licze że jego talent błyśnie w nadchodzącym sezonie.
0
Jeżeli mam być szczery to o wile lepszym rozwiązaniem byłoby sprowadzenie Sane.
Piłkarz na wysokim pozornie europejskim mimo młodego wieku reprezentant Kraju.
2
To raczej Niemcy zatrzymują Polske
0
Mi działa już
Dzięki bardzo
1
A co jeśli nie mogę ustawić częstotliwości?
18
Andres nigdy się nie postarzeje. Cały czas trzyma swój poziom. Wielki piłkarz i jeszcze większy człowiek.