Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Albo będą stawiać na Vidala i Roberto jeśli nikogo nie ściągną.
44
Dobrze przeprowadzony transfer, tylko TV3 o nim wspomniałam i to zaledwie wczoraj, kiedy wszystko było już niemal dopięte na ostatni guzik. Żadnych plotek, żadnych rozważań, rach ciach i transfer zrobiony, to lubię.
1
Raczej komputer :D Ciekawe co ten wirus robił. No i mam nadzieję, że został usunięty całkowicie, bo nie chcę nagle usłyszeć w słuchawkach allach akbar :D
0
Mój antywirus znalazł dziś wirusa o nazwie silly islam. Pierwszy raz widzę coś takiego :D
9
Teraz jeszcze bardziej mi szkoda tej słabej formy Niemiec. Grając swoją najlepszą piłkę zmiażdżyliby Portugalię niezależnie od farta, jaki jej towarzyszył na całym turnieju.
5
No dobra, pośmialiśmy się, było fajnie, a teraz dawać prawdziwe Euro.
2
Tyle w temacie.
Co za słaby turniej. Oglądałam każdy mecz mundialu w RPA i w Brazylii. Oglądałam każdy mecz Euro 2012. Ale tego nie zdzierżyłam już po pierwszych meczach i oglądałam głównie mecze Polski, bo pozostałe, może poza tym Węgier z Portugalią, nie dało się oglądać, zero emocji. A teraz jeszcze to.To najmniej zasłużone zwycięstwo, jakie widziałam. I niech nikt nie mówi, że wygrali, to zasłużyli, bo nie, to tak nie działa. Jednym dobrym meczem i jednym wygranym w podstawowym czasie gry nie zasługuje się na wygranie finału. Zasługuje się dobrą grą, wolą walki i zaangażowaniem, a nie ślizganiem z meczu do meczu na farcie. No ale ten sport niestety jest niesprawiedliwy. Niektórzy nigdy nie wygrają wielu ważnych trofeów, a innym wylądują one na srebrnej tacy.
3
Niektórzy chyba mylą wspieranie z popieraniem. To nie jest coś w stylu: "dobra robota, Leo, my też nie będziemy płacić podatków" tylko coś bardziej jak "okej, popełniłeś błąd, jesteśmy rozczarowani, ale jesteśmy z tobą". Takie coś napisane przez tysiące osób różnych narodowości może naprawdę podnieść na duchu, a Leo raczej nie ma teraz powodów do radości. Przyda mu się takie wsparcie.
2
Mam nadzieję, że Niemcy dzisiaj pokonają Francję i zgotują Portugalii taki sam los co Argentynie na mundialu.
1
Bo film za bardzo próbuje stworzyć podwaliny pod Ligę Sprawiedliwych, chcąc jednocześnie opowiedzieć pseudo depresyjną historię Batmana i Supermana :D No i jeszcze to pogodzenie się, bo matki miały to samo imię. Za samo to temu filmowi trzeba obniżyć ocenę o jakieś 6 punktów :D
Ale Wonder Woman była fajna, nawet jeśli kompletnie niepotrzebna dla fabuły :D
0
Ten pan ewidentnie żyje stereotypami i samo granie w *gasp* Niemieckim klubie robi z kogoś faszystę. Pomijam już fakt, że pomylił słowa.
0
Zapytaj kolegi wyżej, który nazwał zawodników Bayernu faszystami. Najwyraźniej bycie Niemcem(kolega zapomniał, że w Bayernie grają też osoby innej narodowości) to wystarczająca predyspozycja do zostanie faszystą z jakiegoś dziwnego, niezrozumiałego powodu.
1
Faszystą może być każdy, nawet Polak, więc nie wyskakuj tu z predyspozycjami do niego u jakiejś konkretnej narodowości, bo nie ma z nimi nic wspólnego.
6
Fajnie że właśnie nazwałeś faszystą Lewego :D Że w ogóle kogokolwiek nazwałeś faszystą, nie mając ku temu żadnych podstaw.
13
Uwielbiam prezentacje nowych zawodników, zawsze jest fajna atmosfera, a zawodnicy szczerzą się od ucha do ucha jakby właśnie wygrali na loterii :D
0
Boże, daliby mu spokój, bo jeszcze takie akcje dadzą odwrotny skutek niż ten, jakiego oczekują. Ja na miejscu Leo tylko bym się bardziej wkurzyła taką szopką. No ale nie mój cyrk i nie moje małpy.
0
Zna wartość swoją i reprezentacji, to o tym mówi. Nie chwali się tym na każdym kroku, więc nie wiem w czym problem.
2
Prawdę powiedział. Nie powiesz mi chyba, że nikt nie czuje respektu wobec Niemców? To jedna z najsilniejszych drużyn świata, jeśli nie najsilniejsza w tym momencie. Oczywiście są do pokonania jak każdy, ale tylko ktoś nieogarniający piłki nożnej mógłby pomyśleć, że Francuzi nie woleliby trafić teraz na kogoś innego.
1
No przecież każdy Polak wysysa nienawiść do Niemców i Rosjan z mlekiem matki! A jak nie, to na pewno miałeś jakiegoś szwaba/ruska/komucha w rodzinie!
0
No widzisz, a ja ich lubię, bo ich za takich nie uważam. No, nie wszystkich przynajmniej :P
1
Bawi mnie to, że traktuje się tu bycie za Niemcami jako objaw choroby psychicznej ;) Ja wiem, że Niemcy zawsze ci źli i niedobrzy, wymordowali tylu Polaków i w ogóle, ale... to było lata temu. A obecnie żyjący Niemcy, zwłaszcza ich reprezentacja, nigdy mi w życiu krzywdy nie zrobiła. Żaden Niemiec nigdy mnie nie zaatakował, żaden mnie nie obraził, mam nawet znajomą, która jest Niemką. Czemu miałabym im nie kibicować, jeśli nie grają akurat z Polską albo z Argentyną? :D
3
Może weź jakieś tabletki na to ciśnienie, to nie wygląda dobrze ;)
3
Niemcy w sumie nie zagrali jakoś wyjątkowo dobrze, ale trzymałam za nich kciuki i cieszę się, że przechodzą dalej. Jeśli będą grać z Francją, to znów będę im kibicować, jeśli z Islandią... będę rozdarta niczym użytkownicy fioletowej przed meczem Portugalii z Polską :D
3
Nie mam jąder i co teraz? Zgolisz mnie na łyso za kręcenie z Niemcami? :D
0
Nawet jeśli, to przecież nikt nie stanie po jego stronie jeśli do konfliktu dojdzie. Ronaldo jest tam po prostu nie do ruszenia i ma za sobą Pereza.
2
Ja będę za Niemcami. Lubię ich i to jak grają gdy są na 100% zmotywowani ;) Choć ostatniego mundialu im nigdy nie wybaczę :D
22
Mam nadzieję, że Bale nie spęka w obawie przed ewentualnym konfliktem z Ronaldo i pociśnie Portugalię.
0
Niemcom i Islandii.
3
Ronaldo jest bohaterem gdy rozpoczyna konkurs rzutów karnych i gdy go kończy. Ciekawe jak wywyższyliby jego wyczyn, gdyby strzelał trzeci :D
7
To teraz niech kadra odpocznie i powoli trzeba myśleć o mundialu. Daleko zaszliśmy i jestem cholernie dumna z tej reprezentacji.