NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygląda jak zwykły starszy Pan
0
Wiele to się na nagrał :)
2
Nie widzę tego wyrazu :)
2
Przyjaciół szukasz czy jak?
8
Co nie zmienia faktu że praktycznie do każdego trofea dołożył cegiełkę :)
0
Jedna i dogrywka.
0
Podaj link jak możesz
0
Podeślesz link?
4
Jeżeli pytasz o siebie to pewnie głupi...
1
CS
7
Podeśle ktoś link do meczu rezerw?
0
Podeśle ktoś link do meczu?
0
Wykupił ktoś z was może KSW na ipli? Też nie otrzymaliście kodu?
1
Ma ktoś link do KSW?
4
Weź chłopów pomyśl z czego się śmiejesz...
0
Chodzi mi tylko które przegapię a nie czy warto oglądać. Szanuje poglądy ale lubię ten sport i zamierzam go oglądać ;)
0
Wie ktoś może jakie walki KSW przegapię oglądając Finał Pucharu Króla?
2
Cillesen
Sergi. Marlon. Umtiti. Alba
Sergio
Andre. Iniesta
Messi. Paco. Neymar
0
To taki żart z tym był przecież.... Ludzie z dystansem.
0
Benoit Assou Ekotto (niegdyś Spurs) powiedział że chciałby zostać gwiazdą porno.
A kto by nie chciał? ;)
0
Szczerze w tym sezonie ciężko znaleźć lepszego śp
Nie mówię o kimś kto gra na 10 bądź jest bocznym pomocnikiem (Eriksen, Coutinho) absolutny król pola w United. Jak dla mnie bomba
0
Dziś piłkarze Man Utd wyglądali jak jacyś biathloniści...... Ciekawe skąd biorą się te problemy zdrowotne.
10
Ludzie te wielkie sumy za piłkarzy tłumaczą tym że w dzisiejszych czasach tak już jest że za byle kogo trzeba zapłacić krocie.... Ja to rozumiem ale dlaczego za gościa który w seniorach zagrał zaledwie 8 minut płaci się 45 baniek? A za kilka dni Monaco kupuje jednego z najlepiej zapowiadających się piłkarzy i rewelacje sezonu Tielemansa za 20 mln. To dosyć dziwne jak dla mnie.
46
Mówcie co chcecie ale w moich oczach Gomes rośnie
0
Myślę że ten tytuł od kilku tygodni jest już przypisany Barcelonie
44
Weźmy tego Palecie i dajmy mu szansę... Wiem że to 3 liga ale jedyny PO w zespole i gwiazda rezerw
0
Rezerwy dziś się nie popisały... Ciekawe czy najlepsi z chłopaków zostaną
5
Ma ktoś link do meczu barażowego rezerw?
12
Weź chłopie pomyśl zanim coś napiszesz....
1
Zanim zaczniecie chłopaka oceniać to obejrzyjcie sobie kilka jego meczów i zobaczcie statystyki z 16/17