17

Nie

0

Racja, bo Perez czyta fcbarca.com

1

I tak brawo dla Las Palmas bo dzięki temu wszystko w naszych nogach

0

Trochę dziwne że można w ciągi chwili zepsuć tak nakręcony zespół jakim był Real. Brawo Ziziou

0

Mi jednak najsmutniej było jak odchodził świetej pamięci Tito.

3

Nie porównuj bo to nie ma sensu jak narazie

0

Nie. Borussii*

26

Zlatan to świetny gość, nie wiem co wy macie do niego

1

Zgaduje że na tej stronie są ludzie na wózku i na pewno takie żarty ich śmieszą

0

Nie załamuj sie, każdy jest jaki jest.

0

Najmniej winny jest Andre

3

Umtiti? Przecież nabawił sie urazu i nie otrzymał pozwolenia na gre.....

1

Kac Vegas
Projekt X

0

Trochę szkoda że nie zna historii klubu
Ale może to jakiś żart

0

Wiem że w 11 kolejki jest Messi, Ney i Andre

5

Gra sie do końca
I tak grupę wygrają

0

Po kuponie :(

7

Różnica jest taka że Douglas nie gra

5

Nie potrzebne jakieś statystyki złotych piłek czy innych trofeów których Leo ma zdecydowanie więcej. Wystarczy chociaż troszkę znać sie na piłce i mieć troszkę oleju w głowie.

7

Mnie?

0

Ma ktoś z was Audi a4 b7 z silnikiem 2.0- 140 km?
Interesuje mnie spalanie

0

Też mało nie wydajemy

0

Albo troszkę szybciej

0

To źle myślałeś

2

Prostopadłe Denisa nieco przypominające wielkiego Xaviego

0

Kimpembe puka do pierwszego składu

5

Tymczasem Adama zamienia Aston Ville na Middlesbrough. W poprzednim klubie poszło mu słabo, ciekawe jak poradzi sobie w Boro.

0

Jak dla mnie to najlepszym kierunkiem byłaby Valencia. 4 środkowych pomocników to troszkę za mało jak na zespół grający co 3 dni. Rafa potencjał ma ogromny ale na dzień dzisiejszy nie widzę go w pierwszym składzie.

1

Może nie na emeryturę, ale transfer to druga sprawa.

0

Z tym Douglasem to poleciałeś, chociaż w sumie urywki z celebracji trofeów i asysta chyba z Huescom źle by nie wyglądało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?