0

A kto nie chce?

0

Z dwojga złego lepszy Kondogbia bo niegdyś był mega talentem i jest młody.

0

Mecz się skończył ale Kondogbia to wielki niewypał w Interze.

2

Wolę plotki o odejściu Neya niż takie...

0

Gdzie będzie mu lepiej? W PSG z którego nalepsi piłkarze chcą uciekać?

1

-Wszedł w drugiej połowie

-Killa rajdów do przodu

-Przeciętnie w obronie bo to głównie prawą stroną szły "najgroźniejsze" akcje United

-Wywalczony karny

-W 11 -> fatalnie przestrzelony karny.

0

Nie małpuj generała ;)

8

Jedna z niewielu "perełek" która mimo lepszej propozycji od wielu zespołów PL (na czele z Arsenalem) nie uciekła za hajsem

0

Długo się nie nacieszyłeś

0

Suárez ma Messiego i już traktują się jak rodzina. To że ktoś jest z Brazylii nie oznacza że przyjaźni się tylko z Brazylijczykami.

67

Ale mi tego brakowało :)

0

2

1

Cały sezon w Ligue 1, doprowadzenie Nice do 3 miejsca w lidze, przy tym się wyróżniał, a 8 min w brazylijskiej Serie A to troszkę różnica.

0

To tylko możliwe 11...

0

Nie, już jest w drodze do Paryża. Stary zejdź na ziemię...

0

2 to chyba serio dla Douglasa skoro Semedo bierze 15

3

aleja Kasy Oszczędności Miasta
Ciężko było dostać ;)

0

Znacie może jakieś fajne komedie młodzieżowe?

1

Najlepiej początkiem września lub końcem sierpnia. Pogoda nadal dopisuje i jest o wiele taniej. Plus może na jakiś męczył wpadniesz :)

0

Wiecie może czy mecz z Juve będzie transmitowany w TV?

0

Nie sprowadzenie Verattiego i pobycie się Rafy to strzał w kolano...

0

Przecież powiedział że jest nieskomplikowany

12

Raczej dwóch, przy czym żaden z nich nie będzie miał podejścia do Neya.

0

Jeżeli ktoś myśli że ten transfer możliwy to radzę udać się do specjalisty ;)

0

Faktycznie Valverde stawia na La Masie. Swoją drogą idiotyczne zachwianie... Narobi młodym nadziei i żeby później ich nie zabrać jednocześnie biorąc taki szrot jak Vermaelen...
Oj Panie Valverde. Narazie spory minus.

0

Nie ma Palencii a jest Vermaelen. Żenła

10

Jak nie sprowadzimy Verattiego to można włączyć do pierwszej drużyny Xaviego Simonsa. Talent na miarę Messiego ze szkółki :P

2

Ciężko żeby był lepszy bo Alves był praktycznie idealny. Ale no cóż, czas pokaże.

0

Ter Stegen w tamtym roku już skrócił sobie wakacje żeby wcześniej trenować. To nie maszyny a regeneracja dobrze im zrobi.

0

Nie wiesz jaki to wysiłek grać tyle meczy rocznie praktycznie bez przerwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?