NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szansę ma każdy z tych "talentów jakich wielu". Ma możliwości a reszta należy tylko do niego.
24
Skaut Interu czyli domniemany odkrywca talentu Donnarummy opowiadał że w 2013 piłkarz podpisał umowę z Interem po czym na drugi dzień poleciał podpisać kontrakt z Milanem... Okazało się że pierwsza umowa była nic nie warta... Więc nie dziwi go to co zrobił Milanowi. No Buffona to to nie przypomina.
1
Donnarumma nie przedłuży kontraktu z Milanem. Chore że gość który wszystko zawdzięcza temu klubowi próbuje naciągnąć ich na astronomiczne kwoty zarabiając już krocie.
3
Czujesz że nie rymujesz?
0
Coś czuję że ten transfer będzie się ciągnął do ostatniego tygodnia okienka.
1
Bo Bellerin od wielu lat był talentem a Semedo odpalił niedawno
3
Wyobraźcie sobie co się dzieje gdy przy rzucie wolnym pod bramkę przeciwnika idzie Mina i Sanchez.
1
Mina dziś 2 bramki w meczu z Kamerunem. Przydałby się ktoś kto potrafi strzelić z rzutu różnego
34
Yeray czyli odkrycie sezonu la liga ma nawroty raka i przez chemioterapię traci szansę na udział w euro u21. Tragedia :(
0
Denis to nie wychowanek.
0
Karny totalnie z kapelusza. Wiem że awans jest ale mimo to czuję niesmak po tym co pokazały rezerwy.
0
Przecież wygrali.........
0
Raz piszecie że 30 a raz że 90 baniek....
1
Chyba w myślach
0
Główny sponsor zamachów czyli Arabia Saudyjska odmówiła uczczenia minutą ciszy ofiar zamachów w Londynie i Manchesterze przed meczem kwalifikacji Mistrzostw Świata z Australią.
2
Semedo oficjalnie piłkarzem Villarreal!
Tyle że Ruben Semedo ;)
7
Sorki ale czy takie porównywanie ma sens?
23
Lepiej dać mu szansę niż kupić jakiegoś kołka za 50 baniek.
0
I bardzo dobrze... Jeżeli selekcjoner nie broni go kiedy ma rację to tak charakterny zawodnik się wkurzył i wolał odejść niż udawać że wszystko jest w porządku.
0
Co to za czasy jeżeli za Dembele trzeba wydać 30 mln a za Mbappe 140? Moim zdaniem podobny poziom aczkolwiek Dembele nieco lepszy.
1
Seri na wypadek fiasku transferu Bellerina? A co to jest PO?
9
Tak poza informacjami o klubie
Nie żyje Cheick Tiote
Iworyjczyk zmarł na zawał.....
8
Bo? :oooo.
10
Żaden zmiennik. To zawodnik który już jest w stanie grać w 1 składzie. Ja to widzę tak
Mats
Semedo- Pique- Umtiti- Alba
Busi- Iniesta
Messi
Dembele- Suárez- Ney
0
Podeśle ktoś link do meczu rezerw?
0
Ma ktoś link na mecz barażowy rezerw?
0
Haha. Czyli dodać do transakcji Gomesa i dostaniemy jakiegoś juniora za 5 mln? Śmiech na sali...
0
Na kompilacjach nawet Douglas wygląda świetnie... Zobacz kilka meczy w jego wykonaniu i przekonasz się jaki to kot. A cena? Przecież nie Ty płacisz. Taki rynek że za dobrego zawodnika trzeba słono zapłacić.
0
Kim ona wgl jest.... Kobieca LM poziomem nie dorównuje 1 Lidze polskiej. Co nie zmienia faktu że płacić podatki powinni.
0
Proszę was... Niedługo za przekleństwo na boisku będą kary na 8 meczy.. Niech sobie śpiewają póki mają powody