Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nigdy nie rozumiałam co ma ubiór do szacunku. To tylko ciuchy, szanuje się kogoś nie ubraniem, a myślami i sercem. Cała drużyna mogła się pojawić nawet w różowych tutu i wcale nie znaczyłoby to, że mają wywalone na śmierć Cruyffa.
66
Graliśmy kiepsko - źle, bo lała nas nawet bezludna wyspa i wstyd było nas na boisko wypuszczać.
Gramy dobrze(nie spektakularnie, ale dobrze) - też źle, bo media się zachwycają.
Jak ludzie wierzą w sukces, to niech sobie wierzę, co to komu przeszkadza? Gazety już z tego słyną, że podchodzą do wielu rzeczy nazbyt entuzjastycznie. Bo to w końcu rodzaj propagandy, a propaganda ma podnosić na duchu, a nie doprowadzać do depresji.
A Niemców jak najbardziej możemy pokonać. Przypominam, że już z nim wygraliśmy 2:0, a i drugi mecz nie był wcale taki zły w naszym wykonaniu.
14
Z takim trenerem to nawet Busi wam nie pomoże na mistrzostwach.
0
Trochę mi lepiej po tym, co napisałeś :P Dam im jeszcze trochę czasu, może się uspokoją, najwyżej poradzę się specjalisty.
0
Spróbuję najpierw spytać tutaj, może ktoś miał podobne doświadczenie. Mam dwa koty, adoptowane w odstępie kilku miesięcy, jeden ma 9 miesięcy i był w domu pierwszy, drugi ma 5, oba kocury. Pierwszy dzień jak pierwszy dzień, dużo syczenia i warczenia, potem było już dobrze, ale od jakiegoś czasu młodszy i przy okazji większy z kotów, ciągle goni i rzuca się na starszego, tak że ten w końcu skrzeczy. Czasami bójka się tu kończy, czasami nie. Krwi nie ma, kłaki też nie latają, a i starszy czasami sam zaczepia młodszego bijąc go po głowie łapą, ale ogółem młodszy ma przewagę jeśli chodzi o siłę. Nie wiem czy to agresja, zwykłe ustalanie hierarchii czy po prostu zabawa. Niby nie syczą na siebie i nie warczą, jedzą nawet z jednej miski, śpią wspólnie i potrafią normalnie obok siebie siedzieć, no ale nie podoba mi się to i nie wiem czy nie udać się do behawiorysty albo nie oddać komuś młodszego z kotów.
0
Dawno już nie grałam w podstawowego Gothica 2. Strasznie pusta będzie wieża Xardasa bez kapliczki Beliara i dziwnie będzie iść do miasta i nie spotkać po drodze Cavalorna.
1
Bez przesady z tym "Mój Boże" itp. ;) To zwroty które zwyczajnie zadomowiły się w naszym języku i trudno się ich pozbyć z codziennej mowy, zwłaszcza gdy od dziecka się je słyszy i jest się wychowywanym w wierzę katolickiej. Dla mnie stało się to zwyczajnie neutralnym zwrotem, tak samo jak wszystkie święta to po prostu kolejny dzień wolny i okazja do spotkania z rodziną. Przecież nie odmówię ulubionej ciotce na zaproszenie, bo nie wierzę w Jezusa :P Przyjadę, pogadam z krewnymi, zjemy wspólny obiad, pożyczę im wszystkiego dobrego, postoję z boczku, gdy będą się dzielić opłatkiem/jajeczkiem i tyle :P
17
Ja dalej gram w Gothica i dalej daje mi tyle samo radości, mimo że przechodzę już te gry na automacie. Tu wezmę tego questa, tu tego, potem pójdę tam i wezmę tego questa i przy okazji wykonam tego. Bawi mnie to, że tak dobrze już ogarniam tę grę, że już praktycznie nie ma dla mnie tajemnic. To samo z GTA 2. Rozjeżdżanie przechodniów jest dalej tak samo fajne :D
13
Pierwszy raz spotykam się z taką zasadą. W listach czy bezpośrednich wypowiedziach do kogoś używa się wielkich liter przy zaimkach Ty czy Wy, ale żeby używać tego w odniesieniu do zmarłej osoby, którą darzyło się szacunkiem? Zaimka Jego pisanego wielką litera na pewno używa się w odniesieniu do Boga w Biblii, ale poza tą księgą nie spotkałam się z tym nigdzie indziej poza kiepsko napisanymi opowiadaniami nastolatek, które absolutnie wszystkie zaimki piszą wielką literą, bo coś gdzieś o tym słyszały, ale nie bardzo wiedzą gdzie.
4
Iker tak cisnął sarkazmem, że nie wiem jak można to było uznać za spinę z jego strony :D
0
Bycie fanem nie ma tu nic do rzeczy, bo szalenie podoba mi się Ramos, choć jako piłkarza go nie znoszę :P
5
W kwestii porównywania Messiego z Ronaldo nigdy nie rozumiałam argumentu jakoby Ronaldo był tym przystojniejszym. Może kiedyś i owszem, bo Leo z długimi włosami to był taki sam koszmar jak Modrić z długimi, ale teraz? Hot damn :P
http://40.media.tumblr.com/7eb39b16c959c68ad66ecfd7a5e8c0a7/tumblr_o4kopooin71qg8thho1_540.png
0
A ja dalej mam normalną. Znaczy czarne tło jest, ale avatary i zdjęcia maja kolor, to samo nagłówek. Na Chromie wszystko jest czarno-białe, ale na Lisku już nie.
2
Wiem no i co? To wciąż piętnastolatki i nie ma gadania, że wyglądała na dorosłą, że tego chciała, że to że tamto. Chciał pociupciać, mógł sobie znaleźć dorosłą kobietę, która może wyrazić świadomą zgodę na seks. Piętnastolatka takiej zgody udzielić nie może, bo ma jeszcze kiełbie we łbie i nie zawsze zrozumie powagę sytuacji. Także jak najbardziej jest tutaj ofiarą, bo Johnson świadomie wykorzystał chęci dziewczyny, gdy mógł to w każdej chwili zakończyć albo w ogóle nie zaczynać.
3
Serio, bronisz go? Zmuszał nie zmuszał, świadomie uprawiał seks z piętnastolatka, co w Anglii jest nielegalne. Sorry, ale będąc świadomym jej wieku, nie ważne czy dziewczyna sama tego chciała czy nie, Johnson powinien zachować się jak odpowiedzialny dorosły i jej odmówić, a nawet skontaktować z rodzicami i powiedzieć im, co ich latorośl wyprawia. Sam jest sobie teraz winny.
0
W Hiszpanii chyba nie są tak popularne jak w Polsce.
0
Podoba mu się to, bo mimo fartownych niekiedy wygranych Realu i tak nic im to nie da, bo Barcy tak czy inaczej w tym sezonie już nie dogonią. Dlatego już go ich mecze nie wkurzają ;)
0
A nawet wtedy niektórzy sprzedają pół składu, bo przecież mogli strzelić sześć bramek.
0
Spokojnie, na pewno wyjdzie Pique, a jeśli Mathieu wejdzie w drugiej połowie tak jak dzisiaj, to nie wcześniej niż w siedemdziesiątej minucie i przy baaardzo korzystnym wyniku.
0
To, że te reakcje są naprawdę przesadzone i zupełnie nie adekwatne do wagi spotkania. Zremisowaliśmy, frajersko bo frajersko, big deal, zdarza się, a niektórzy wieszają psy na wszystkich z drużyny, od trenera zaczynając, na pani Gieni sprzątającej szatnie na Camp Nou kończąc. Nie graliśmy źle, spotkanie zepsuły zmiany, bo ani Mathieu ani Alves nie byli w stanie poprawnie wejść w mecz, a część osób panikuje jakby się bali, że to samo będzie miało miejsce w meczu z Realem czy Atletico. Otóż nie będzie miało, bo w żadnym z tych meczów na pewno nie zobaczymy takich zmian jak w dzisiejszym.
18
Gdybym nie wiedziała o jaki mecz chodzi, to po reakcjach niektórych znajdujących się tu osób mogłabym odnieść wrażenie, że przegraliśmy jakiś ważny finał. Serio, momentami zachowujecie się naprawdę irracjonalnie.
78
Luis "Mam gdzieś przewidywane składy ludzi" Enrique.
1
Jedynym zagrożeniem Atletico w tej chwili jest li i wyłącznie ich ostra gra, która niekoniecznie może wywoływać uraz, ale na pewno wywoła frustrację u naszych, a nic tak nie dekoncentruje w czasie meczu jak frustracja.
2
Za słaby, nie powołali go.
2
Rihanna, a potem Bieber. Choć przed nimi są jeszcze profile Barcy i Realu czy Youtube, ale zgaduję, że wymieniamy tylko osoby ;)
Tutaj możesz zobaczyć listę http://fanpagelist.com/category/top_users/view/list/sort/fans/
1
Rafinha swego czasu zaufał Barcelonie nie uciekając z drużyny razem z bratem, kiedy nie grał zbyt dużo, to teraz Barcelona zaufała jemu i wspierała go przez cały okres trwania kontuzji :)
1
Nie zależy mi szczególnie na wygranej żadnej z tych drużyn, ale szkoda mi będzie przegranego po tak wyrównanym pojedynku.
29
My już byśmy trzy raz spudłowali :D
0
Mam tak samo. Chyba patrzyłabym na nasze karne przez palce i z wyłączonym głosem w telewizorze. Stres większy niż podczas matury.
0
O, przez moment było cicho o ter Stegenie i jego potencjalnym odejściu, więc trzeba znowu się tym zająć - pomyślały hiszpańskie brukowce i czym prędzej siadły do pisania kolejnych, smakowitych plotek transferowych. Ah!, kto tym razem powinien się zainteresować Niemcem, no kto. Może Manchester?