3

Akurat Southampton raczej dysponuje nie mniejszym budżetem. Wiem że to brzmi idiotycznie ale spadkowicz z PL zarobił więcej niż Bayern za mistrza.

0

Ceballosa w niej nie widzę

0

Ma i to nie jednego.

0

Deulofeu to jakaś porażka, na MME nie zagrał dobrego meczu...

0

Z całym szacunkiem ale no-name'm można nazwać Toljana przy Semedo...

0

(...17 kwietnia skończył 20 lat...)
(...Ten 21 latek...)

0

Jak taki nieugięty to krzyżyk na drogę...

1

Boże. Jaki Ceballos? Zapomnij....

3

Czy Ty się człowieku dobrze czujesz?

0

Bellerin odkąd zapuścił sobie te śmieszne włosy gra zupełnie inaczej niż wcześniej. Mam nadzieję że wróci forma z 15/16

1

Orłowski i te jego kluski w gardle... Troszkę za tym tęskno

0

Śmieszne że obok Ceballosa i Limy dałeś takiego zawodnika jak Coutinho. Btw Ceballos odpada.

0

Mi tam się wydaje że nikogo lepszego za takie pieniądze nie dostaniemy. Co nie zmienia faktu że Veratti musi przyjść.

0

Skoro Deulofeu ma wrócić to myślę że taki Milan jest idealnym kierunkiem dla Ardy. Włosi mają pieniądze od Chińczyków więc nie odszedłby za pół darmo.

0

Rezerwy awansowały do Segunda :)

0

Do dziś się zastanawiam czego brakowało takiemu Egdarowi Ie do grania w Barcie B.

0

Mało prawdopodobne aczkolwiek tak

0

Nigdy nie jest tak że klub za juniora nic nie dostaje. Zawsze jest coś za wyszkolenie piłkarza.

1

Dajcie możliwość dodawania emotikon w komentarzach

35

Borek: "Dawidowicz niech zagra tak jak za czasów swojej najlepszej formy"

Hajto: "Mateusz, on nigdy nie miał formy"


0

Ondoa wygląda jak Muhammad Ali :)

2

Ale my nie jesteśmy Monaco które co sezon sprzedaje najlepszych piłkarzy......

0

CDA.

2

I znów Janusza mogą zaśpiewać "Nic się nie stało..."

11

"Zawsze byłem kibicem Milanu i muszę powiedzieć, że opaska kapitańska stanowi moje marzenie.(...)Nie jestem kimś, kto ma problem z myślą o spędzeniu całej kariery w jednym klubie"~ Gianluigi Donnarumma w lipcu 2016.

1

Chciał odejść to krzyżyk na drogę.... Jak dla mnie to nawet nie jest kolejny Bojan bo on coś w seniorach pokazał.

0

Wolę za przykład niedawny mecz bodajże z PSG ;)

28

Jak nie Veratti to może ten Lobotka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?