2

Na pewno nie w gazety :D
Co ma być co będzie, jeśli Vietto jest nasz, to zapewne dowiemy się dzisiaj, bo w takim wypadku nie poleci z Atletico na mecz.

0

Kumple od mate znowu razem :D

3

Ktoś kto nie jest pewny siebie, nie zmienia tak bardzo wyglądu. To tylko pofarbowane włosy, ale na diametralnie inny kolor niż naturalny, więc rzuca się to w oczy. Messi i tak zwraca na siebie uwagę, ale widać nie ma nic przeciwko, by było tej uwagi więcej, a to oznacza, że z jego samopoczuciem wszystko w porządku, a i na pewność siebie nie ma co narzekać. Kto wie, może nawet taki był pomysł na jej zwiększenie.

34

Bo to takie logiczne, że jak ktoś zmienia wygląd, to charakter i wszystkie wartości wywracają mu się do góry nogami. Na pewno :D

0

Może o to chodziło. Ale nie martw się, Marca niedługo znów poruszy temat :P

16

Jeśli ktoś jeszcze miał wątpliwości, czy nowa fryzura Leo to photoshop, to chyba już ich nie powinien mieć :P Z Leo jest niezły jajcarz, ale wątpię, że przerabiałby dwa zdjęcia dla jednego żartu :D
http://67.media.tumblr.com/f4ace28982de0960599dce2bb9147afc/tumblr_oauecpzpjc1u7b4kko1_1280.jpg

0

No nie bardzo, nie kibicuję aż tak długo, żadnego z nich już nie było, gdy zaczęłam oglądać Barcę :P

5

"Żadnych cyrografów ani wciągania Vibovitu, po prostu wbrew temu, co większości z nas się wydaje, IQ klubowych dyrektorów pozwala im na o wiele więcej niż tylko oddychanie i nieudolne przekręty podatkowe."
Buuurn! :D
Świetny tekst, fajnie się czytało. Teraz tylko czekać jak w praniu wyjdą nasze transfery. Trudno oczekiwać, że wszystkie będą udane, ale na to właśnie liczę. Kto wie, może trafiły nam się naprawdę same perełki, które pokażą na co ich stać już w pierwszym sezonie na Camp Nou. Trzymam kciuki, by tak było.

0

Bo DC to mrok, a Marvel wesoła sielanka. Ale to nawet dobrze, w scenach akcji w dzień więcej widać :D

0

Deadpoola mało co pobije, chyba że Deadpool 2 :D
Ja nigdy się nie odwróciłam od Marvela. Za dzieciaka oglądałam wszystkie ich kreskówki i tak mi już zostało. Ale na Suicide Squad chętnie popatrzę, bo jakimś wielkim antyfanem DC nie jestem, po prostu ich styl do mnie nie trafia :P

0

Nie lubię DC, ale chyba pójdę dla samego faktu, że to film o czarnych charakterach, może być ciekawie :D

9

Skutki zadawania się z Alvesem, a później i Neymarem :D

1

Będzie śmiesznie jak cała drużyna się na biało przefarbuje :D

1

Możesz go mieć w dni nieparzyste :D

6

Dobra, zniżę się do obleśnego poziomu, ale nie mogę się powstrzymać. Brałabym takiego Leo :D Wygląda po prostu oszałamiająco. Kolor włosów A+, dziary A+, broda A+. Ogólny wynik A+++, 10/10, konkurencja może teraz iść do domu nie tylko ze względu na poziom sportowy :D

0

Żeby tylko nie był na tej samej prostej co transfer Gomesa do Realu :D

Boże, nie znoszę kiedy komentarze tak dziwnie się dodają :D

7

Sama zawsze piszę zaimki osobowe wielką literą, ale bez przesady, to Internet, a nie formalny list do jakiegoś ministerstwa :D

2

Aha, czyli Biblię można interpretować dwojako, a Koran już nie. Sems legit.
W obu księgach jest napisany różny dziwny shit pasujący do dawnych czasów. Zamiast tępić je za to, może by tak pozwolić ludziom zmienić te interpretacje? Skoro Chrześcijanie nie stosują się do wszystkiego co jest w Starym Testamencie, bo uznają bardziej Nowy, to czemu Muzułmanie nie mogą pomijać niektórych praw, które w tych czasach już po prostu nie mogą obowiązywać? Są tysiące Muzułmanów, którzy traktują kobiety z szacunkiem, którzy mają wywalone na religię innych i nie zamierzają za to mordować. Oklepany przykład, ale chyba najlepszy dla ludzi z tej strony. Arda Turan. Czy on ma jakiś problem z Messim czy Neyem? Czy czeka potajemnie na to, kiedy będzie im mógł głowy obciąć, bo wyznają Jezusa, a nie Allaha? Nie sądzę. Przestań generalizować ludzi, bo oni nie są robieni w fabrykach, żeby być tacy sami.

2

"Jeśli cię będzie pobudzał skrycie twój brat, syn twojej matki, twój syn lub córka albo żona, co na łonie twym spoczywa albo przyjaciel tak ci miły, jak ty sam, mówiąc: «Chodźmy, służmy bogom obcym», bogom, których nie znałeś ani ty, ani przodkowie twoi - jakiemuś spośród bóstw okolicznych narodów, czy też dalekich od jednego krańca ziemi do drugiego - nie usłuchasz go, nie ulegniesz mu, nie spojrzysz na niego z litością, nie będziesz miał miłosierdzia, nie będziesz taił jego przestępstwa. Winieneś go zabić, pierwszy podniesiesz rękę, aby go zgładzić, a potem cały lud. Ukamienujesz go na śmierć, ponieważ usiłował cię odwieść od Pana, Boga twojego, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. Cały Izrael, słysząc to, ulęknie się i przestanie czynić to zło pośród siebie."
Księga Powtórzonego Prawa 13:7-12
Tyle miłosierdzia dla niewierzących w Biblii, wow.

5

Laporta skrytykował obecny zarząd? Nie może być. Chyba wciąż czuje te przegrane wybory :D

0

Wygląda tak średnio, ale może jedzenie dobre :D

4

Wysłałam już kaczkę długodystansową z wiadomością, powinna niedługo do nich dotrzeć.

0

No to po północy :D

0

A mieliśmy odmładzać kadrę, eh, znowu kompromitacja zarządu :(

0

Pewnie znowu rzucą potwierdzenie przed północą :D

0

To że Busiemu się udało nie znaczy, że wszystkim się uda lol...
Masz jeszcze więcej kropek, będzie wyglądać bardziej złowieszczo .............

1

Pique ma poważną konkurencję w końcu :D

1

Czemu Rakieta miałby odchodzić, skoro jest członkiem once de gala i w ważnych meczach na pewno będzie grał, ma to jak w banku? Plota i tyle, pojawiła się nowa okazja, to pismaki korzystają.

0

Kurde, chyba jednak masz rację. Idę się popłakać, bo robimy transfery młodych zawodników. Kurde, tragedia no, co ten zarząd, Laporta wróć! :(

1

Pogódź się z tym, że nasi wychowankowie są słabsi niż jeszcze parę lat temu. Nie wiem co jest tego przyczyną, słabe zarządzanie czy coś jeszcze, ale nie mamy dobrych wychowanków i nie możemy sobie pozwolić na eksperymentowanie i liczyć na to, że wśród nich jest nowy Busi czy Iniesta, bo obudzimy się z ręką w nocniku, gdy podstawowa jedenastka w decydującej fazie sezonu znów będzie oddychać rękawami, a młodych zje presja na wielkich boiskach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?