NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A kto nie chce?
0
Z dwojga złego lepszy Kondogbia bo niegdyś był mega talentem i jest młody.
0
Mecz się skończył ale Kondogbia to wielki niewypał w Interze.
2
Wolę plotki o odejściu Neya niż takie...
0
Gdzie będzie mu lepiej? W PSG z którego nalepsi piłkarze chcą uciekać?
1
-Wszedł w drugiej połowie
-Killa rajdów do przodu
-Przeciętnie w obronie bo to głównie prawą stroną szły "najgroźniejsze" akcje United
-Wywalczony karny
-W 11 -> fatalnie przestrzelony karny.
0
Nie małpuj generała ;)
8
Jedna z niewielu "perełek" która mimo lepszej propozycji od wielu zespołów PL (na czele z Arsenalem) nie uciekła za hajsem
0
Długo się nie nacieszyłeś
0
Suárez ma Messiego i już traktują się jak rodzina. To że ktoś jest z Brazylii nie oznacza że przyjaźni się tylko z Brazylijczykami.
67
Ale mi tego brakowało :)
0
2
1
Cały sezon w Ligue 1, doprowadzenie Nice do 3 miejsca w lidze, przy tym się wyróżniał, a 8 min w brazylijskiej Serie A to troszkę różnica.
0
To tylko możliwe 11...
0
Nie, już jest w drodze do Paryża. Stary zejdź na ziemię...
0
2 to chyba serio dla Douglasa skoro Semedo bierze 15
3
aleja Kasy Oszczędności Miasta
Ciężko było dostać ;)
0
Znacie może jakieś fajne komedie młodzieżowe?
1
Najlepiej początkiem września lub końcem sierpnia. Pogoda nadal dopisuje i jest o wiele taniej. Plus może na jakiś męczył wpadniesz :)
0
Wiecie może czy mecz z Juve będzie transmitowany w TV?
0
Nie sprowadzenie Verattiego i pobycie się Rafy to strzał w kolano...
0
Przecież powiedział że jest nieskomplikowany
12
Raczej dwóch, przy czym żaden z nich nie będzie miał podejścia do Neya.
0
Jeżeli ktoś myśli że ten transfer możliwy to radzę udać się do specjalisty ;)
0
Faktycznie Valverde stawia na La Masie. Swoją drogą idiotyczne zachwianie... Narobi młodym nadziei i żeby później ich nie zabrać jednocześnie biorąc taki szrot jak Vermaelen...
Oj Panie Valverde. Narazie spory minus.
0
Nie ma Palencii a jest Vermaelen. Żenła
10
Jak nie sprowadzimy Verattiego to można włączyć do pierwszej drużyny Xaviego Simonsa. Talent na miarę Messiego ze szkółki :P
2
Ciężko żeby był lepszy bo Alves był praktycznie idealny. Ale no cóż, czas pokaże.
0
Ter Stegen w tamtym roku już skrócił sobie wakacje żeby wcześniej trenować. To nie maszyny a regeneracja dobrze im zrobi.
0
Nie wiesz jaki to wysiłek grać tyle meczy rocznie praktycznie bez przerwy.