0

Umtiti znowu w podstawowym składzie Brawo

0

Mówciw co chcecie ale według mnie to są świetni piłkarze i na pewno wiele udowodnią, to żaden wsytd nie przebić sie do składu Barcy a sam awans z rezerw dużo znaczy

0

Fajnie byłoby zobaczyć go w naszych barwach ale fajnie byłoby też sprowadzić Isco/Jamesa (tak samo możliwe) Jeżeli Atleti chciałoby go sprzedać w co wątpie to na pewno nie do jednego z dwóch największych rywali

1

Proszę Cie, Roberto może grac na lewej bo Lucho go wystawił ale mnie nie zachwycił na lewej, tam musi grać zawodnik lewonożny.

0

Szanuje Leo bardzo ale zarabiając takie "kokosy" i okradać państwo to nie jest postawa godna mistrza

0

Umtiti to stoper ewentualnie lewy obrońca a Vrsaljko to PO specjalisto

0

Vrsaljko piłkarzem Atletico a my wciąż bez wzmocnień na tej pozycji

2

A czy mowa o koszykówce? Czy przyszedłeś tutaj zabłysnać?

0

Senegal bardziej

11

Denis to bardziej boczny pomocnik, a co do Rafinhi i Sergiego to myślę że nie wiesz o czym piszesz.

0

Nie wiem ile lat ma bo nie napisali ale już dorósł wzrostem do messiego

0

Chodzi zapewne o złotą piłkę dla najlepszego piłkarza Euro

1

Pisząc tak obrqzasz mnie a tymczasem kibicuje Barcelonie od 4 roku życia prze mego ojca

0

Dodaj do tej sumy hajsy za sprzedanie niepotrzebnych zawodników (Sando, Munir, Mathieu, Adriano, Verma)

0

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby sprowadzić jeszcze
Bellerin/Cancelo
Mustafi
Ramsey
Może i ciężko uwierzyć w to że przejdą ale wielcy piłkarze powinni grać w najlepszym klubie

0

Zagra o ile Lucho nie będzie chciał dać mu odpocząć po Igrzyskach

0

On chyba wszystkie mecze w Milanie na lewej grał

0

Może grać na prawej ale to prawy pomocnik

0

Po pierwsze nie powoływać piłkarzy takich jak Mercado

Po drugie Rojo albo środek albo ława

Po trzecie Biglia w podstawie a Pastore ława to jakiś dramat i nieporozumienie

Po czwarte Aguero Musi grać w podstawie

Po piąte postawić bramkarza który broni w meczach klubowych a nie tylko na treningach

Po szóste pracować z psychologiem jak najwięcej bo przestrzelone karne to wina słabej psychiki

0

Hysaj jest prawym obrońcą w przeciwieństwie do Vidala

0

Hysaj jest prawym obrońcą w przeciwieństwie do Aleixa

0

Stracili serce drużyny ale wcale sie Leo nie dziwie ile meczy nie zagrałby na kosmicznym poziomie to i tak był krytykowany.

0

Gimenez i Kole/Saul
Tak wiem niemożliwe

0

Gość wyceniony na 5 mln przez transfermarkt więc widać że potencjał jest.

0

Alena wygląda jak jakiś Egipcjanin
Licze że jego talent błyśnie w nadchodzącym sezonie.

0

Jeżeli mam być szczery to o wile lepszym rozwiązaniem byłoby sprowadzenie Sane.
Piłkarz na wysokim pozornie europejskim mimo młodego wieku reprezentant Kraju.

2

To raczej Niemcy zatrzymują Polske

0

Mi działa już
Dzięki bardzo

1

A co jeśli nie mogę ustawić częstotliwości?

18

Andres nigdy się nie postarzeje. Cały czas trzyma swój poziom. Wielki piłkarz i jeszcze większy człowiek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?