Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba po prostu wymażę ten finał z mojej pamięci, bo wygrana któregoś z obu zespołów doprowadzi mnie do szewskiej pasji. Z jednej strony brutalne Atletico, które poziom piłkarski ma, ale to ich cwaniakowanie działa mi na nerwy. Mając taki potencjał w ofensywie wolą stawiać mur chiński dookoła bramki i czekać. Ktoś powie, że to też jakaś taktyka. No i racja, ale nudna i nieciekawa do oglądania. Wolałabym oglądać wyścigi ślimaków niż mecz Atletico z tym świrem na ławce.
Z drugiej strony jest Real, który jak zwykle ma cholerne szczęście/wysokie łapówki(niepotrzebne skreślić) i wślizgnął się do finału niczym jakiś oślizgły wąż. O tym, że to arcywróg Barcelony chyba nie ma co wspominać.
Tak źle i tak niedobrze.
0
Nie no, koledzy na pewno go lubią. Na zdjęciach można zauważyć, że często trzyma z Danim, Neyem i Adriano. Brazucas zawsze trzymają się razem :D Choć jak teraz o tym myślę, to może to relacja powstała wyłącznie z litości :P
1
Kto wie, może Douglas robił atmosferę w szatni, nigdy nie wiesz :D
0
Jedno jest pewne, gorszy od Kazia na pewno nie będzie :D
1
Jak zwykle jestem spóźniona na imprezę i nie wiem o co chodzi, a Izak bardzo lubię :D No ale już zobaczyłam o co chodzi i powiem tak: nie będę go oceniać przed faktem. Izak ma bardzo fajny komentarz, potrafi nawet na spontanie nim zarzucić(patrz misje CSowe z Rojem). Nie wiem jak obecnie z jego wiedzą piłkarską, ale ma czas, żeby się przygotować. Jak mu wyjdzie, to bardzo fajnie, jak nie, to trudno, drugi raz go przecież do komentowania nie dopuszczą :P Trzymam za niego kciuki, bo Piotrek to bardzo pozytywny gość i chcę żeby odnosił sukcesy także poza esportem.
9
Będzie kichał.
0
Chętnie bym poszła, ale do 22 będę w robocie, zanim bym dojechała na Pola Mokotowskie, to byłaby końcówka meczu ;)
Wielu ludziom chyba się po prostu nie chce wyjść z domu i wolą tam obejrzeć mecz, nawet w kiepskiej jakości. Przynajmniej piwo tańsze niż w barze :P
2
Jeśli Arda nie odejdzie w leci, a wierzę, że nie, to Lucho pewnie da szansę jemu i Aleixowi na początku sezonu, kiedy presja na punkty nie będzie taka wielka.
0
Shameless US. Mocno patologiczny, ale zabawny. Tylko proszę mnie nie posądzać o deprawowanie młodzieży :D
2
Wstyd się przyznać, ale... 17 :D Nie mam pamięci do szczegółów niestety, schrzaniłam nawet tak proste pytanie jak ostatnie :P
4
Oj chyba rozstaniemy się z QA, wygląda to tak jakby obie strony miały się dosyć.
10
Lubię Krychę, lubię hiszpański futbol i lubię Sevillę, a trzymałam kciuki za Liverpool. No popatrz co za czary.
0
Fajna. Podoba mi się ten bordowo granatowy pas na środku, który po obu stronach zmienia na przemian kolory.
6
Przynajmniej nie odpadniemy z byle kim ;)
0
Raz jednemu chłopakowi z bluzie Barcy zabrakło dwóch złotych na piwo. Zaczął pytać kolegów, czy nie mają pożyczyć czy coś, ale powiedziałam mu, żeby dał sobie spokój i że ze względu na fajną bluzę mu daruję :D
4
Za każdym razem, kiedy w robocie widzę kogoś z gadżetem Barcy, koszulką, plecakiem czy inną pierdółką zastanawiam się, czy to jedno z was i czy czytam codziennie wasze komentarze :D
1
Nie mam snapchata, nie wiem jak się na to wchodzi, ale Misha ma nazwę misha.snpas Biedaczek, ukradli mu wszystkie warianty jego imienia :D
1
Misha Collins? Chłop dopiero się uczy, ale.znając jego poczucie humoru i podejście do życia(urządzanie przyjęcia z herbatą na autostradzie i czytanie w nocy poezji na dachu banku, co skutkowało aresztowaniem z podejrzeniem o próbę kradzieży) może być niezła beka :D
0
Myślę, że Supernatural dobrze by zrobiło zmniejszenie liczby odcinków do 13 na sezon, za to dłuższych, godzinnych i w większości skupiających się na wątku głównym, z dwoma czy trzema polowaniami. Uniknęliby wtedy tych śmiesznych sytuacji, kiedy cały świat drży przed Amarą, a ta ruszyła dupę dopiero na trzy odcinki przed finałem. Czujecie tę grozę? :P
Z Chucka cieszę się tylko ze względu na aktora, bo cały koncept postaci jest jak dla mnie pójściem na łatwiznę. Mogli się bardziej postarać.
0
Crowley to taka deus ex machina. Nie kupuję tego, że ma tyle kontaktów i tyle różnych przedmiotów poukrywanych po świecie, które dziwnym trafem wyciąga zawsze, gdy są potrzebne :P Tak jak w tym sezonie. Potrzeba wam artefaktu? Co za zbieg okoliczności, mam taki w swojej skrytce, a drugiego już szukają dla mnie araby :D
Castiel mógłby być znowu interesujący, gdyby twórcy nie bali się z niego zrobić trzeciego głównego bohatera. W przeciwnym razie nie ma nawet sensu dawać mu większego wątku, bo w następnym odcinku wracamy do standardowych polowań, a Deana i Sama dopada Casnesia :P I znowu, tak jak w tym sezonie. Nasz przyjaciel jest w niebezpieczeństwie? Chodźmy na pogrzeb idola z dzieciństwa, Cas poczeka. No ludzie :D
0
Amara jest nudna i mdła, nagłe zapychacze nie mają sensu biorąc pod uwagę główną fabułę, a Crowley nic ciekawego poza rzucaniem śmiesznych żarcików nie robi. No i za mało Casa, przy całym moim uwielbieniu do Casifera. Innymi słowy, rozgoryczona fanka Casa w natarciu :P Choć i tak ten sezon jest lepszy niż 10 czy pożal się boże 7, który oglądałam na siłę do ósmej rano, byle go wreszcie skończyć :P
0
Jak chcesz podyskutować o Supernatural, to ja chętnie, choć ostatnimi czasy mam taki ból dupska związany z tym serialem, że bardziej się nie da i nie wiem czy nie będziesz mnie miał dość po kilku zdaniach. Zwłaszcza że nie znoszę Crowleya :P
0
On już dawno dla nas nie gra, może sobie gadać co chce, klubu oficjalnie nie reprezentuje.
0
Za 40 lat Pique nie będzie mógł tak pisać, bo będzie prezydentem, a takiemu nie przystoi :D
11
Może dlatego, że na murawę wbiegli na raz wszyscy kibice, a ochrony nie jest więcej od nich? Taka fala pewnie z łatwością przeszła przez wszystkich ochroniarzy, którzy próbowali ich powstrzymać.
2
Też bym tak wybrała, choć gdybym miała do wyboru także mecz spoza La Liga, to ta "masakracja" Valencii 7-0 też była świetnym meczem ;)
Uwielbiam naszych komentatorów przy golu z karniaka. Może nie krzyczeli jak Hudson, ale ten śmiech i "Ja wychodzę" jednego z nich, chyba Mirsoławskiego :P
27
Autoportret Puyola jest uroczy :)
https://66.media.tumblr.com/1305caa9b09c476bc10e683c157034ef/tumblr_o726yuReT21qdoeo2o4_400.jpg
1
Dlatego nigdy nie rozumiałam tego oburzenia, że wygrała Conchita. Serio ktoś oczekiwał, że jakiś inny finalista wygra z drag queen? :P Zaszkowała i wygrała. Nasi nawet gdyby zrezygnowali z dwuznacznego ubijania masła, to i tak by nie wygrali, bo byli za mało zaskakujący, nawet szczując cycem :P
0
Żeby dobrze sobie wyobrazić, jak mogłyby wyglądać obce formy życia, wystarczy popatrzeć na zwierzęta żyjące w głębi oceanu. Jak kosmici :D
12
Ale Pinto to ty szanuj :D