2

Wszystkiego najlepszego :D

3

Nie poznałam go w ogóle, patrzyłam na to zdjęcie i zastanawiałam się, no i gdzie ten Valdes? :D

8

W tamtym okresie pewnie sobie nawet nie wyobrażał, że któregoś dnia całe Camp Nou będzie skandować jego nazwisko.

2

Jakoś mnie to w ogóle nie martwi. Skoro Leo dograł mecz, to na pewno nic poważnego się nie stało. Gdyby czuł, że może go to wyeliminować z gry, to by na druga połowę nie wyszedł, jest teraz ostrożniejszy w tych kwestiach.

0

Dzięki, to mi bardzo ułatwi pracę. Choć nie spodziewałam się, że siatka będzie taka wysoka, to trochę komplikuje fabułę :D

0

Pytanie w ramach researchu do opowiadania. Czy Camp Nou jest na jakimś zamykanym w nocy terenie, otoczone jakąś siatką, murem czy czymkolwiek, czy można tak po prostu sobie do ścian stadionu podejść? ;)

0

Czy granie bez drużyny przeciwnej na boisku nie jest czasem nie w porządku?

0

Espanyol nawet nie udaje, że próbuje się stawiać :D

0

Przypomina mi to tatuaż głównego bohatera serialu Teen Wolf, ale wątpię, że Dybala takie rzeczy ogląda :D

16

Miałam się już dziwić, czemu nie podano ile było widzów na meczu z Realem, ale przypomniałam sobie, że te cztery bramy władowaliśmy im na wyjeździe :P

Niby tylu kibiców, a doping trochę słaby, ale zdążyłam się już do tego przyzwyczaić. Oby był lepszy, gdy Real przyjedzie. Albo Arsenal.

1

Do komedii romantycznej. Biedny, barceloński wyrzutek, wiecznie w cieniu swojej sławnej kuzynki, zakochuje się w madryckim potentacie.

3

Aww, nazwanie naszych trzech bramkarzy najlepszymi w La Liga było naprawdę miłe :D

1

Chociaż są na boisku agresywni, to lubię Atletico. Mam wrażenie, że oni ostro faulują, bo po prostu się zapominają, a nie by celowo zrobić krzywdę jakiemuś piłkarzowi. Linia pomiędzy czystym przejęciem a faulem jest bardzo cienka, a Atletico zawsze gra na granicy tego faulu. Siłą rzeczy w każdym meczu jakieś większe przewinienie się zdarzy, ale ich kopanina po nogach nie jest na pewno wynikiem frustracji spowodowanej przegrywaniem jak u Espanyolu. Przynajmniej ja tak to widzę.

1

Ciekawe, czy w drugiej połowie Lucho wprowadzi kogoś z trójki: Roberto/Vidal/Turan. A może wszystkich trzech.

0

Pewnie zacznie pod koniec sezonu, gdy w lidze będzie spokojniej albo nie daj boże odpadniemy z którychś z ważnych rozgrywek.

0

Lucho pewnie chce go zatrzymać, by mieć stopera na słabsze zespoły, bo to że Marc będzie grał w ważnych meczach u boku Pique nie ma co liczyć. Szkoda mi go, ale widać jest za słaby na pierwszy skład.

0

Pique to po Messim mój ulubiony zawodnik. Świetny obrońca, jest charyzmatyczną osobą, dowcipną, opiekuńczą względem kolegów, sarkastyczną i może nieco arogancką, ale to nie przeszkadza mi w lubieniu go. Uwielbiam też jego związek z Shakirą, po ich wspólnym zachowaniu widać, że to nie jest związek powstały na zasadzie: spotkały się dwie ładne gwiazdy i zobaczymy co będzie.

1

Mnie też ręczna nudzi, dlatego w czasie meczu, zwłaszcza naszych, przeglądam La Ramblę tylko pobieżnie, a nuż może wpadnę na jakiś komentarz, który nie dotyczy szczypiornistów :P

1

Jak wszystkie moje posty osiągnęły łączną ilość 1000 polubień, to cieszyłam się jak dziecko :D Miło kiedy ludzie zgadzają się z twoją opinią albo śmieszy ich twój żart :)

2

1. Wpuszczać, ale z planem, a nie w stylu weźmy tysiące uchodźców jak leci i gdzieś się ich upchnie.
2. Ateistka, nie mam nic przeciwko religii, ale konserwatyzmowi mówię stanowcze nie.
3. Nie mam, nie znam się zupełnie.
4. Jestem za równymi prawam - małżeństwami i adopcją.
5. Jeśli nie objawia się na zasadzie "nienawidzę wszystko co nie jest polskie", to mi nie przeszkadza.

1

Boże, Turan żyje w Hiszpanii już od jakiegoś czasu, grał razem z chrześcijanami w jednej drużynie. Naprawdę sądzisz, że opaska Neymara byłaby pierwszym przypadkiem, kiedy zobaczył przejaw chrześcijańskiej wiary? I że w jakiś sposób by go to obraziło?

5

Chyba po prostu nie byli dobrze skoncentrowani. Plus niektórzy ewidentnie nie trafili dzisiaj z formą, jak chociażby Mashe czy Thomas. W drugiej połowie Lucho chyba nieźle ich opieprzył, bo radzili sobie dużo lepiej, zwłaszcza jak weszli Ivan i Mathieu.
Słabe mecze się zdarzają, ważne że wyszli z tego obronną ręką i z trzema punktami.

0

Telewizji nie mam, jedynie Internet. Poza jednym przypadkiem, kiedy do przeciętego kabla zabierali się dwa tygodnie, żeby go naprawić, to jest okej. Co jakiś czas tylko w nocy, około 1-2 następuje krótka przerwa w dostawie łącza, ale mija po kilku minutach. Ostatnia taka przerwa była chyba gdzieś tak w sierpniu.

0

Jak ja uwielbiam Pique, mój drugi ulubiony zawodnik Barcy, nie tylko ze względu na boiskowe osiągnięcia, ale też ze względu na poczucie humoru :D

2

Jezu, na nogach od piątej rano, a ja zamiast spać i odsypiać siedzę jak głupek i czekam na Supernatural :P

0

Racjonalnie na to patrząc, inny na pewno nie jest, ale tak jak mówię, dla mnie to niebo i ziemia normalnie, inny Messi. Nie wiem, może mam spaczony mózg :P

0

Meh, jakoś nie potrafię, a oglądałam kilka meczów "starej" drużyny :P Nawet Messi jest dla mnie jakiś inny w tamtych meczach i bynajmniej nie chodzi o wygląd czy formę.
Ech, wygląda na to, że jestem odosobniona w swoich odczuciach :P

1

Pytanie do osób, które tak jak ja zaczęli kibicować Barcy dopiero po odejściu Guardioli. Wiadomo, że to co ta drużyna osiągnęła jest wielkie i w ogóle, ale czy tak jak ja nie czujecie jakoś tej drużyny? Zawsze gdy czytam o tych sześciu trofeach i jak to wielka była ta drużyna, to mam wrażenie, że to wiedza o czasach odległych, jakichś latach dziewięćdziesiątych albo i osiemdziesiątych, mimo że Guardiola był u nas nie tak dawno temu. Jakoś nie potrafię się utożsamiać z tamtą drużyną, tamta Barca i obecna to dla mnie dwa zupełnie inne zespoły, jakby z innej ligi, ba! z innego kontynentu. Nie wiem, może za słabo kibicuje albo to normalne, że coś czego nie było się świadkiem nie wzbudza jakichś większych emocji.

2

Cyborg jakiś, nowy Terminator :D

5

Jedyne czego będzie mi brakować jeśli zmienimy sponsora, to reklamy. Fajne robią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?