0

Niby wiem, że to tylko sparing i że gdy rozpocznie się sezon, to forma będzie inna, więc nie powinnam się martwić, ale jednak w głębi serca jakaś niepewność i strach jest :D

0

Cieszył się jakby strzelił w finale LM. Dlatego uwielbiam oglądać młodych, którzy dopiero raczkują w pierwszej drużynie. Tak łatwo ich uszczęśliwić :D

0

Niestety nie kojarzę tej gry, Internet nie był wtedy u mnie w domu często używaną rzeczą, ale brzmi ekstra, zagrałabym :D

2


Boże, jakie to stare już jest. Jarałam się tym za dzieciaka, a nawet nie lubiłam wtedy piłki nożnej, która uniemożliwiała mi oglądanie kreskówek w weekendy :D

1

On chyba nawet jak się urodził, to się śmiał :D Współczuję każdemu, kto musiał go znosić w La Masii :D

31

To była świetna para. Puyol pomagał Pique nabrać powagi, a ten nauczył go śmiać się z niektórych rzeczy. Szkoda, że już nie możemy oglądać ich razem.

11

W sumie to już się przyzwyczaiłam, że Suarez najpierw marnuje dwie, trzy setki, a potem strzela gola, który wydaje się przeczyć prawom fizyki :D

0

On już wie, że lada moment zacznie się sezon, a gdy tylko Neymar wróci z Olimpiady, to będzie grzał ławę :D
Ale bardziej mnie niepokoi uśmiech Mashe niż znudzony wyraz twarzy Munira :D

2

Gdyby Polska była osobą, chodziłaby na kolanach po rozżarzonych węglach, we włosiennicy i z własnym orszakiem do biczowania jej co pięć minut. Taka już nasza mentalność, bohaterska śmierć w beznadziejnej sytuacji jest dla nas lepszym wspomnieniem niż autentyczne zwycięstwo. Bo każdy głupi może wygrać, ale tylko Polacy potrafią cierpieć. Śmiesznie to trochę wygląda przy takich Stanach Zjednoczonych, które co roku hucznie obchodzą Dzień Niepodległości. Dla porównania nasze świętowanie niepodległości też jest prowadzone w zadumie i w towarzystwie użalania się nad sobą. Oh jacy my biedni, nie było nas na mapach tyle lat. No to kurna cieszcie się, że udało się nas na tę mapę przywrócić, a nie jęczycie jakie to trzy mocarstwa nas skrzywdziły.

3

Niby tylko podrasowane zdjęcie, a jakie fajne. Czas zmienić tapetę w telefonie :D
http://65.media.tumblr.com/bad75126049286686c6064f9fa500388/tumblr_o9jtjlDwtw1tjid03o1_1280.png

1

Dam Ci inną radę niż naczelni patrioci broniący polskiego języka :D Napisz to nawet w języku hindi. Bo nie język się liczy tylko przesłanie tekstu, które w każdym języku jest takie same ;)

2

Geri zostaje, a to oznacza, że nie zobaczę jeszcze Piquessi podczas meczu. Szkoda. Ale już niedługo :D

Dobrze, że dzisiaj mam wolne, wreszcie obejrzę pierwszy mecz Barcy w tym sezonie, bo tego z Celtikiem niestety nie widziałam. Lubię Lisy, ale chcę wysokiego i pewnego zwycięstwa Barcy. Stęskniłam się za ich bramkami.

0

Oni są już passe, nie sprzedadzą się tak jak Bravo vs ter Stegen. It's time for a death battle!!!

15

Vietto nie przyszedł, nowa fryzura Messiego nie jest już taka nowa, Geri jeszcze nie palnął nic głupiego, Ney przedłuży kontrakt, Mashe też, lista potencjalnych napastników się skończyła, Real nie zrobił ostatnio nic śmiesznego, a liczba sprzedanych egzemplarzy przecież musi się zgadzać!

0

Sport napisała swoje, czekamy na odpowiedź Mundo.

0

Ja i krwiste akcje to synonimy :D Pamiętam jak jeszcze z bratem grałam w Mortal Kombat 4. Niby fani nie lubią tej części, ale mam do niej sentyment. Widziałam też na co stać Mortala 9 i X. Te x-ray'e i brutality :D
Czas mija szybko przy GTA. Ostatnie w jakie grałam, to GTA IV. Potrafiłam godzinami jeździć Patriotem lub Turismo po moście prowadzącym do odpowiednika Manhattanu. Najlepszy sandbox ever :D

0

W takim razie nawet nie będę mówić, że wiem jak się rozwija fabuła i jak gra się kończy, bo wyjdę na bardzo dziwną :D
Uncharted to tylko jeden z wielu powodów. Po prostu chcę grać w gry bez obaw, że jakaś część peceta jej nie wytrzyma. Zamierzam też popykać w moją ulubioną serię GTA, w Wiedźmina, którego mam też wersję pecetową, ale karta graficzna nie wytrzymuje takiej produkcji. W Mortal Kombat też sobie chętnie zagram i na pewno znajdzie się jeszcze wiele innych gier, które mnie zaciekawią, na samym Uncharted się nie skończy ;)

0

Pewnie, że nie będzie, ale po co mi konsola z takimi możliwościami, skoro nie będę ich mogła wykorzystać?

0

Skoro Neo będzie potrzebować takiego telewizora, to chyba rzeczywiście kupię normalne PS4. Choćbym nie wiem jak się starała, większy telewizor niż mam obecnie mi się nie zmieści w salonie niestety :D
Dzięki za opinię i pomoc :)

2

Ja chcę się zaopatrzyć w konsole, bo mam dość ciągłego wymieniania części peceta, żeby zagrać w nowsze gry. Na lepszej grafice czy większej ilości klatek jakoś mi szczególnie nie zależy, a przynajmniej będę miała pewność, że przez kilka lat zagram w każdą grę, jaką będę chciała. Wciąż muszę przejść GTA V i Wieśka 3. Cały świat już je przeszedł, tylko nie ja :D
Jeszcze pomyślę nad tym, czy kupić podstawowe PS4 czy Neo. Kusi, żeby kupić konsolę już teraz, oj kusi :D

0

Mam dobrego, musiałabym tylko wymienić zapyziałą kartę. Problem w tym, że na pececie nie zagram w Uncharted 4 :P

0

Potrzebuję porady od drogich współużytkowników. Planuję kupić moją pierwszą w życiu konsolę. Do tej pory widziałam je tylko w pudełkach, a pada nigdy w łapie nie miałam. Wybór był prosty - PS4(bo Uncharted 4). Od premiery konsoli minęło już jednak trochę, stąd moje pytanie czy w najbliższym czasie wychodzi jakaś lepsza wersja, PS4 2.0 czy coś w tym rodzaju, a jeśli tak, to co nowa wersja będzie miała do zaoferowania? Konsolę mogę kupić już w tym miesiącu, ale jeśli wyjdzie jakaś nowsza wersja czy szykuje się nowa generacja, to chciałabym wiedzieć przed zakupem i czy będzie mi się opłacało czekać dla jakiejś nieznacznej poprawy działania.

1

My Little Pony: Friendship is Magic. I mówię to całkowicie poważnie. Zero przemocy, a i całkiem zabawny :D

0

To nie błąd, gram po prostu dla obu drużyn :P

8

"1. Do zrzucenia wagi wystarczy odpowiednia, zbilansowana dieta. "
Dawno większej durnoty nie czytałam. Nadwaga to odłożony tłuszcz, którego ciało nie zdołało spalić, bo było go po prostu za dużo. Jakim cudem pochłaniając nagle odpowiednią ilość kalorii pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej odkładanej przez lata? Będziesz spalał tylko to, co dostarczasz na bieżąco, to co już masz magicznie nie zniknie. Ba! nawet samą głodówką nie pozbędziesz się nadwagi, bo zgadnij czego najpierw pozbywa się organizm w wyniku niedoboru składników odżywczych - masy mięśniowej.
Ośmieszasz się, facet, naprawdę.

3

No przecież nie z Bravo :D

0

Takie 5/10, poszłabym na jedną randkę, ale nic więcej :D

1

Skorzystaj z cytatu pana Sapkowskiego i poczytaj o przyczynach nadwagi, bo wygląda na to, że Tobie też się przyda porada.

4

Zapewne bany się posypią, ale później. Zobacz która jest godzina, moderacja też ludzie.

5

W konkurencji na ilość wklejanych cytatów na pewno wygrasz z każdym ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?