NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tytuł powinien brzmieć "Wielki Messi"
1
Teraźniejszość. To już 25 latek
0
Brak czerwo dla Casemiro
Jeszcze jakby padła bramka Ronaldo po podaniu Asensio to całkowite deja vu
1
Może jakby Ronaldo zagrał to by im poszło lepiej ;)
0
Moim zdaniem za takie sytuacje jak z Casemiro (2 raz w tym tyg) powinny być walkowery.
2
"Barcelona może przegrać po raz kolejny z Realem" whaaat? To od kiedy my z nimi tak przegrywamy? Ci komentatorzy 11 to jakaś porażka (Ćwiąkała jedyny dobry).
0
Źle że nie ma Neymara ale może to zadziała motywująco na naszych zawodników. Cały czas mamy w pamięci 4-0 i wtedy od podstawy zabrakło Messiego.
5
Szczerze to jest to lepszy wybór od Coutinho. On i Veratti... Ahh marzenia :)
0
Piłkarsko top 3 PO w tym momencie na świecie ale charakter bardzo ciężki.
0
Aha
0
Za tyle to poga sobie pomarzyć
0
Myślałem że Deulofeu
28
Myślałem że to jacyś użytkownicy strony :o
0
Niedostępny
1
Chciało Ci się pisać tak banalne rzeczy? :)
2
W "młodości" Ceballos jechał po Fabregasie i Barcelonie. Typowy "hala dzieciak" więc myślę że nie tacy nam potrzebni
25
Frajerami roku zostali piłkarze PSG!
0
Słyszałem że fajny. Nie mogę znaleźć, podeślesz?
0
Za darmo to pobierz i jak się nie spodoba to odinstaluj
3
Ta... Widzę że nie znasz historii o tym chłopaku.... Nadrób to
0
Macie może link do "pitbulla niebezpieczne kobiety" na necie?
0
To może sprowadzimy Xaviego z powrotem? :)
0
Teraz będę całym sercem za Juve. Klasę pokazali więc muszą zgarnąć tytuł
0
Masche i Paco.. Doliczyłem się dwóch
0
Mimo że zasłużone odpadnięcie to dupka trochę boli
0
Nowy trener, transfery, transfery i jeszcze raz transfery.... Czas znaleźć kogoś na miarę Iniesty i Xaviego w środku i nie mydlić sobie oczu jakimś kolejnym pseudo gwiazdorem
0
Można.... Walka to na pewno nie to co chłopaki pokazali w tym dwumeczu.
0
Mimo że Juve pokazało że ten sezon nie należy do najlepszych dla nas to czuję niedosyt...
1
Przestańcie marudzić i narzekać na sędziego.... Z PSG też do końca sprawiedliwe nie było
5
Pellegrini? Seeerio? To szrot