Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie będzie można obejrzeć CSa? Pierwszy raz zamierzam oglądać coś takiego i nie bardzo się orientuję :)
1
Poza tym chyba jeszcze z Fabregasem dalej utrzymuje dobre kontakty. No i z Pique.
3
Na zbieraniu expa. Do finalnego bossa.
0
Bo to w gruncie rzeczy fajna rozrywka. Oglądam let's play'e codziennie, czasami nawet tę samą grę u trzech różnych osób, dzięki czemu widzę różne reakcje i podejścia do rozgrywki. Jedną serię Let's play GTA 3 oglądałam już z dziesięć razy i wcale mi się to nie nudzi. To jak dobry serial, do którego chce się ciągle wracać.
0
Iniesta i Mashe jak bliźniaki :D
Pique z telefonem, no bo jakże by inaczej. I to poprawianie sobie włosów przed zdjęciem jak zawodowy model.
Wszyscy w gajerach wyglądają jak członkowie jakiejś mafii :D
0
Dziwnie się czyta o takim klubie jak Real, że obawia się stracić trzecie miejsce w lidze.
0
Tylko że to była inna sytuacja, bo bramkę poprzedził rzut rożny. Pique zawsze, niezależnie od wyniku, jest wtedy w polu karnym, bo to nasz najwyższy zawodnik. Zresztą, wyżej nie pisałam akurat o dzisiejszym meczu tylko ogólnie o zachowaniu Gerarda w trakcie różnych spotkań.
0
Gerard lubi strzelać bramki. Gdy wynik jest komfortowy, to uwielbia lecieć z akcją do przodu i zostawiać bramkarza z jednym obrońcą z tyłu albo nawet samego, jeśli pozostała część obrony też rusza z atakiem.
3
Rozgrzewką przed meczem też się można spocić.
0
Abrakadabra zadziałało na złego piłkarza. Ale nie zamierzam narzekać :D
0
Standardowy mecz Barcy ostatnimi czasy. Słabsza pierwsza połowa, dajemy Sevilli się wyszaleć. Po stracie bramki od razu zareagowaliśmy podkręceniem tempa, a pod koniec też praktycznie ciągły atak. Teraz pewnie w drugiej rozpoczniemy na pełnych obrotach, szybka bramka lub dwie i znowu oszczędzanie sił z jednoczesnym bronieniem.
0
Pique widać już skupiony na trofeach, jak sam zresztą mówił, więc Dani przejął pałeczkę dopiekania wrogowi. O ile taki był jego zamiar przed umieszczeniem takiego wpisu. Znając go, pewnie tak, ale złośliwości mu nijak nie udowodnią, więc w razie czego jest bezpieczny i może się wymigiwać ;)
0
Ciekawe co oni będą robić ze swoim życiem, gdy Robert zakończy karierę.
0
Tylko to nie reprezentacja mu płaci kokosy, a Barcelona, która ma prawo stawiać warunki w takim przypadku. Jak Ney dozna kontuzji na jednym z tych turniejów, to oni będą w plecy, nawet jeśli dostaną odszkodowanie.
3
Ja tam rozumiem ten bojkot, bo rasizm to mimo wszystko dalej problem, zwłaszcza Ameryki, ale niestety czarni muszą się pogodzić z tym, że czasem jednak nikt z nich nie zostanie powołany, bo role mogą być za słabe i nie będzie to miało nic wspólnego z rasizmem. Niestety, ale w większości filmów dominującą grupą aktorską wciąż są biali, chyba że film nawiązuje do okresu niewolnictwa jak Zniewolony, za którego Lupita Nyong’o dostała Oscara; czy akcja rozgrywa się w jakimś konkretnym kraju czy dzielnicy gdzie żyją głównie czarni albo osoby o innym kolorze skóry. Cóż takie życie. Byłoby fajnie, gdyby coś się w tej kwestii zmieniło, ale póki tacy ludzie jak Trump startują na urząd prezydenta w USA, to raczej nie ma co marzyć o równości ras. Może za parę pokoleń, przy dobrych wiatrach.
0
Jakiś praktyczny drobiazg? Kosmetyczka, książka jeśli lubi czytać. Ja bym się nawet z fajnego koca ucieszyła, ale ja jestem dziwna :D
0
Dobre było jak dzwonił do kolegi by potwierdził gola :D
4
Aż dziwne, że MSN nie zagrało Sacked in the morning :D Odkąd zaśpiewali to w filmiku po wygranej z Realem, to ciągle tylko to grają i z gitarami latają :D
0
To świetna strategia. Przeciwnik się wyszumi, po paru akcjach niemal zakończonych golem pomyśli, że ma szansę wygrać, a potem w drugiej połowie, gdy gracze już ledwo biegają, Barca ich dobija. Tylko trzeba mieć do tego dobrą obronę, która nie da wcisnąć sobie bramki podczas gdy przeciwnik się męczy. Oczywiście nie zadziała to na wszystkie drużyny, Bayern raczej by się nie dał, ale na takie zespoły jest już inna strategia niż zabieganie ;)
0
Ziomek powinien przestać obnosić się z tym, że jest fanem Realu. To nie przystoi osobie na jego stanowisku. Niech sobie kibicuje im w domu, publicznie powinien się pokazywać jako osoba bezstronna.
55
Nie wiem jak wy, ale nie wyobrażam sobie Barcy bez Suareza i Neymara. Mam wrażenie, że grają tutaj od zawsze.
1
Ktoś chętny żeby mi łopatologicznie wytłumaczyć jak działa paypal? Bezpieczne to, warto zakładać konto?
2
Pewnie że lepsze, ale łatwiej się dostać do Multikina :D
2
Taka ugrzeczniona wersja Dona, ale poziom rozkosznej bredni ten sam :D
0
Byłam na zeszłorocznym finale, niesamowita atmosfera no i na dużym ekranie wszystko bardzo fajnie i dokładnie widać. W spokojniejszych momentach można też sobie porozmawiać z siedzącym obok sąsiadem, bez względu na to jakiej drużynie kibicuje. Ja miałam po obu stronach kibiców Juve i fajnie się z nimi gadało :D
14
On jest koszmarem Arsenalu, a Cech jego koszmarem. Ciekawe, kto okaże się większym ;)
1
Na równi z Messim mój ulubiony gracz Barcy. Nie dość, że świetny obrońca, to jeszcze cholernie przystojny i co udowodnił nie tylko tym wywiadem, także inteligentny.
Gerarda można niestety tylko kochać albo nienawidzić, raczej nie ma nic pomiędzy, jest na to momentami zbyt kontrowersyjny. Nie siedzi cicho, nie jest sztuczny gdy wypowiada się publicznie. Każdy klub potrzebuje takiej osoby choć trzeba uważać, żeby zamiast sarkastycznego ale mądrego człowieka nie znaleźć po prostu zwykłego buraka. Pique na szczęście prezentuje inteligentny humor, a nie zwykłe chamstwo. Czasem go ponosi, ale komu się nie zdarzają jakieś wybryki?
Nie wyobrażam sobie go już w innym klubie niż Barca, oby zakończył tu karierę, a potem został tym prezydentem. Z nim na prezydenckim fotelu, temu klubowi nic by nie groziło, jestem tego pewna. Oby mu się jak najdłużej powodziło, zarówno w zawodzie jak i w życiu prywatnym. Tylko zazdrościć tak uroczej partnerki i równie uroczych dzieciaków. Milan plujący, bo Leo też tak robi - mistrz! Albo ogląda dużo meczy albo Leo pluje też często poza boiskiem :D
PS Poprawiłabym odpowiedź Gerarda na wspomnienie o Shakirze i Leo. Ciężko ich nazwać rzeczami :P
0
Plucie Leo na boisku zawsze mnie śmieszyło. Teraz będzie mnie śmieszyć jeszcze bardziej :D
0
Facjata Pique powinna być zakazana, zwłaszcza gdy się uśmiecha. Gdzie moje sole trzeźwiące? :D
0
Nie, oglądam Barcę tylko dla ładnych buziek Pique i Messiego.