NeymarBALONDdoR
Dołączył/a: grudzień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Nie
0
Racja, bo Perez czyta fcbarca.com
1
I tak brawo dla Las Palmas bo dzięki temu wszystko w naszych nogach
0
Trochę dziwne że można w ciągi chwili zepsuć tak nakręcony zespół jakim był Real. Brawo Ziziou
0
Mi jednak najsmutniej było jak odchodził świetej pamięci Tito.
3
Nie porównuj bo to nie ma sensu jak narazie
0
Nie. Borussii*
26
Zlatan to świetny gość, nie wiem co wy macie do niego
1
Zgaduje że na tej stronie są ludzie na wózku i na pewno takie żarty ich śmieszą
0
Nie załamuj sie, każdy jest jaki jest.
0
Najmniej winny jest Andre
3
Umtiti? Przecież nabawił sie urazu i nie otrzymał pozwolenia na gre.....
1
Kac Vegas
Projekt X
0
Trochę szkoda że nie zna historii klubu
Ale może to jakiś żart
0
Wiem że w 11 kolejki jest Messi, Ney i Andre
5
Gra sie do końca
I tak grupę wygrają
0
Po kuponie :(
7
Różnica jest taka że Douglas nie gra
5
Nie potrzebne jakieś statystyki złotych piłek czy innych trofeów których Leo ma zdecydowanie więcej. Wystarczy chociaż troszkę znać sie na piłce i mieć troszkę oleju w głowie.
7
Mnie?
0
Ma ktoś z was Audi a4 b7 z silnikiem 2.0- 140 km?
Interesuje mnie spalanie
0
Też mało nie wydajemy
0
Albo troszkę szybciej
0
To źle myślałeś
2
Prostopadłe Denisa nieco przypominające wielkiego Xaviego
0
Kimpembe puka do pierwszego składu
5
Tymczasem Adama zamienia Aston Ville na Middlesbrough. W poprzednim klubie poszło mu słabo, ciekawe jak poradzi sobie w Boro.
0
Jak dla mnie to najlepszym kierunkiem byłaby Valencia. 4 środkowych pomocników to troszkę za mało jak na zespół grający co 3 dni. Rafa potencjał ma ogromny ale na dzień dzisiejszy nie widzę go w pierwszym składzie.
1
Może nie na emeryturę, ale transfer to druga sprawa.
0
Z tym Douglasem to poleciałeś, chociaż w sumie urywki z celebracji trofeów i asysta chyba z Huescom źle by nie wyglądało.