0

Szansę ma każdy z tych "talentów jakich wielu". Ma możliwości a reszta należy tylko do niego.

24

Skaut Interu czyli domniemany odkrywca talentu Donnarummy opowiadał że w 2013 piłkarz podpisał umowę z Interem po czym na drugi dzień poleciał podpisać kontrakt z Milanem... Okazało się że pierwsza umowa była nic nie warta... Więc nie dziwi go to co zrobił Milanowi. No Buffona to to nie przypomina.

1

Donnarumma nie przedłuży kontraktu z Milanem. Chore że gość który wszystko zawdzięcza temu klubowi próbuje naciągnąć ich na astronomiczne kwoty zarabiając już krocie.

3

Czujesz że nie rymujesz?

0

Coś czuję że ten transfer będzie się ciągnął do ostatniego tygodnia okienka.

1

Bo Bellerin od wielu lat był talentem a Semedo odpalił niedawno

3

Wyobraźcie sobie co się dzieje gdy przy rzucie wolnym pod bramkę przeciwnika idzie Mina i Sanchez.

1

Mina dziś 2 bramki w meczu z Kamerunem. Przydałby się ktoś kto potrafi strzelić z rzutu różnego

34

Yeray czyli odkrycie sezonu la liga ma nawroty raka i przez chemioterapię traci szansę na udział w euro u21. Tragedia :(

0

Denis to nie wychowanek.

0

Karny totalnie z kapelusza. Wiem że awans jest ale mimo to czuję niesmak po tym co pokazały rezerwy.

0

Przecież wygrali.........

0

Raz piszecie że 30 a raz że 90 baniek....

1

Chyba w myślach

0

Główny sponsor zamachów czyli Arabia Saudyjska odmówiła uczczenia minutą ciszy ofiar zamachów w Londynie i Manchesterze przed meczem kwalifikacji Mistrzostw Świata z Australią.

2

Semedo oficjalnie piłkarzem Villarreal!





Tyle że Ruben Semedo ;)

7

Sorki ale czy takie porównywanie ma sens?

23

Lepiej dać mu szansę niż kupić jakiegoś kołka za 50 baniek.

0

I bardzo dobrze... Jeżeli selekcjoner nie broni go kiedy ma rację to tak charakterny zawodnik się wkurzył i wolał odejść niż udawać że wszystko jest w porządku.

0

Co to za czasy jeżeli za Dembele trzeba wydać 30 mln a za Mbappe 140? Moim zdaniem podobny poziom aczkolwiek Dembele nieco lepszy.

1

Seri na wypadek fiasku transferu Bellerina? A co to jest PO?

9

Tak poza informacjami o klubie
Nie żyje Cheick Tiote
Iworyjczyk zmarł na zawał.....

8

Bo? :oooo.

10

Żaden zmiennik. To zawodnik który już jest w stanie grać w 1 składzie. Ja to widzę tak
Mats
Semedo- Pique- Umtiti- Alba
Busi- Iniesta
Messi
Dembele- Suárez- Ney

0

Podeśle ktoś link do meczu rezerw?

0

Ma ktoś link na mecz barażowy rezerw?

0

Haha. Czyli dodać do transakcji Gomesa i dostaniemy jakiegoś juniora za 5 mln? Śmiech na sali...

0

Na kompilacjach nawet Douglas wygląda świetnie... Zobacz kilka meczy w jego wykonaniu i przekonasz się jaki to kot. A cena? Przecież nie Ty płacisz. Taki rynek że za dobrego zawodnika trzeba słono zapłacić.

0

Kim ona wgl jest.... Kobieca LM poziomem nie dorównuje 1 Lidze polskiej. Co nie zmienia faktu że płacić podatki powinni.

0

Proszę was... Niedługo za przekleństwo na boisku będą kary na 8 meczy.. Niech sobie śpiewają póki mają powody

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?