NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Akurat Southampton raczej dysponuje nie mniejszym budżetem. Wiem że to brzmi idiotycznie ale spadkowicz z PL zarobił więcej niż Bayern za mistrza.
0
Ceballosa w niej nie widzę
0
Ma i to nie jednego.
0
Deulofeu to jakaś porażka, na MME nie zagrał dobrego meczu...
0
Z całym szacunkiem ale no-name'm można nazwać Toljana przy Semedo...
0
(...17 kwietnia skończył 20 lat...)
(...Ten 21 latek...)
68
https://i1.jbzdy.pl/contents/2017/06/86faf81872272fce20ce8026df9a3f47.jpg
Z dystansem ;)
0
Jak taki nieugięty to krzyżyk na drogę...
1
Boże. Jaki Ceballos? Zapomnij....
3
Czy Ty się człowieku dobrze czujesz?
0
Bellerin odkąd zapuścił sobie te śmieszne włosy gra zupełnie inaczej niż wcześniej. Mam nadzieję że wróci forma z 15/16
1
Orłowski i te jego kluski w gardle... Troszkę za tym tęskno
0
Śmieszne że obok Ceballosa i Limy dałeś takiego zawodnika jak Coutinho. Btw Ceballos odpada.
0
Mi tam się wydaje że nikogo lepszego za takie pieniądze nie dostaniemy. Co nie zmienia faktu że Veratti musi przyjść.
0
Skoro Deulofeu ma wrócić to myślę że taki Milan jest idealnym kierunkiem dla Ardy. Włosi mają pieniądze od Chińczyków więc nie odszedłby za pół darmo.
0
Rezerwy awansowały do Segunda :)
0
Do dziś się zastanawiam czego brakowało takiemu Egdarowi Ie do grania w Barcie B.
0
Mało prawdopodobne aczkolwiek tak
0
Nigdy nie jest tak że klub za juniora nic nie dostaje. Zawsze jest coś za wyszkolenie piłkarza.
1
Dajcie możliwość dodawania emotikon w komentarzach
95
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19366470_1526492227401904_2971490391979638481_n.jpg?oh=27ed0436dcefb95ad71d55339468d381&oe=59E8C8E5
Czyżby jednak transfer? ;)
35
Borek: "Dawidowicz niech zagra tak jak za czasów swojej najlepszej formy"
Hajto: "Mateusz, on nigdy nie miał formy"
0
Ondoa wygląda jak Muhammad Ali :)
2
Ale my nie jesteśmy Monaco które co sezon sprzedaje najlepszych piłkarzy......
0
CDA.
2
I znów Janusza mogą zaśpiewać "Nic się nie stało..."
11
"Zawsze byłem kibicem Milanu i muszę powiedzieć, że opaska kapitańska stanowi moje marzenie.(...)Nie jestem kimś, kto ma problem z myślą o spędzeniu całej kariery w jednym klubie"~ Gianluigi Donnarumma w lipcu 2016.
1
Chciał odejść to krzyżyk na drogę.... Jak dla mnie to nawet nie jest kolejny Bojan bo on coś w seniorach pokazał.
0
Wolę za przykład niedawny mecz bodajże z PSG ;)
28
Jak nie Veratti to może ten Lobotka?