0

Tytuł powinien brzmieć "Wielki Messi"

1

Teraźniejszość. To już 25 latek

0

Brak czerwo dla Casemiro
Jeszcze jakby padła bramka Ronaldo po podaniu Asensio to całkowite deja vu

1

Może jakby Ronaldo zagrał to by im poszło lepiej ;)

0

Moim zdaniem za takie sytuacje jak z Casemiro (2 raz w tym tyg) powinny być walkowery.

2

"Barcelona może przegrać po raz kolejny z Realem" whaaat? To od kiedy my z nimi tak przegrywamy? Ci komentatorzy 11 to jakaś porażka (Ćwiąkała jedyny dobry).

0

Źle że nie ma Neymara ale może to zadziała motywująco na naszych zawodników. Cały czas mamy w pamięci 4-0 i wtedy od podstawy zabrakło Messiego.

5

Szczerze to jest to lepszy wybór od Coutinho. On i Veratti... Ahh marzenia :)

0

Piłkarsko top 3 PO w tym momencie na świecie ale charakter bardzo ciężki.

0

Aha

0

Za tyle to poga sobie pomarzyć

0

Myślałem że Deulofeu

28

Myślałem że to jacyś użytkownicy strony :o

0

Niedostępny

1

Chciało Ci się pisać tak banalne rzeczy? :)

2

W "młodości" Ceballos jechał po Fabregasie i Barcelonie. Typowy "hala dzieciak" więc myślę że nie tacy nam potrzebni

25

Frajerami roku zostali piłkarze PSG!

0

Słyszałem że fajny. Nie mogę znaleźć, podeślesz?

0

Za darmo to pobierz i jak się nie spodoba to odinstaluj

3

Ta... Widzę że nie znasz historii o tym chłopaku.... Nadrób to

0

Macie może link do "pitbulla niebezpieczne kobiety" na necie?

0

To może sprowadzimy Xaviego z powrotem? :)

0

Teraz będę całym sercem za Juve. Klasę pokazali więc muszą zgarnąć tytuł

0

Masche i Paco.. Doliczyłem się dwóch

0

Mimo że zasłużone odpadnięcie to dupka trochę boli

0

Nowy trener, transfery, transfery i jeszcze raz transfery.... Czas znaleźć kogoś na miarę Iniesty i Xaviego w środku i nie mydlić sobie oczu jakimś kolejnym pseudo gwiazdorem

0

Można.... Walka to na pewno nie to co chłopaki pokazali w tym dwumeczu.

0

Mimo że Juve pokazało że ten sezon nie należy do najlepszych dla nas to czuję niedosyt...

1

Przestańcie marudzić i narzekać na sędziego.... Z PSG też do końca sprawiedliwe nie było

5

Pellegrini? Seeerio? To szrot

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?